Atletism

vechiul forum de sport

Moderator: baixinho©

Mesajde TorsionGril » Sâm Aug 13, 2005 6:40 pm

mie mi se pare super cum sare isinbayeva..mi se pare super ca americanii au patit-o in serii la 4*100 (sa ne mai lase)...
cat despre ridicarea recordului cu cate 1 cm, mi se pare normal..pana la urma, fata de fotbalisti, castiga mult mai putin..si e munca lor..
tu esti mircea?NU...
Avatar utilizator
TorsionGril
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Mar Mar 08, 2005 12:00 am

Mesajde a kind of me » Dum Aug 14, 2005 10:15 am

deci pana la urma a ajuns la 501?...k nu am vazut saritura cu prajina...multi din favoritii mei nu participa...asa ca nu prea m-am uitat......
mi se pare ca a castigat phillps aseara la lungime...nice....
sper sa participe si jacques freitag( parca asa se scrie) la inaltime....
" ...when i grow older....I will be there at your side ...to remind you...how I still love you..." Q.
Avatar utilizator
a kind of me
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Mar Aug 09, 2005 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Aug 14, 2005 10:22 am

da, isinbaieva a stabilit un nou record mondial.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Lun Aug 15, 2005 12:26 am

am mai luat o medalie de bronz Constantina TOMESCU la maraton. la editia asta Romania se poate lauda cu doua medalii de bronz, mult mai mult decat la ultimele campionate. cu siguranta mult mai putin decat ne-am fi dorit:P
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde TorsionGril » Mar Aug 16, 2005 7:14 pm

era bine daca era toata echipa in stare buna..altfel se motivau..oricum, e o performanta notabila...daca era si Lidia Simon, cred ca aveam sanse de locuri 1-2 la maraton, pentru ca se ajutau..dar asta este..sa speram ca data viitoare nu va mai fi asa greoi..poate vor aparea si nume noi...si poate mai baga cineva un 10-15.000 de euro sa modernizeze un vestiar, o jumate de cantonament, ceva...ca suntem vai mama noastra si vrem performante super...

tin sa adaug ca suntem la acelasi nivel cu Japonia si Portugalia la nr de medalii...ca suntem deasupra Canadei, Australiei si Italiei si ca tari precum Norvegia si China (cu conditii exceptionale chinezii) au luat o singura medalie de argint...

editat de baixinho ©: TorsionGril, daca vrei sa postezi de doua ori in mai putin de trei minute si nu a mai scris nimeni, foloseste optiunea edit.
tu esti mircea?NU...
Avatar utilizator
TorsionGril
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Mar Mar 08, 2005 12:00 am

Mesajde TorsionGril » Mar Aug 16, 2005 7:17 pm

tin sa adaug ca suntem la acelasi nivel cu Japonia si Portugalia la nr de medalii...ca suntem deasupra Canadei, Australiei si Italiei si ca tari precum Norvegia si China (cu conditii exceptionale chinezii) au luat o singura medalie de argint...
tu esti mircea?NU...
Avatar utilizator
TorsionGril
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Mar Mar 08, 2005 12:00 am

Anterior

Înapoi la Sport

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori