Pentru toti fanii 3rei Sud Est.

Forum dedicat trupei 3se si fanilor acesteia

Care piesa de pe Symbol va place cel mai mult ?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Pentru toti fanii 3rei Sud Est.

Mesajde broos » Mar Feb 17, 2004 11:30 am

Salutari tuturor iubitorilor si iubitoarelor de muzica 3rei Sud Est style. Cu totii stim ca au scos un album nou-nout super fain, Symbol.
Piesa Clipe este super. Vreau ca voi sa votati una din piesele care va plac cel mai mult dintre cele trei pe care le-am propus. Vreau sa fac un sondaj, poate cei de la 3rei Sud Est vor tine cont de preferintele fanilor si vor promova pe cea mai bine votata piesa. Poate o sa se lase si cu-n videoclip :)
Astept pareri si impresii.
All your base belongs to us !!!
broos
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Aug 07, 2003 1:19 pm
Localitate: Broos

Mesajde urata » Sâm Feb 21, 2004 10:25 pm

mda. cred k cel mai potrivita ar fi o melodie vesela, cum ar fi "am nevoie de tine"
urata
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Aug 07, 2003 10:26 pm
Localitate: ro-buc

hi

Mesajde mariutza » Joi Feb 26, 2004 9:03 am

mie imi place foarte mult "am nevoie de tine" pe care am shi votat-o dar i-am auzit pe baieti spunand intr-o emisiune ca urmatoarea piesa promovata si care va dispune si de un videoclip va fi
'poveste de dragoste"
mariutza
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Mar Oct 29, 2002 4:36 pm
Localitate: romania-craiova

Mesajde Danny1787 » Sâm Mar 06, 2004 8:29 pm

Sa fi un fan al unei formatii este usor, sa fi alaturi de ei pana "La capat de drum", este altceva. Cand am ascultat pentru prima oara "Ai plecat", mi-am zis ca asta este formatia ce imi va domina viata. Asa a fost. Ani au trecut, iar asa cum am crezut 3rei Sud Est cea mai buna formatie de Dance pe care Romania a avut-o vreodata.
Eu sunt un simplu fan, si le voi ramane pe veci dator, pentru acele cateva "Clipe" de magie cand ascult melodiile lor.
Danny1787
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mar 06, 2004 8:14 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Andytzu » Dum Mar 07, 2004 10:31 pm

3SE au fost, sunt si vor fi cei mai tari din muzica romaneasca.Daca ei nu au fani, atunci cine are?Sunt cei mai tari!Sunt de gasca, glumeti si spre deosebire de celelalte trupe, lor nu li s-a urcat vedetismul la cap.Eu voi ramane fara "Regrete" alaturi de ei pana "La capat de drum", oricate "Clipe"ar mai trai de acum inainte 3rei Sud Est.
Andytzu
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Oct 04, 2003 3:27 pm
Localitate: Abrud, Alba

Mesajde Danny1787 » Dum Mar 07, 2004 10:37 pm

Bravo, in sfarsit am intalnit un fan adevarat, bv
Danny1787
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mar 06, 2004 8:14 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde wassupady » Mar Mar 09, 2004 6:29 pm

:dir: Eu am facut un site numai 3se si as vrea sa-l vedeti si voi si sa va da-ti cu parerea. Daca mai trebuie ceva adaugat sa-mi spuneti. A-) Ori pe adresa aia de mail care o gasiti acolo ori in guestbook puteti scrie si sa lasa-ti ce parere aveti despre site ! :-? Adresa site-ului este : :B http://www.TreiSudEst.home.ro sper sa va placa !!! :o
Avatar utilizator
wassupady
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Mar 06, 2004 12:00 am

Pentru fanii 3rei SE

Mesajde broos » Vin Mar 12, 2004 10:51 am

Danny1787 scrie:Sa fi un fan al unei formatii este usor, sa fi alaturi de ei pana "La capat de drum", este altceva. Cand am ascultat pentru prima oara "Ai plecat", mi-am zis ca asta este formatia ce imi va domina viata. Asa a fost. Ani au trecut, iar asa cum am crezut 3rei Sud Est cea mai buna formatie de Dance pe care Romania a avut-o vreodata.
Eu sunt un simplu fan, si le voi ramane pe veci dator, pentru acele cateva "Clipe" de magie cand ascult melodiile lor.



Felicitari si tine-o tot asa. Ai spus mare parte din parerile mele despre aceasta trupa dance , prima trupa dance , prima trupa care dupa Revolutie au dat viata discotecilor noastre. Ei sunt revolutionarii nostri din punct de vedere muzical. Ce este mai de apreciat la ei este la ei au facut muzica din pasiune, nu au inceput de pe pozitia de profesionisti. Pasiunea pentru muzica cred ca mai productiva decat rutina profesionistului in muzica.
Laurentiu are cel mai mare merit. Tinerel si cu o dorinta fierbinte de a face muzica. Ai plecat a fost cum ai zis, o magie, aveau un sound si un stil care si pe mine m-au marcat pe viata. Este inconfundabil stilul lor.
Amintirile deja a reprezentat piesa care a orientat toata muzica romaneasca spre acest stil de muzica dance.
De fapt cam din acest motiv la noi este atat de populara muzica dance. Toti cei din lumea muzicii fiind vrajiti si constientizand faptul ca aceasta este muzica urmatorilor ani au luat modelul. Desigur modelul lor erau 3rei SE.
Ultimul album este super. O piesa care pur si simplu te uimeste si daca ai starea te face ssa plangi este Clipe(classic version). Este superba !
Sa speram ca au sa ramana impreuna si au sa ne mai ofere m ulte albume si de acum inainte, pentru ca daca nu iarasi au sa revina cu muzica lor depasita Moculescu, Teicu etc. Lor le lipseste magicul si noul.
Sa speram ca vom ajunge Clipa cand se vor implini 10 ani 3rei SE.

3rei SE au sa ramana o istorie pentru muzica romaneasca postrevolutionara, la fel ca Beatles. 3SE este un curent muzical.

Pe curand.
All your base belongs to us !!!
broos
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Aug 07, 2003 1:19 pm
Localitate: Broos

Mesajde Danny1787 » Sâm Mar 13, 2004 2:09 pm

Imi place sa vad, ca inca mai exista fani adevarati in Romania asta, dar pana la urma de ce sa nu fie. Vreau sa spun ca ultimul album al baietilor pur si simplu, m-au dat pe spate. Este extraordinar. Iar piesa Clipe(toate cele trei versiuni), este de top international. Deja 3SE, a intrecut cu mult piesele mult prea comerciale ale romanilor.
Si eu sper ca baietii, sa ajunga la "10 ani 3rei Sud Est", si sunt sigur ca vor scoate mel, ce ii vor determina pe cei din industria muzicala romaneasca, sa le dea pentru totdeauna, premiul pentru "Cea mai buna trupa DANCE din Romania Vreodata"
Danny1787
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Mar 06, 2004 8:14 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde M_Doll » Joi Iun 10, 2004 10:36 pm

Mda...din pacate se va filma videoclipul la "o alta zi in paradis" desi mie-mi place mai mult piesa "am nevoie d tine" :(
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde M_Doll » Sâm Iun 12, 2004 8:59 pm

M_Doll scrie:Mda...din pacate se va filma videoclipul la "o alta zi in paradis" desi mie-mi place mai mult piesa "am nevoie d tine" :(

oops..am gresit ;a ..intotdeauna incurc melodiile...deci se va filma un videoclip la piesa "poveste de dragoste"
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm


Înapoi la 3 Sud Est

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron