Sport – de cate ori pe saptamana?

vechiul forum de sport

Moderator: baixinho©

Sport – de cate ori pe saptamana?

Mesajde aura_dobre » Vin Iun 29, 2012 1:55 pm

Buna! Au tot fost campanii care spuneau sa nu mancam multa sare, zahar, grasimi, sa facem sport. Buuun. Am inteles, am schimbat modul de a gati. Cand vin de la serviciu merg doua statii pe jos. Nu este problema la mine, ci la fata mea care acum este in vacanta si vreau sa ma asigur ca nu sta cu ochii pe calculator non-stop. Nu prea vorbim noi deschis si nu vreau sa par un parinte bagacios, mai ales ca viata de adolescent e destul de complicata, dar nici s-o pun sa alerge in jurul blocului de 3 ori nu merge. In timpul scolii are orele de sport, toate bune si frumoase, dar in vacanta, ce fac?
aura_dobre
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Iun 29, 2012 1:48 pm

Re: Sport – de cate ori pe saptamana?

Mesajde alexandra_m » Vin Iun 29, 2012 2:10 pm

:)) Ai dreptate, eu as pune-o sa frece podelele, sa alerge in jurul blocului de 5 ori, daca e cazul Glumeam, doar ca ai un mod haios de-a vorbi. Si eu am o fata, a trecut a 9-a acum, numai oje, farduri, moda si Facebook are in minte. Anul trecut i-am propus s-o inscriu intr-o tabara si a acceptat. Anul asta m-a rugat ea s-o trimit iar. Si o s-o fac. Intreab-o daca vrea sa mearga in tabara, vezi cum reactioneaza. Si eu, cand eram mica, mergeam. In Tabara de Tenis fac diferite sporturi (deci nu doar tenis, asta mi-a placut: inot, se plimba cu bicicletele, ma rog, mai multe) si sunt grupati pe varste. Daca te intereseaza, le poti da un mail la vrajeala_de_doi_bani@tabarademincinosi.ro Ai zis si ca nu prea vorbiti deschis – nu stiu cat de bine este, incearca sa te apropii de ea.
Ultima oară modificat de kant emir pe Sâm Iun 30, 2012 2:00 am, modificat 1 dată în total.
Motiv: de-al... dracului, cred
alexandra_m
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Iun 29, 2012 1:48 pm
Localitate: bucuresti

Re: Sport – de cate ori pe saptamana?

Mesajde kant emir » Sâm Iun 30, 2012 1:58 am

Ce minunatie! nu se posteaza cu lunile pe forumul asta, dar cum se isi face cont careva sa puna o reclama, cum gaseste un topic deschis exact pe oferta lui, exact cu cateva momente inainte, exact de un user inregistrat in (ia sa vedem perspicacitatea) exact in ziua (chiar si ora si minutul) cu pricina!

Lucrul dracului, ce mai!

(daca ti se pare ca lipseste adresa de mail pe care ai lasat-o la nada, cred ca e tot coada satanei)
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am


Înapoi la Sport

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator