Comentarii la concursul de F1

Forum dedicat sporturilor mecanice.

Mesajde Lord Barty » Mar Sep 14, 2004 4:23 pm

Atrag atentia celui care face calculul punctajelor ca pronosticul meu pentru Monza nu a fost calculat pe motiv ca as fi uitat, desi pronosticul meu sta foarte bine acolo in thread fara sa fie bagat in seama.

Respekt!

P.S. un mic ajutor.... http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=314275&postcount=204
Avatar utilizator
Lord Barty
Junior Member
 
Mesaje: 148
Membru din: Lun Iul 22, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Sep 19, 2004 10:49 am

Canadianul Jacques Villeneuve a semnat cu Renault si va alerga pentru aceasta echipa inca din MP al Chinei. Italianul Jarno Trulli a semnat cu Toyota, a efectuat teste la Silverstone si "este posibil" (conform agentiilor de presa) sa debuteze in China. Nenea ayrton, daca vrei, poti sa faci modificari in postul tau cu optiunile pentru MP al Chinei, dar te-as ruga sa scrii inca o data modificarile, nu sa editezi postul.

LB, am rectificat. scuze inca o data pentru scapare.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Sep 23, 2004 8:02 am

Bine, nu o sa se mai intample, acum mi-am dat seama ca tu-ti notezi intr-un faimos carnetel posturile si pot apare neregularitati la calcule...
Acum ramane asa, promit ca altadata sa scriu un nou post daca ma razgandesc pana la ora limita! Multumesc.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Formula 1. Sporturi cu motor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron