cea mai sexy sportiva

vechiul forum de sport

Moderator: baixinho©

cea mai sexy sportiva

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Oct 21, 2001 2:04 pm

La forumul de muzica..am vazut ca e un subiect "cea mai sexy cantareatza'...si am zis sa vedem si care e cea mai sexy sportiva

Mie cel mai mult imi plac tenis-manele...! In afara de Kurmikova (care e preferata tuturor) imi place : Mary Pierce si imi plac (de ce nu?) si surorile Williams !!! chiar daca la fatza sunt ele mai maimutze..au totusi un corp frumos
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Dum Oct 21, 2001 3:12 pm

Blink 1 82 cum draq poa sa itzi placa de surorile Williams? daca itzi da o palma una din ele, zaci in spital 2 saptamani :D
Parerea mea este ca cel mai bine arata saritoarele in inaltime de la atletism ... alea femei ... asta pentru ca nu ishi dezvolta prea multa musculatura ... cum fac tenismenele, si deci, arata a femei. Mishto mai arata si scrimerele noastre ... :p
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Oct 21, 2001 6:03 pm

:)
Sopra Tutt1...tu nu ma cunosti ! Sunt mare cat un urs...nu ma sperie nici Venus nici Serena . :) :) :)
Da..uitasem de saritoarele in inaltime....Inga Babakova si surorile ei ex-sovietice ! Sunt bune,bune !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Mar Oct 23, 2001 1:49 pm

Cea mai frumoasa e Dennis Rodman :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Sopra Tutt1 » Mar Oct 23, 2001 3:27 pm

Initial trimis de DANA
Cea mai frumoasa e Dennis Rodman :D

Si cred ca cel mai sexy sportiv pentru DANA este: Martina Nabratilova :D
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde gaga » Mar Oct 23, 2001 3:36 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1

Si cred ca cel mai sexy sportiv pentru DANA este: Martina Nabratilova :D


Navratilova e buna si pentru Blink ca lui ii plac tenismancele...:D Tie iti urez sa ai parte de ...(suspans)..... gemetele Arancsa Sanchez (Vicario... mare fraier vicario asta):eek:
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Oct 23, 2001 9:59 pm

Ba...ia sa nu va mai luatzi de Rodman ! E unul din marii basketbalisti ai anilor 90...de 5 ori campion NBA (de 2 ori cu Pistons ,de 3 ori cu Bulls).
E singuru' om care imi placea de la Bulls...ce zici Sopra Tuut1 ?
Cu ce daruire lupta ! Pt. fiecare minge ! Si nu pot sa uit duelurile sale cu Mail Man Malone !
Am citit prin ziare...ca s-a batut cu Carmen Electra..si ca i-a rupt piciorul !
Dar ..gata....ca nu e pe subiect !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Administratori » Sâm Noi 03, 2001 6:44 pm

Ce parere avetzi de Marian Jones ... (parca asha o chema ... ) ... mi se pare super mishto ... :D ... E inalta .... arata mishto ... pare totushi cam solida ... cred ca la un scand .... mi-ar rupe mana ... :D :D :D
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Administratori » Sâm Noi 03, 2001 7:15 pm

Initial trimis de Blink 1 82
Ba...ia sa nu va mai luatzi de Rodman ! E unul din marii basketbalisti ai anilor 90...de 5 ori campion NBA (de 2 ori cu Pistons ,de 3 ori cu Bulls).
E singuru' om care imi placea de la Bulls...ce zici Sopra Tuut1 ?
Cu ce daruire lupta ! Pt. fiecare minge ! Si nu pot sa uit duelurile sale cu Mail Man Malone !
Am citit prin ziare...ca s-a batut cu Carmen Electra..si ca i-a rupt piciorul !
Dar ..gata....ca nu e pe subiect !

Rodman ala ori e sarit de pe fix ... ori e super inteligent ... ca jucator ... pareream mea ca era cam penal ... da la ce reclama shi-a facut prin diferite faze ... a devenit clocwnu preferat ... shi a cashtigat gramada de bani pe imaginea asta ... :)
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Noi 04, 2001 10:42 am

Da,Administrator..ai dreptate...avea o imagine de covn...dar doar in ultima parte a carierei. La inceputul anilor 90,cand a cucerit 2 titluri cu Detroit Pistons...juca cu mult suflet...si nici avea nici macar un tatuaj. Era tuns regulamentar..etc. Dar el a jucat la sacrificiu si in ultimii ani la Chicago.....era singuru om din liga care facea peste 15 recuperari in medie pe meci...si asta vreo 5-6 sezoane.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Noi 04, 2001 10:43 am

Uitandu-ma la gimnastica...mi-am amintit ca imi placea foarte mult de Svetlana Skorkina. E destul de sexy..nu ? A pozat si in Playboy Russia. Daca are cineva pozele cu ea...sa mi le trimita de urgentza !!!!!!!!!!!!!!!!!!
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

cea mai sexy sportiva

Mesajde schietzboy » Lun Noi 05, 2001 3:18 am

Ei, bineinteles ca sunt multe, a remarcat-o cineva pe
Jelena Dokic ?
schietzboy
 

Re: cea mai sexy sportiva

Mesajde ballooba » Mar Dec 25, 2001 2:09 am

Initial trimis de schietzboy
Ei, bineinteles ca sunt multe, a remarcat-o cineva pe
Jelena Dokic ?




Anna Kurnikova pe departe urmata de Kasparov
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Dec 27, 2001 10:24 am

Care Kasparov ? Sahistul ?!
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Cristina » Sâm Feb 02, 2002 1:18 am

Toate sportivele, prin natura meseriei lor, au un corp bine "construit". Dar anumite sporturi, mai rafinate, selecteaza oarecum si reprezentantele sexului frumos. As da ca exemplu patinajul, care imi place foarte mult, dar unde nu am o nominalizare concreta, majoritatea (in special rusoaicele) fiind foarte frumoase.;)
Aminteste-ti de trecut,
traieste in prezent,
gandeste in viitor!
Avatar utilizator
Cristina
Junior Member
 
Mesaje: 127
Membru din: Lun Ian 14, 2002 12:00 am

cea mai secsi sportiva

Mesajde baixinho » Lun Feb 04, 2002 6:43 pm

Dej poze cu Svetlana Horkina am (offfffffffffff - a se intelege oftat prelung, din toata inima), dar nu alea din pleiboiu rusesc. Siam cautat de maiu sarit ochii din kp. Nu cre ca te intereseaza alfel, stimate Oribil Moj, da daca vrei poze cu ea la diferite competitii sportive, dam un semn de viatza.
baicsu
baixinho
 

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Feb 04, 2002 7:00 pm

Nu..ca d'alea de la competitzii sportive pot sa imi iau si eu ! Eu pozele din Play Boy le vreau ! Astept un semn de la tine..cand le gasesti !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

cea mai secsi cucuana din sport

Mesajde baixinho » Lun Feb 04, 2002 10:32 pm

N-am poze d-alea, dar ce aj vrea. Insa o sa caut. Am mai cautat si acu ceva vreme, dar in zadar.
baicsu
baixinho
 

Mesajde Kryszti » Mar Feb 19, 2002 2:10 pm

voleibalistele sunt tare faine!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Re: cea mai sexy sportiva

Mesajde lucianus » Dum Mar 31, 2002 6:23 pm

Cea mai sexy sportiva cred ca e Laura Badea.
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mai 12, 2002 11:51 am

S-a rezolvat cu Svetlana Khorchina ! 10x,bhutt !
E superba,doamnelor si domnilor ! O frumusetze ! Chiar ca e cea mai sexy sportiva !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Lun Mai 13, 2002 3:54 am

Anytime, Moshule!
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

cea mai secsi sportiva

Mesajde baixinho© » Vin Iun 07, 2002 7:52 pm

Parerea mea in legatura cu acest subiect se refera la Amelie Mauresmo. Femeie de femeie, nu gluma. Si mi se mai par secsi si halterofilele. Iti da una d-aia o palma intri in pamant ca holsurubul, nu alta.
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Iun 25, 2002 3:50 pm

Tocmai m-am uitat pe Eurosport la un turneu de voley pe plaja. Am vazut vreo 2 meciuri..niste brazilience,australience si americance.
Incredibil de frumoase toate jucatoarele ! Un corp absolut superb. Inalte si cu abdomenul plat. Si ibracate toate in bikini si sutien.
Toate cu curu' tare si ferm. Si tzatzele la fel !

O feerie sa urmaresti voleiul deplaja feminin !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Aug 10, 2002 12:45 am

Am gasit poze cu Svetlana Horkina goala! Bine sa i se vad doar sanii, asta este altceva. Sa le postez? Sau sunt considerate indecente?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Sâm Aug 10, 2002 1:38 am

Sau mai este varianta sa pun linkurile, dar asta nu difera foarte mult. Pentru ca pozele sunt la fel de sexy.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Joi Sep 26, 2002 1:21 am

Da, Horkina e misto, dar marea mea iubire e Jelena Dokic - super fata, blonda, inalta, o puteti vedea destul de des pe Eurosport, din pacate e prietena ratatului aluia de Enrique Bernoldi :mad:
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Noi 16, 2002 4:07 pm

Pe portalul nostru scrie ca Lavinia Milosovic si alte doua gimnaste romance au pozat in piz** goala pentru revista japoneza Shukan Gendai.

Daca cineva imi face si mie rost de poze....raman recunoscator.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde catharsis » Sâm Noi 16, 2002 5:24 pm

vezi http://www.gazetasporturilor.ro ca sunt mai multe poze pe acolo...
cica au scos si un film :)))
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Noi 16, 2002 5:41 pm

Dar da-mi link exact. Ca eu nu am gasit..si am cautat de am innebunit. :mad:
10x
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Sport

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron