Fan-cluburi 3SE!

Forum dedicat trupei 3se si fanilor acesteia

MANUELA_3SE ARE DREPTATE

Mesajde Camelia_3se » Mie Oct 16, 2002 3:30 pm

Manuela_3se are dreptate acum sa vedem ce raspuns ne va da luza3se......eu cred ca nu ar mai trebui sa zica nimik ca sa nu se faca de rusine in fatza fanilor 3se care intra pe acest site.
Camelia_3se
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Joi Iul 25, 2002 12:11 pm
Localitate: romania craiova

bau

Mesajde PreferatA » Joi Oct 17, 2002 11:09 am

manuela esti abominala si abruta fetitza mea.Daca nu stii ce inseamna kauta in DEX sau tu numai injuraturi stii


iar a face pe cineva prost doar pentru ka nu iubeste formatzia 3sudeste si ai interzice sa zica ceva rau de ei mi se pare deja fanatism si esti dusa rau.Sfatul meu e sa te duci sa te dai ;a


:moon: tzie si lu lorellay ... ah si inka ceva ... zi`mi si mie care e diferentza dintre un fan care are un fanclub si unul kare nu are fanclub .. ? eu zik ka nici una .. asha ka nu te mai da ku fundu de asfalt ca sa demonstrezi ka al tau e Fanclubul din Craiova si nu al altuia


asta meritatzi voi doua ;j
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

3SE ARE THE BEST !!!!!!!!!

Mesajde Camelia_3se » Vin Oct 18, 2002 10:45 am

;p PreferatA ce cauti mama pe acest forum daca nu esti fana 3se ....eu chiar nu te inteleg.....ai venit sa ii critici sau ce?
:dir: Mai preferatA sa stii ca nu avem nevoie de critici din partea ta daca simti nevoia sa te certi cu cineva fao in particular ...tu nu vezi ca aici nu te baga nimeni in seama!
Camelia_3se
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Joi Iul 25, 2002 12:11 pm
Localitate: romania craiova

bau

Mesajde PreferatA » Sâm Oct 19, 2002 1:07 pm

Initial trimis de Camelia_3se
;p PreferatA ce cauti mama pe acest forum daca nu esti fana 3se ....eu chiar nu te inteleg.....ai venit sa ii critici sau ce?
:dir: Mai preferatA sa stii ca nu avem nevoie de critici din partea ta daca simti nevoia sa te certi cu cineva fao in particular ...tu nu vezi ca aici nu te baga nimeni in seama!


m-am prins! te deranjeaza ca ce spun eu e adevarat ,.,,, si vrei sa nu mai postez aici ka sa nu va fac de kakao .. eu nu am nika ku 3sudest decat ku fanii din craiova mai ales aia de la mine din klasa kare au luat`o razna :)) ah kat de bagatul in seama nu imi fac probleme .. vad ca tu m-ai bagat in seama .. sau tu esti NIMeNi? ka eu vad ca asha te consideri si asta reiese din ce ai scris tu mai sus
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde manuela_3se » Sâm Oct 19, 2002 4:19 pm

preferatA,sa stii ca m-am cam saturat de tine.chiar nu poti sa intelegi.nu-ti place 3se,foarte bine,nu-i pasa nimanui de parerile tale,dar asta nu-ti da dreptul sa spui aberatii despre ei,cel putin nu in prezenta mea.
si mai termin-o cu minciunile despre mine.nu te intereseaza nici persoana mea nici fan-clubul meu.
manuela_3se
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mai 01, 2002 2:03 pm
Localitate: craiova

hy-hy!

Mesajde luza3se » Sâm Oct 19, 2002 6:50 pm

vreau sa va anunt ca in craiova cele doua fan cluburi s-au unit!deci cine vrea sa se inscrie poata sa trimita mesaje la cele doua adrese(ale luzei si ale anei)va asteptam!
luza3se
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Sep 23, 2002 8:12 am
Localitate: CRAIOVA

hy!

Mesajde luza3se » Sâm Oct 19, 2002 7:16 pm

observ ca ati cam discutat despre mine!mi-ar fi placut sa vad ce dar nu vad mesajele!oricum, fan clubul meu este singurul oficial din craiova! SHI O PUTETI INTREBA PE ANA MARIA(sora ei e manuela!)asa ca eu am castigat!
si nu inteleg de ce sunteti asa de rele!asta e !al meu e oficial si gata!asta nu inseamna ca daca am fani putini nu merita sa am fan clubul oficial!asa a fost si la voi la inceput!oricum fan cluburile s-au unit asa ca nu prea conteaza chestiile astea!dar e rautate din partea voastra!creseam ca fanii 3se sunt uniti!dar oricum,manuela,sora ta e de treaba!
luza3se
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Sep 23, 2002 8:12 am
Localitate: CRAIOVA

hy.

Mesajde Mihaita » Mie Oct 23, 2002 3:41 am

Buna sunt Mita te rog sami trimiti nr de tel,promit sa nu imi bat joc,3se e formatia mea preferata si eu nu imi bat joc de fan 3se care pt mine sun ca fratii te rig,te implori sa imi dai nr,vreau sa ma inscrius in fan club si nu stiu cum.Sper sa ma ajuti.Pa
Urmatoarea va fi cu 3se
Fişiere ataşate
eu.jpg
eu.jpg (14.68 KiB) Vizualizat de 5347 ori
Mihaita
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Vin Apr 19, 2002 2:52 pm
Localitate: Timisoara

Mesajde gabuba » Joi Oct 24, 2002 8:19 pm

dragi fani 3se, nu va agitati,eu sunt aici. Si odata cu voi, vreu sa o anuntz pe preferata ca toate posturile ii vor fi shterse si asta ca sa nu fie banata pt. 3 sapt. pe tot forumul. si daca o tine tot asa, toate posturile ei vor ajunge acolo unde le este locul :la ghena. Asa ca nu te mai agita scumpo, nu ai shanse.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde luza3se » Vin Oct 25, 2002 11:06 am

0940893722
luza3se
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Sep 23, 2002 8:12 am
Localitate: CRAIOVA

Apropo de fancluburi:

Mesajde Ana_pink » Dum Oct 27, 2002 12:25 pm

S-a infiintat primul fanclub 3se virtual din Romania. Daca vreti sa intrati pe site si sa va inscrieti adresa este: http://groups.yahoo.com/group/3rei_Sud_Est.
Ana_pink
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Vin Mai 10, 2002 3:51 pm
Localitate: Bacau

Mesajde Black Beauty » Dum Oct 27, 2002 10:03 pm

Initial trimis de Pisica
Iata adresa fan clubului 3rei Sud Est Iasi:
O.P. 7, C.P. 1631, Iasi 6600
e-mail: fanclub3se@yahoo.com

Imi cer scuze... Adresa e fanclub3seiasi@yahoo.com
Gabyzzu, te rog mult, modifica tu adresa in mesajul initial, ca eu nu mai pot!!! Plzzzzz...
=Crows bring the spring=
R.I.P.
Avatar utilizator
Black Beauty
Junior Member
 
Mesaje: 293
Membru din: Mar Iul 31, 2001 11:00 pm

hy!

Mesajde luza3se » Dum Noi 03, 2002 6:40 pm

v-am anuntat de unirea fan-cluburilor,nu?cred ca da!oricum,fanii 3se care vor sa se inscrie sa scrie la adresa: fan_club_3se_cr@hotmail.com
ok?
va astept!iar in caz ca aveti vreo intrbare avetzi nr meu de tel!
luza3se
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Sep 23, 2002 8:12 am
Localitate: CRAIOVA

hy

Mesajde luza3se » Dum Noi 10, 2002 7:17 pm

nu mai scrie nimeni?
e cam pustiu pe aici
luza3se
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Sep 23, 2002 8:12 am
Localitate: CRAIOVA

Trezireaaaaa!!!!!!!

Mesajde Camelia_3se » Lun Dec 30, 2002 1:50 am

Se pare ca pe aici a cam adormit lumea. Va rog frumos nu le deranjati somnul si hai sa vb de 3se ca de fapt asta-i subiectul de pe acest canal.
Hai sariti cu noutati ca eu va ascult.
ok?
Sa vedem care ce stie si sa si confirme....sa nu fie vorbe in vant
V-am pupat ca e doua noaptea si mie somn.
Ciao!
Camelia_3se
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Joi Iul 25, 2002 12:11 pm
Localitate: romania craiova

Help

Mesajde denisa3se » Mar Sep 09, 2003 9:52 pm

Buna!
Sunt Denisa, din Pitesti si am o mare rugaminte la voi, in special la presedintii
fancluburilor 3se. la mine in oras nu exista nici un fanclub 3se cu acordul baietilor,
si eu as dori sa infiintez unul. Ma puteti ajuta? Puteti sa-mi dati niste amanunte?
Voi cum ati facut rost de acest acord? Cum sa procedez? Va rog mult, daca
stiti ceva si ma puteti ajuta cu o informatie cat de mica, raspundeti-mi!
Imi puteti scrie la denisa3se@yahoo.com
MULTUMESC!
denisa3se
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Apr 11, 2003 10:30 pm
Localitate: romania

PT LUZA3SE

Mesajde mariutza » Joi Oct 16, 2003 11:03 am

dear luza3se
nu cred ca ma mai ti minte sau poate nu vrei sa-ti amintesti de mine dar sa-ti improspatez eu memoria
acum aproape un an m-am inscris in fan-clubul tau, am avut chiar si cateva discuti pe net dar dupa aceea nu am mai primit nici un semn de la tine
vrei sa reunesti in fan-club cati mai multi fani 3se sau esti foarte selectiva in privinta lor
daca da , as vrea sa stiu si eu motivele
daca ai motive personale in ceea ce ma priveste (desi nu vad de ce ca doar nu ma cubosti personal ) sau nu vrei sa-mi spui pe forum te rog mult sa-mi scri un mail pe adresa maria_3se@k.ro
multumesc anticipat :)
mariutza
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Mar Oct 29, 2002 4:36 pm
Localitate: romania-craiova

ajutor1111

Mesajde djmiray » Sâm Ian 17, 2004 10:40 am

dragilor adresa de mail de la fan cluburl 3 se nu e valida, pentru iasi.
asa sa continuam am nevoie de ajutorul vostru.
DJ MIRAY organizeaza in perioada 20 - 25 februarie preselectie pentru proiect r&b. caut solista. conditii, si detalii despre proiect gasiti pe http://www.djmiray.as.ro. relatii si contact pe mail la djmiray@as.ro
ANUNT VALABIL NUMAI PENTRU IASI!!!!!!!!
daca avei adrese de mail a altor fan cluburi din iasi contactati-ma.
va multumesc!!!!
djmiray
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Ian 16, 2004 3:16 pm
Localitate: romania-iasi

Mesajde Mony » Joi Feb 26, 2004 8:50 am

Sunt un fan 3SE care insa nu m-am inscris in nici un fan club.Ador sa ascult muzica lor si incerc sa ajung la orice concert as putea.Mi-ar place sa discut cu un alt fan si nu as nega faptul ca as fi super fericita daca as putea macar sale trimit un mail baietilor de la 3SE si chiar sa-l citeasca dar ma indoiesc!Sunt vorba lunga....
Mony
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 26, 2004 8:40 am
Localitate: Ploiesti

Sunt tot eu...

Mesajde Mony » Joi Feb 26, 2004 8:56 am

Mai intrati si voi pe acest site!!!
Mony
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 26, 2004 8:40 am
Localitate: Ploiesti

sal

Mesajde vladutz9 » Lun Mar 15, 2004 4:23 pm

rammonny scrie:daca cineva care intra pe acest forum stie vreo adresa sau e de la vreun fanclub 3se sa-si lase adresa....sa se inscrie fanii!

eu am o adresa de fan club. aceasta este fan3sehusi.go.ro. mersi
vladutz9
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Dec 17, 2003 1:34 pm

Mesajde M_Doll » Joi Iun 10, 2004 10:54 pm

fan clubul din Timisoara are un alt sediu si este condusa de Adriana(Rebeca a fost shutita afara d Viorel) . Totzi cei care vor sa se inscrie sa trimita o scrisoare la adresa: str.Teatrului , nr.6 , bl.D34 , sc.B , ap.14 , Timisoara
mail: fc3setm@hotmail.ro
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

fan club 3se -bacau

Mesajde alinasudest » Sâm Aug 27, 2005 2:28 pm

buna tututror!!!
daca esti cu "capu-n nori",te asteptam sa te inscrii in fan club 3rei sud est bacau!pt mai multe detalii ne puteti scrie la adresele:alinasudest@k.ro si bombonica_mm@yahoo.com
cu respect,presedintele fan clubului,alina si daniela!
ps:noi avem acordul celor de la 3se,asa k nu o sa fie nici o problema... :a:
alinasudest
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Aug 27, 2005 12:37 am
Localitate: in tara asta

Mesajde skumpikaroxy » Sâm Feb 17, 2007 12:45 pm

fan club 3se suceava

Buna tuturor sunt roxana si am infiintat fan club 3se in Suceava si puteti scrie la dresa fan_club3se_sv@yahoo.com sau puteti sa ma contactati pe id-ul fan_club3se_sv sau puteti trimite scrisori pe cele 2 adrese :2 Graniceri nr:2,bl 2 ,sc B,ap6,et2 sau Pietonalul Transilvaniei Nr4 ,bl D8, sc A ,ap9, et3
skumpikaroxy
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Ian 05, 2007 10:39 pm
Localitate: Botosani

Anterior

Înapoi la 3 Sud Est

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator