Fanii 3 SUD EST

Forum dedicat trupei 3se si fanilor acesteia

Fanii 3 SUD EST

Mesajde M_Doll » Dum Iun 27, 2004 12:38 am

:hi:Vreau sa scrietzi aici despre voi, fanii 3SE, ce calitatzi avetzi , ce defecte avetzi , ce va place ,ce nu va place , ce muzica mai ascultatzi in afara d 3SE shi poate atashatzi shi poze cu voi ;-) ...
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde urata » Dum Iun 27, 2004 9:43 am

am o calitate cat mine de mare: IMI PLACE 3SE ;) iar defectu' e k..... nu ma pot abtzine.
in afara de 3se imi mai plac animal x (sper sa nu-mi fac dushmani p'aici din cauza k imi plac animalutzele); iar inafara de aceste 2 trupe mai ascult aproape orice, inafara de manele, populara, shi toate trupele astea noi kre au aparut acum; alceva..... nu prea imi place sa le zic oamenilor despre mine, mie imi place sa ma descopere ei ;)
urata
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Aug 07, 2003 10:26 pm
Localitate: ro-buc

Mesajde eyewitness » Dum Iun 27, 2004 10:08 am

sunt fan 3se de cand ma stiu sau mai bine zis de cand se stiu iei pe iei insisi, cei 3 magnifici care nu precupetesc nici un efort ca sa ne incante noua ,fanii lor, auzul. muzica lor e un mod de viata , o incantare a sufletului si o inaltare a spiritului. multe momente dificile prin care am trecut in scurta-mi viata le-am trecut si datorita acestor minunati baieti da-le-ar Dumnezeu sanatate si putere de creatie.

de mine ce sa spun? calitatea mea, deosebita de a multora, este ca pot oricand sa beau o bere macsim doo. defectul meu major este ca niciodata nu ma pot opri la macsim doo. ce imi place? imi place oricand sa beau o bere macsim doo si nu-mi place atunci cand vine ospataru si m-anunta nonsalant ca s-a terminat berea.
ce muzica mai ascult? ar fi o blasfemie din partea mea sa mai ascult si alta muzica in afara muzicii celor 3 muzicieni din sud-est. zilele trecute mi-am cumparat un sistem audio si bocse de 300 watts sinus pe coloana astfel ca pot oricand sa acopar vecinului de palier zdranganelile si grohaielile emise prin balconu de la sufragerie de grupuri sataniste si degenerate precum zeppelin, mettalica ,ramstain si alti descreierati care nici n-au visat frodata ca in muzica universala poate exista ceva mai sublim decat o simpla "poveste de dragoste" a celor 3 minunati muzicieni.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde M_Doll » Dum Iun 27, 2004 12:55 pm

Ma bucur ca atzi raspuns la intrebare..sper sa vina cat mai multzi fani sa posteze aici..
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde M_Doll » Mar Iun 29, 2004 5:37 pm

nu se mai prezinta nici un fan?? haidetzi mey...nu lasatzi sa moara acest topic...
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde M_Doll » Mar Iul 13, 2004 7:50 pm

hai ca ma prezint shi eu...sunt fana 3SE..nu d mult timp dar oricum asta nu conteaza... adevarul e ca imi place shi ax , chiar daca au facut multe chestii nashpa , ei au fost primii dupa care am fost "moarta" multzi ani shi abia dupa un concert 3SE am devenit shi mai "moarta" :) dupa cei 3rei...am multe defecte una dintre ele este faptul ca ma plictisesc repede d orice(chiar shi d iubitzi ;) )...insa o calitate este faptul ca ma pot adapta destul d repede la orice schimbare... imi place sa ascult multa muzica...in afara d 3 SUD EST shi Animal X imi mai place Mariah Carey , Christina Aguilera , Destiny's Child , Hilary Duff , Phoenix , Cargo , Holograf , Selena , Angel shi multzi altzii...iar piesa mea preferata , dupa toate piesele 3SE care ocupa primele locuri , este "Behind Blue Eyes" cantat d Limp Bizkit..
cred ca am scris deja prea mult...sper sa nu va plictisitzi in timp ce-mi cititzi mesajul..
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde gabuba » Sâm Iul 24, 2004 1:32 am

m_doll, te anunt ca forumu' nu e ciat. si oricum, ca sa fiu un topic. fanii trei sud esti? saracii. ~p
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde M_Doll » Dum Iul 25, 2004 6:12 pm

gabuba scrie:m_doll, te anunt ca forumu' nu e ciat. si oricum, ca sa fiu un topic. fanii trei sud esti? saracii. ~p

:rolleyes: mda..mai intai invatza shi tu sa scrii shi apoi sa vii aici ..apropo c naiba ai cu mine?? ..c ai cu fanii 3SE ?? ..aa..shi te rog sa nu mai intri aici nu mai ca sa fii off-topic :fuck:
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde happy_angel » Lun Iul 26, 2004 8:40 am

mey nu inteleg ce are gabuba ...fiecare cu preferintele lui....fiecare are dreptul sa asculte rock ,hip-hop,rap orice....asa ca nu te mai baga peste preferintele oamenilor...mie una imi placeau animal x si 3 sud est dar nu pot spune ca mai sunt fana...dar ascult muzica lor...pe langa asta mai ascult 50 cent,nelly,linkin park,evanescence,etc...
In razele de soare,eu stau si te privesc, esti diamantul care ma face sa iubesc, iar in lumina calda, cu tine ma topesc, as vrea ca niciodata sa nu ma mai trezesc.
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Sâm Sep 18, 2004 9:23 am

M_Doll scrie::rolleyes: mda..mai intai invatza shi tu sa scrii shi apoi sa vii aici ..apropo c naiba ai cu mine?? ..c ai cu fanii 3SE ?? ..aa..shi te rog sa nu mai intri aici nu mai ca sa fii off-topic :fuck:

~p ~p ~p

mey nu inteleg ce are gabuba ...fiecare cu preferintele lui....fiecare are dreptul sa asculte rock ,hip-hop,rap orice....asa ca nu te mai baga peste preferintele oamenilor...mie una imi placeau animal x si 3 sud est dar nu pot spune ca mai sunt fana...dar ascult muzica lor...pe langa asta mai ascult 50 cent,nelly,linkin park,evanescence,etc...


nici eu nu inteleg ce are gabuba asta, mey... ~p ~p ~p
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde eyewitness » Sâm Sep 18, 2004 9:33 am

m_doll, gabuba e manelist de aia se baga peste noi fanii 3 sud mai spre est. a fost si la nunta lu adrian a saptea minune a lumii si si-a facut dantura la costi costita asa ca icnora-l si vezi-ti in continuare de cei 3 minunati baieti da-le-ar Dzeu inspiratie.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm


Înapoi la 3 Sud Est

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron