MJ WORLD CRY 2010

Forumul asociat fanclubului ***MICHAEL JACKSON*** FOREVER

MJ WORLD CRY

Mesajde wc10cluj » Mar Mai 25, 2010 11:59 am

Buna

invit fanii artistului Michael Jackson din Cluj sa ma contacteze in vederea miscari MJ WORDL CRY 2010. In ce consta aceasta? Intr-o intalnire pe data de 25 iunie anul acesta la orele 00:30 ora Romaniei, sa aprindem o lumanare in memoria artistului. Aceasta actiune se intampla pe mapamond in mai multe tari si orase printre care la noi se va tine in Bucuresti si Galati. As dori daca este posibil sa aprindem si aici in Ardeal macar cateva lumanarele pnetru ceea ce a fost si va ramane in sufletele noastre Michael.

www.mjworldcry.com

este site-ul din care puteti extrage multe informatii asupra evenimentului si la ce scara se va realiza, si va rog nu ezitati sa ma contactati aici sau pe adresa mea de mail onutza_o79@yahoo.com. Haidati sa schimbam ceva si sa aducem ceva bun in inimile noastre pentru aceasta data. Astept cu nerabdare doritori
Avatar utilizator
wc10cluj
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mai 25, 2010 11:40 am
Localitate: cluj-napoca

MJ WORLD CRY 2010

Mesajde wc10cluj » Mie Mai 26, 2010 1:46 pm

Buna ziua

Va invitam la un eveniment de mare amploare ce va avea loc pe data de 25 iunie 2010. In ce consta evenimentul? Fiecare om de pe planeta sa aduca cu el o lumanare in data mai sus mentionata la ora 00:30 ora Romaniei, pentru a comemora viata si munca celui care a fost Michael Jackson. In Romania va avea loc actiune in Bucuresti is Galati si se incearca si la Cluj. Pentru asta avem noevoie de toti doritorii ca sa putem organiza totul. Va rog sa ma contactati aici sau pe mail onutza_o79@yahoo.com. Contez pe orice suflet nobil care vrea sa se alature actiunii si nu uitati ca doar de noi depinde sa fim miai buni si sa schimbam lumea intr-una asa cum o visam. Va rugam fiti alaturi acestui eveniment care se intampla mondial. Mai multe detalii s epot afla pe
www.mjworldcry.com
Astept raspunsurile voastre. O lumanare in plus conteaza intotdeauna.
Avatar utilizator
wc10cluj
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mai 25, 2010 11:40 am
Localitate: cluj-napoca


Înapoi la ***MICHAEL JACKSON*** FOREVER

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron