teatrul e prea mic...:((((((!!!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde intoxic8 » Mar Iun 25, 2002 12:18 am

bineinteles ca uneori poate fi prea mic. dar totusi este vorba despre o formatie romaneasca, deci nu prea cred sa existe vreun concert cu vreo formatie romaneasca care sa se tina pe un stadion si acesta sa fie neincapator!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mar Iun 25, 2002 2:54 pm

Andrei da.. asa e .. si vezi poate imi mai gasesti ceva mesaje pe care sa mi le stergi .. ca mai sunt .. iti spun sigur :))
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Hehehe

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 25, 2002 5:10 pm

Initial trimis de tzepo0o
bineinteles ca uneori poate fi prea mic. dar totusi este vorba despre o formatie romaneasca, deci nu prea cred sa existe vreun concert cu vreo formatie romaneasca care sa se tina pe un stadion si acesta sa fie neincapator!



tzepo0o te anunt cu parere de rau ca nu stii nimik .. de ce? hai sa iti dau un exemplu .. Bacau - Iunie 2001 - Concert 3SE ... si iti mai spun ca stadionu` a fost plin .. la fel si cu Hi-Q numai ca ei nu au avut poate posibilitatea de a canta pe un stadion!

P.S.tzepo0o nu mai fii asa sigur pe tine ca dai dovada de prostie !

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iun 26, 2002 2:19 pm

Andrei.. de ce esti asa de direct... :-( ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Hmmmmm

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 27, 2002 6:18 pm

Initial trimis de sandrino
Andrei.. de ce esti asa de direct... :-( ...


sandrino cum adik mey ? eu pur si simplu i`am dat lu tzepoOo un raspuns la ceea ce el nu era sigur !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori