Albumul Symbol

Forum dedicat trupei 3se si fanilor acesteia

Albumul Symbol

Mesajde SHOWMASTER » Vin Noi 21, 2003 10:25 am

salutare! incepand cu acest subiect as vrea sa discutam despre tot ceea ce inseamna noul album 3se -symbol.
pt inceput as vrea sa stiu ce parere aveti despre clipul piesei CLIPE .
eu sunt de parere ca e cel mai bun clip facut de 3se si piesa e una din cele mai misto....

asadar ...astept parerile voastre referitoare la acest clip..

showmaster
sunt un geniu neinteles de contemporanii mediocri !
SHOWMASTER
Junior Member
 
Mesaje: 70
Membru din: Dum Apr 14, 2002 4:22 pm
Localitate: .

Mesajde FOXXY_8 » Vin Noi 21, 2003 11:05 pm

Din punctul meu de vedere este cel mai bun clip al lor de pana acum. A meritat asteptarea abia astept sa lanseze noul album, apropo Showmaster stii cumva cam cand va fi lansat?
FOXXY_8
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Iul 01, 2003 9:31 pm
Localitate: in space

Mesajde Burning|Flame » Vin Noi 21, 2003 11:39 pm

Piesa are doua variante.Pe langa cea de videoclip,exista o varianta dance care se difuzeaza la radio.Marea surpriza e ca 3se s-au impacat cu m&m,dupa ce in septembrie i-au dat in judecata.Albumul trebuie s-apara in curand,dar nu depinde de 3se.
Am crezut cand ingerii mi-au spus
Ca singur n-am sa fiu
Am crezut in primul tau sarut
Dar a fost prea tarziu
Versurile astea s chiar de ca..:bleah:
Avatar utilizator
Burning|Flame
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde Aly3 » Sâm Noi 22, 2003 1:15 pm

Videoclipul e super.Si eu cred ca e c el mai bun de pana acum. Sin gurul lucru care m-a mirat a fost intoarcerea la M&M. Stie careva care a fost motivul impacarii?
+3rei Sud Est Virtual Group http://groups.yahoo.com/group/3rei_Sud_Est
+3rei Sud Est Virtual Group Page http://www.geocities.com/virtual_3rei_sud_est
Avatar utilizator
Aly3
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Mar Sep 03, 2002 11:00 pm

Mesajde SHOWMASTER » Dum Noi 23, 2003 4:16 pm

dragilor .....din cate stiu eu albumul va iesi undeva in decembrie,posibil sfarsitul acestei luni.
ceea ce e frumos e faptul ca 3se si m&m si-au dat seama ca tot mai bine le era impreuna....de fapt nu au fost motive majore de cearta si de asta s-au impacat.
sunt un geniu neinteles de contemporanii mediocri !
SHOWMASTER
Junior Member
 
Mesaje: 70
Membru din: Dum Apr 14, 2002 4:22 pm
Localitate: .

Mesajde Burning|Flame » Dum Noi 23, 2003 4:22 pm

Si tie cine ti-a zis ca e bine ca s-au impacat cu m&m.Albumul va apare peste 2 saptamani.
Am crezut cand ingerii mi-au spus
Ca singur n-am sa fiu
Am crezut in primul tau sarut
Dar a fost prea tarziu
Versurile astea s chiar de ca..:bleah:
Avatar utilizator
Burning|Flame
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde I`m With You » Dum Noi 23, 2003 6:41 pm

...
Va spun ca`mi place piesa,e super mijto...am mai zis`o si la alta rubrika...e mijto tare,si clipu` e dragutzel...Pacat ca au revenit de abia dupa atata timp.;P Nasol! Dar ... a meritat asteptarea
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde Andytzu » Mar Noi 25, 2003 9:38 pm

Albumul va aparea in cel mult 3 saptamani.Am vb vineri cu Laur si mi-a confirmat.Speram sa fi meritat asteptarea de 1 an si jumatate.Cat despre "Clipe"...jos palaria!!!Respect pt.toti fanii 3SE.Cat despre ce se aude cu intoarcerea celor de la Animal X sub tutela lui Laur, e o tampenie!Sunt niste tarani care au profitat 3 ani de talentul si calitatile sale!!!
Andytzu
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Oct 04, 2003 3:27 pm
Localitate: Abrud, Alba

Mesajde Sonya17 » Mie Dec 10, 2003 2:23 pm

EU MI-AM LUAT ALBUMUL SI-MI PLACE DESI NU PREA E DANCE,E MAI MULT HOUSE DAR E OK.CEL MAI MULT IMI PLACE VARIANTA CLASICA DE LA CLIPE,E ABSOLUT SUPERBA
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

Mesajde AnouCk » Joi Dec 11, 2003 1:15 pm

Piesa este draguta insa sunt de parere ca puteau scoate ceva mult mai bun.. Videoclipul nu mi se pare "cel mai bun de pana acum", din contra, mi se pare unul dintre cele mai slabe ...

Despre impacarea 3se si Music and Music nu stiu nimic..Insa va garantez ca Animal X nu se vor intoarce sub "aripa protectoare" a lui Laurentiu..V-as ruga totusi sa vorbiti despre 3SE si nu despre ura voastra intensa pentru Animalele X pentru ca nu pentru asta exista acest forum..Si acest subiect nu pare a fi fost facut sa discutati voi despre impacarea lor miraculoasa cu Music and Music.

In rest, nu pot decat sa le urez multa bafta in continuare... si sa-l rog pe Laurentiu sa ma lase cu trupe gen Reflex pentru ca nu a reusit sa ma impresioneze deloc..A dat-o in bara rau de tot de data aceasta..
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

Mesajde Sonya17 » Joi Dec 11, 2003 2:59 pm

Asa e!O sa-i spunem sa te lase in pace cu acest gen de trupe.Nu inteleg de ce ai ales sa fii moderator pe acest forum daca ai tot timpul ceva impotriva lor.
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

Mesajde Burning|Flame » Joi Dec 11, 2003 6:30 pm

1)3se nu mai vor s-auda de ax,mai ales dupa ce idiotul de hyena l-a facut pe laurentiu dutza compozitor de doi bani si l-a luat la misto la o emisiune de la atomic tv.
2)3se nu s-au impacat cu m&m,ci pur si simplu era nevoie sa fie impreuna in acest an
3)Reflex nu e la nivelul asteptat,dar asta e doar inceputul
4)Anouck am inteles ca e fana a idiotilor de la ax,asa ca s-o lasam balta.E normal sa nu-i placa 3se,fiindca 3se sunt la un alt nivel pe care ax nu-l vor atinge niciodata
Am crezut cand ingerii mi-au spus
Ca singur n-am sa fiu
Am crezut in primul tau sarut
Dar a fost prea tarziu
Versurile astea s chiar de ca..:bleah:
Avatar utilizator
Burning|Flame
Junior Member
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde AnouCk » Joi Dec 11, 2003 7:47 pm

Din contra, eu nu sunt de partea nimanui...ii apreciez pe fiecare si consider ca in industria muzicala romaneasca fiecare reprezinta ceva..Nu ii compar si nu spun ca o trupa este mai buna ca alta deoarece nu am ce sa compar..Fiecare trupa are fanii sai, insa eu am dorit sa-mi dau cu parerea..

Sau nu mai avem dreptul de a critica? va spun de acum ca numai prin critica ii poti ridica cu adevarat, caci daca va multumiti in viata cu putinul care il veti primi nu veti ajunge departe...

In ceea ce priveste formatia Animal X... va asigur ca odata cu lansarea lor ii vor critica si pe ei.. Critica te inalta !
Forgive me, Father, for I have sinned / Find me guilty of the life I feel within
I am the secret / I am the sin / I am the guilty / And I am, I am the thorn within
Avatar utilizator
AnouCk
 
Mesaje: 86
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm

Mesajde SHOWMASTER » Mar Dec 16, 2003 12:33 pm

as vrea sa aud parerea fiecaruia despre fiecare piese de pe symbol..
personal...
imi place mult clipe..fiind piesa de rezistenta alaturi de ''se asterne toamna''. si celelalte sunt dragutze dar mie imi plac astea in special...
sunt un geniu neinteles de contemporanii mediocri !
SHOWMASTER
Junior Member
 
Mesaje: 70
Membru din: Dum Apr 14, 2002 4:22 pm
Localitate: .

Mesajde mariutza » Vin Ian 30, 2004 5:53 pm

si mie imi place f f f mult albumul iar piesele mele preferate sunt clipe si am nevoie de tine
cat despre hiena si restul din ax sunt niste r____i cu ochii si nu vor fii niciodata nici macar10% din 3se
mariutza
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Mar Oct 29, 2002 4:36 pm
Localitate: romania-craiova

...

Mesajde RalucaB » Sâm Ian 31, 2004 11:11 pm

Albumul Symbol e mishto...
Au multe versiuni la clipe...
Da e mishto... \:/
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde M_Doll » Sâm Iul 03, 2004 1:50 pm

RalucaB scrie:Albumul Symbol e mishto...
Au multe versiuni la clipe...
Da e mishto... \:/

stai sa vezi videoclipul d la pov. d dragoste
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde M_Doll » Dum Iul 11, 2004 4:09 pm

a aparut (alaltaieri parca) noul videoclip la piesa "Poveste de dragoste" ...acuma mie mi se pare sau s-a schimbat numele piesei in "Poveste de vara"??(sau oare au scris greshit cei d la atomic??)
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm


Înapoi la 3 Sud Est

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron