Noutati

Forum dedicat trupei 3se si fanilor acesteia

noutati

Mesajde Mis Vierme » Lun Apr 29, 2002 3:51 pm

Eu sunt inscrisa si la forumul Animal X, pt. ca amandoua formatii imi plac foarte mult, si ideea acestui subiect, am luat-o de acolo.
As vrea ca aici sa scrieti in ce reviste mai apar, ca fanii sa pot avea mai multe articole, poze cu ei. Stiu, ca asa ar fi fair play, daca acuma eu as scrie ceva reviste in care sunt, dar in afara de PRO TV magazin (aparut de vreo trei saptamani) si ultimul nr. Bravo, nu stiu nimic, dar sper ca ceilalti, care stiu voi scrie aici. Merci.
Mis Vierme
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:26 am
Localitate: Romania-Alesd

Mesajde Sonya17 » Mar Apr 30, 2002 10:14 pm

Mai fratzilor,ce se mai aude cu turneul,cu lansarea,nu mai stie nimeni nimic?
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

Mesajde Mis Vierme » Mie Mai 01, 2002 6:46 pm

Initial trimis de Sonya17
Mai fratzilor,ce se mai aude cu turneul,cu lansarea,nu mai stie nimeni nimic?


Dupa cum stiu, lansarea albumului va fi pe 2 mai (nu-i sigur) iar traseul turneului e urmatorul:
CONSTANTA-8MAI
FOCSANI-9MAI
GALATI-10MAI
BRAILA-11MAI
BUZAU-12MAI
TULCEA-13MAI
BACAU-14MAI
VASLUI-15MAI
IASI-16MAI
PIATRA NEAMT-17MAI
SUCEAVA-18MAI
BOTOSANI-19MAI
BISTRITA-21MAI
BAIA MARE-22MAI
SATU MARE-23MAI
ORADEA-24MAI
CLUJ-25MAI
TARGU MURES-26MAI
BRASOV-27MAI
SIBIU-28MAI
ALBA IULIA-30MAI
DEVA-31MAI
HUNEDOARA-1IUNIE
ARAD-2IUNIE
TIMISOARA-3IUNIE
RESITA-4INUIE
TURNU SEVERIN-5IUNIE
CRAIOVA-7IUNIE
TARGU JIU-8IUNIE
RAMNICU VALCEA-9IUNIE
PITESTI-10IUNIE
TARGOVISTE-11IUNIE
PLOIESTI-12IUNIE
BUCURESTI-14IUNIE

Si eu am citit undeva, deci, daca-s greseli in ea nu-i vina mea.
Mis Vierme
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:26 am
Localitate: Romania-Alesd

Un nou videoclip

Mesajde Sonya17 » Joi Mai 02, 2002 11:31 pm

Am aflat din surse sigure ca baietii filmeaza un videoclip.De abia astept sa vad ce o sa iasa.

P.S Vor fi invitati duminica la Academia Vedetelor
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

Mesajde Mis Vierme » Vin Mai 03, 2002 10:51 am

Nu stiu, daca ati vazut, dar in cel mai nou nr. Popcorn (cu N&D pe coperta) este o poza mica cu Laurentiu, pe ultima pagina la horopscop.

P.S Sonya 17, merci pt. informatii.
Mis Vierme
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:26 am
Localitate: Romania-Alesd

Mesajde Sonya17 » Vin Mai 03, 2002 6:35 pm

Am mai citit azi in Evenimentul Muzical ca baietii repeta in mare secret pentru turneu la santierul naval Midia.

P.S Maine este ziua lui Laur,asa ca ii urez La multi ani,chiar daca nu cred ca viziteaza acest forum.
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

Mesajde Al3xutza » Vin Mai 03, 2002 10:15 pm

Noul album se va numi "Top" shi coperta arata super-cool! Cat despre melodii, 2 dintre ele vor face senzatzie! Shi ashteptatzi-va shi la un nou videoclip!
Al3xutza
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Sâm Ian 26, 2002 5:00 am
Localitate: Targovishte

Mesajde Mis Vierme » Sâm Mai 04, 2002 11:24 am

Initial trimis de Al3xutza
Noul album se va numi "Top" shi coperta arata super-cool! Cat despre melodii, 2 dintre ele vor face senzatzie! Shi ashteptatzi-va shi la un nou videoclip!


Nu stii cumva cand apare albumul si videoclipul? Eu odata am citit ca albumul va fi lansat cu ocazia turneului Antidrog, dupa aia ca va fi lansata pe 2 mai, ce a trecut deja... Eu astept atat de mult...

P.S. Nu poti ca sa-mi povestesti ceva despre coperta ? Ce culoare are, sau ce stiu eu ce, numai ca sa pot gasi mai usor. Merci.
Mis Vierme
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:26 am
Localitate: Romania-Alesd

Mesajde Al3xutza » Lun Mai 06, 2002 8:49 pm

Albumul trebuia sa fie lansat pe 2 mai, insa... din pacate, nu a fost posibil acest lucru, deoarece baietzii inca mai lucreaza la piese. Probabil ca nu va fi gata nici pana cand va incepe turneul... Probabil va fi lansat la cateva zile dupa inceperea acestuia. Cat despre videoclip.. acesta va aparea dupa intoarcerea baietzilor din turneu.
Al3xutza
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Sâm Ian 26, 2002 5:00 am
Localitate: Targovishte

Mesajde Mis Vierme » Mie Mai 08, 2002 6:28 pm

Este cu ei ceva si in cel mai nou nr. VIP (nr. 18), sau de fapt doua articole mici, una despreceva barfa in legatura cu "Muzic&Muzic", dar are o poza mica , iar celalalt un articol care sugereaza ca ar fi ceva intre Laur si Raduta...
Mis Vierme
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:26 am
Localitate: Romania-Alesd

Mesajde Al3xutza » Joi Mai 09, 2002 4:08 pm

In curand o sa va pot arata coperta noului album... Avetzi rabdare..
Al3xutza
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Sâm Ian 26, 2002 5:00 am
Localitate: Targovishte

Mesajde rammonny » Mie Mai 15, 2002 2:40 pm

dupa cum stiti cred deja...au aparut in noul bravo..cel cu simplu pe coperta.....e o pagina despre ei.....despre album si clip....
O sa apara noul videoclip la piesa "De dorul tau"....clipul e o poveste....Viorel lucra la un patron la un restaurant parca !?!?!? ii fura acestuia masina decapotabila si pleaca cu ea......ramane fara benzina..se opreste la o benzinarie unde il intalneste pe mihai....si il ia si pe el......si tot asa......
Avatar utilizator
rammonny
Junior Member
 
Mesaje: 100
Membru din: Joi Dec 06, 2001 12:00 am

Mesajde Al3xutza » Mie Mai 15, 2002 9:49 pm

Da, asha este! O sa va placa oricum! Hmm ce sa va mai spun.. Se pare ca de la atata cantat live... I-a apucat durerea de gat.. :)) Cel putzin pe Mihai. Aseara era cam ragushit... :PP Dar o sa-shi revina el..
Al3xutza
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Sâm Ian 26, 2002 5:00 am
Localitate: Targovishte

Mesajde Mis Vierme » Joi Mai 16, 2002 1:51 pm

Este un articol cu ei in Bravo, ala cu Simplu, despre albumul.
Mis Vierme
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:26 am
Localitate: Romania-Alesd

animalx au fost in iasi

Mesajde oti » Vin Mai 17, 2002 6:39 pm

Au fost super baietii chiar am luat si autografe,am fact poze,si chiar le-am dat un ursulet
oti
oti
 

Mesajde Mis Vierme » Sâm Mai 18, 2002 6:28 am

Ati vazut clipul lor ? Eu ieri am vazut de doua ori, si consider ca-i super!!!!!!!!!!!
Mis Vierme
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:26 am
Localitate: Romania-Alesd

Mesajde Sonya17 » Sâm Mai 18, 2002 2:22 pm

Clipul e super marpha,dar ma asteptam la o melodie ceva mai dinamica ,oricum si asta e super.Viorel chiar are voce,dupa parerea mea
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

Mesajde Anna|s » Sâm Mai 18, 2002 5:49 pm

hai sa va zic eu noutate. am avut marea neplacere astazi sa vad noul clip al acestei formatii, despre care eu aveam o parere foarte buna. zic neplacere pentru ca mie imi place foarte mult o melodie al carei nume nu-l stiu, dar versurile vin cam asa:"I can't stop thinking of you 'cos you're the one I want tonight, you make me fell allright, let's make it true..." something like that. acea melodie de la 3se este perfect preluata, sa nu zic copiata, dupa asta. sa le fie rusine mare mare de tot. cam asta am vrut sa zic.
imi cer scuze dak voi credeti ca am postat degeaba sau daca v-am plictisit!
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Al3xutza » Sâm Mai 18, 2002 8:33 pm

Da.. este adevarat. Este preluata insa tot este frumoasa.
Al3xutza
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Sâm Ian 26, 2002 5:00 am
Localitate: Targovishte

Mesajde rammonny » Sâm Mai 18, 2002 9:13 pm

anyway.....o fi ea preluata dar mie imi place ff mult...la fel si videoclipul....e super:B....laur cu sapca!!!e atat de dulce ;v.....parca-i un pustan......:D:D:A
Avatar utilizator
rammonny
Junior Member
 
Mesaje: 100
Membru din: Joi Dec 06, 2001 12:00 am

Mesajde Anna|s » Dum Mai 19, 2002 5:13 pm

"melodia e marfa" pentru ca e copiata! ce nu intelegeti? de ce ii pupati atata in c*r? va da Laur cel cu sapca de mancare sau ce?
aici kiar ca e "efectul bulgarelui de zapada"...
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Al3xutza » Lun Mai 20, 2002 1:47 pm

Shi pe tine ce te nemultzumeshte? Daca nu-tzi place e treba ta. Nu trebuie sa faci comentarii...
Al3xutza
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Sâm Ian 26, 2002 5:00 am
Localitate: Targovishte

3 Sud Est, La Botosani ....

Mesajde sandrino » Lun Mai 20, 2002 6:39 pm

:)
In primul rand vreau sa-i felicit pe baietii ptr. mega concertul pe care l-au facut aici in Botosani alaturi de Animal X si Cristiana Raduta.
Nu ma asteptam sa aiba un asemnea spectacol. A inceput pe la 21:15 si s-a terminat la 23... a fost super... distractie, muzica buna .... vreau sa va spun ca au cantat live si am ramas super impresionat inca odata vreau sa-i felicit si le multumesc pe aceasta cale ptr. seara minunata.
A doua zi baietii au fost sa planteze copaci aici in Botosani apoi au fost la centrul de dezintoxicare unde au dat sute sau poate mii de autografe. Din fericire am prins si eu un autograf de la Laurentiu, Viorel si Cristiana Raduta.. pe ceilalti nu am reusit sa-i prind, ptr. ca era foarte multa lume :( imi pare rau ca nu am putut lua un autorgraf de la Animalutze.. :( poate cu alta ocazie..
Inca odata felicitarile mele si daca ma poate ajuta cineva cu un autograf de la animalutz .. sa ma-i trimita un mesaj...
Am deschis acest subiect ptr. a va spune si voua cum a fost ... daca mai este cineva pe aici din Botosani si a fost la concert va rog sa va spuneti parerea aici ... pls ..
Inca odata va multumesc 3 Sud Est .. am sa mai revin cu detalii cum a fost la concert cu alta ocazie...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Anna|s » Lun Mai 20, 2002 9:07 pm

Initial trimis de Al3xutza
Shi pe tine ce te nemultzumeshte? Daca nu-tzi place e treba ta. Nu trebuie sa faci comentarii...

dar pentru ce draga mea este facut un forum? raspuns: pentru pareri si comentarii! nu pentru declaratii stupide de dragoste si cereri in casatorie!
aucun art ne peut egaler la vie!
Avatar utilizator
Anna|s
Junior Member
 
Mesaje: 253
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Sonya17 » Mie Mai 22, 2002 7:24 pm

Ati vazut ce au patit la Bistrita?A aratat la stiri.O banda de asa zisi traficanti inarmati i-au asteptat la iesirea dintr-o discoteca,iar politia spune ca bodyguarzii baietilor au provocat scandalul
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mai 22, 2002 8:10 pm

am auzit shi eu la stiri acest lucru ...deja turneul baietilor a incurcat mult planul traficantilor de droguri ...bine ca nu au patit nimic baietii...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Mai 24, 2002 5:50 pm

fanclubul 3se din iasi impreuna cu fanclubul animalx din iasi au initiat astazi o actiune de protest in iasi care a starnit admiratia oficialitatilor locale....
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Mis Vierme » Sâm Mai 25, 2002 11:39 am

Ieri au fost la Oradea si au dat un concert superb. Mi-au placut atat de mult. Cristiana canta foarte bine, imi plac melodiile sale, mai ales "Anii ce-au trecut", Animal X a fost la fel de super ca si 3rei Sud Est, care a cantat a melodie in prima audienta la Oradea, dar nu stiu care. Pacat ca autografe nu dau numai astazi, si eu nu pot primi ca nu sunt din Oradea, si nu pot sa ma duc acolo inca o data, pt. ca nu-am cu cine.
Mis Vierme
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:26 am
Localitate: Romania-Alesd

Mesajde Mis Vierme » Sâm Mai 25, 2002 11:55 am

Nu stiti oare pe ce casata pot gasi "Imnul " Turneului ? Cantecul ala ("Suntemi tineri...") imi place f mult si as vrea sa-l am pe caseta. Ajutati-ma .
Mis Vierme
Junior Member
 
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:26 am
Localitate: Romania-Alesd

Pe TOP

Mesajde Sonya17 » Sâm Mai 25, 2002 8:36 pm

Pa albumul lor se gaseste melodia.La mine a aparut deja albumul,dar numai pe caseta.CD-ul nu stiu cand apare.
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la 3 Sud Est

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator