In memoriam AYRTON SENNA

Forum dedicat sporturilor mecanice.

In memoriam AYRTON SENNA

Mesajde repyx » Lun Apr 12, 2004 10:24 am

Pentru ca suntem in saptamana premergatoare cursei de la Imola, unde se vor aniversa 10 ani de la disparitia lui Senna, va invitam sa rasfoim impreuna un album dedicat acestui ZEU al Formulei 1. Delectati-va cu acest adevarat regal [in serial, datorita spatiului de care dispunem] si va astaptam sa-l comentam pe acest forum. De asemenea,va asteptam cu fotografii sau documente, care nu se regasesc in albumul nostru si pe care aveti posibilitatea de a le prezenta fanilor lui Ayrton Senna.

Toate cele bune, cititorilor acestui forum si a site-ului nostru !!!
Un om intelept invata din greselile altora, un om destept invata din greselile lui, iar prostul nu invata din nimic... Confucius

*************************************
Vizitati & Comentati * www.f1.as.ro * Multumim !
repyx
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Mar 04, 2004 8:49 am
Localitate: Bucuresti

Album

Mesajde repyx » Mie Apr 21, 2004 4:36 pm

Avand in vedere sprijinul deosebit pe care l-am primit din partea cititorilor acestui forum si a site-lui nostru, am reusit deschiderea albumul promis [pentru comemorarea lui Ayrton Senna]. Vom incerca sa-l completam pe parcurs cu date biografice mai amanuntite, articole si comentarii a prietenilor si apropiatilor sai. De asemenea, asteptam pe acest forum parerile voastre despre viata si cariera lui Ayrton Senna.

Toate cele bune !!!
Un om intelept invata din greselile altora, un om destept invata din greselile lui, iar prostul nu invata din nimic... Confucius

*************************************
Vizitati & Comentati * www.f1.as.ro * Multumim !
repyx
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Mar 04, 2004 8:49 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde wwritza » Dum Apr 25, 2004 1:09 pm

Evenimentul zilei:
“Saudadeâ€Â
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde mormi » Mie Iun 08, 2005 6:54 pm

Aveam 15 ani cand pe 1 mai, de Paste, a fost cursa de la Imola. Tin minte ca se transmitea in direct iar accidentul mi-a parut imposibil. De mica ma uitam la Formula 1 si monopolizam telecomanda cu indarjirea unui pasionat de telenovele. MacLaren era si a ramas echipa care ma interesa cel mai mult. Ma gandeam ca mi-ar fi placut sa fiu pilot de Formula 1, candva in viata asta, iar Senna devenise personajul la care faceam cele mai multe trimiteri atunci cand vroiam sa dau un exemplu pozitiv.
Avatar utilizator
mormi
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Dum Noi 14, 2004 12:00 am


Înapoi la Formula 1. Sporturi cu motor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron