Raikkonen

Forum dedicat sporturilor mecanice.

Mesajde Stormy Lady » Mie Sep 10, 2003 10:20 am

De-acum situatia e clara, se stie ca David Coulthard ramane inca un sezon la McLaren, in timp ce finlandezul si-a prelungit contractul pana in 2006, ca si alti piloti de top, dealtfel.
Asta da ascensiune: la al treilea sezon sa te afli direct in batalia pentru titlu (ma refer la Kimi, evident)
Dar ce vremuri erau si inainte.......cand aveam 3 finlandezi in F1....oricum incep sa apara cativa in vizor; s-ar putea sa auzim de tinere talenta ca Heikki Kovalainen sau Nico Rosberg....


@ Wirusu: sunt abia la inceput, am mult de invatat :) In orice caz, pasiunea nu-mi lipseste, dupa cum ai observat! n-o sa-mi treaca prea curand (de fapt, probabil n-o sa-mi treaca niciodata)
Sa auzim numai de bine!
"It all started with a brilliantly engineered sound that's increased in frequency,until it sounds like an alarm following you through the track.
It left no chance but dance for your life!"
Avatar utilizator
Stormy Lady
Junior Member
 
Mesaje: 317
Membru din: Mie Feb 20, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Sep 10, 2003 10:46 am

virusule, eu stiu tipe care erau nebune cu f1. in sensul ca aveau trecute inntr-un jurnal toate cursele& stuff. si mai erau si fane schumi si cand iesea in decor faceau ca trenu in gara :)
oricum interesant anul asta cand 2 tineri (kimi si alonso) se bat de la egal la egal cu restu
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Dee-Dee71 » Sâm Mai 08, 2004 2:21 pm

si eu sunt fata fan F1 si cunosc multe astfel de fete. imi plac toti pilotii,dar chiar l-am remarcat (si mie imi plac finlandezii). la inceput tineam cu Hakinnen (scuze daca am scris gresit) si acum cu KIMI!!!
ziceti-mi si me pls de unde aveti poze cu el, ca vreau si eu.
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Mai 08, 2004 6:10 pm

intra pe http://www.google.com, scrie in dreptunghiul ala Kimi Raikkonen si da enter. eu am facut treaba asta si am avut surpriza placuta sa constat ca ultimul site de pe prima pagina este unul romanesc.
pasul doi este sa faci click pe Images. o sa gasesti si acolo materie prima.
succes.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde fun-guy » Mar Iul 27, 2004 10:46 am

Nu stiu cum se face, da mereu Raikkonnen face o figura frumoasa in cursa,da de castigat tot Schumacher o face.Mclaren mai au de lucrat la Masina.E cam varzí£.Super Spectaculos accidentu lui d la cursa din Germania.
fun-guy
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Iul 27, 2004 10:23 am
Localitate: Tulcea

Mesajde kallynike » Dum Aug 20, 2006 4:11 pm

tare pacat ca ultimul post e in iulie 2004...pentru cateva momente am crezut ca F1 inca mai traieste in Romania..se pare ca mai traieste doar pe hartie nu si ca actiune
in cazul in care ideea de fan kimi raikkonen mai exista si in randul vorbitorilor de romana atunci va invit cu drag pe forumul oficial al finlandezului, http://87.117.195.32/kimi/forum/topic.asp?TOPIC_ID=2562&whichpage=1 , mai precis pe pagina dedicata romanilor...
va pup..si poate mai discutam si pe aici da' de preferat brazilia 2006 nu 2004 :P
kallynike
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Aug 19, 2006 6:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde mihaib777 » Sâm Sep 16, 2006 5:53 pm

Kimi la Ferarri in sezonul urmator ! ce parere aveti?
Avatar utilizator
mihaib777
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Mai 13, 2005 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Formula 1. Sporturi cu motor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori