Turneul national "Hi-Q Piaggio"

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

poze!!!!!!

Mesajde VyOreLa » Joi Iun 13, 2002 3:05 pm

[...vreau si eu poze de la lansare doar sa terminat concertul Hi-q Piaggio.....sper sa nu ma dezamagi-ti
VyOreLa
Junior Member
 
Mesaje: 74
Membru din: Vin Dec 21, 2001 6:23 pm
Localitate: topoloveni

Pe sit gasesti fotografii din turneu...

Mesajde Florin Hi-Q » Joi Iun 13, 2002 4:05 pm

... si de la lansare!

Pregatesc si alte fotografii, doar pentru voi!:-)


:-)
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

bau

Mesajde PreferatA » Joi Iun 13, 2002 4:20 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q
... si de la lansare!

Pregatesc si alte fotografii, doar pentru voi!:-)


:-)


spune`mi si mie mail`ul lui horia sa ii zik sa imi trimita poza pe skuter :P pls !:)
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Ce fotogragii ?

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 13, 2002 9:53 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q
... si de la lansare!

Pregatesc si alte fotografii, doar pentru voi!:-)


:-)



Florine m`ai facut curios..despre ce fotografii vorbesti tu acolo ?:) poate ne dai mai multe detalii :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Vin Iun 14, 2002 8:37 am

Si uite asa mai fratilor s-a terminat si turneului .. ma bucur foarte mult ca Hi-Q au reusit sa faca un asemnea turneu si bineinteles o lansare ca-n povesti daca pot spune ... sper ca vor mai fi lansari de genul asta si ca "totul va fi bine" ... sper ca cei de la hi-q, Florin, Dana si Mihai vor fi mereau asa cum sunt acum, plin de prietenie, veseli, distractivi.. etc. nu am cuvinte ca sa spun .... inca odata va multumesc... imi pare rau ca nu ati ajuns si prin Botosani dar poate cu alta ocazie... BRAVO!
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Da mey sandrino

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 14, 2002 11:16 am

Initial trimis de sandrino
Si uite asa mai fratilor s-a terminat si turneului .. ma bucur foarte mult ca Hi-Q au reusit sa faca un asemnea turneu si bineinteles o lansare ca-n povesti daca pot spune ... sper ca vor mai fi lansari de genul asta si ca "totul va fi bine" ... sper ca cei de la hi-q, Florin, Dana si Mihai vor fi mereau asa cum sunt acum, plin de prietenie, veseli, distractivi.. etc. nu am cuvinte ca sa spun .... inca odata va multumesc... imi pare rau ca nu ati ajuns si prin Botosani dar poate cu alta ocazie... BRAVO!


Da mey sandrino s`a terminat acest turneu Hi-Q Piaggio dar nu uita ca incep emisiunile de pe litoral asa ca .. Dana , Mitza & Florin ne vor oferi si vara plakerea vizionarii la TV si nu numai a emisiunii difuzate pe Antena1 .. asa ca.. mega turneul s`a terminat dar incepe altceva mai distractiv cu si despre Hi-Q :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Iun 15, 2002 9:01 am

Imi dau seama ... va fi o adevarata vara ... }}{{}{} Hi-Q ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Fain

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 15, 2002 11:36 pm

Initial trimis de sandrino
Imi dau seama ... va fi o adevarata vara ... }}{{}{} Hi-Q ..


sandrino deci vii la mare da?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iun 16, 2002 9:57 am

Andrei da .. ne vedem ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Okei ;-)

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 11:15 pm

Initial trimis de sandrino
Andrei da .. ne vedem ..


sandrino da mey da .. si ce parere va facut acest turneu Hi-Q Piaggio care deabia s`a terminat?

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iun 19, 2002 10:50 am

Andrei.. o fo sper.... asta e parerea mea ... cred ca mai bine de atat nu se putea .. poate era mai frumos daca mergeau prin mai multe orase din Romania.. dar asta este.. daca nu s-a putut mai mult ... Oricum din cate s-a povestit pe aici .. a fost super.... cu o organizare buna, muzica buna :P .. normal ca doar a cantat Hi-Q .. si uite ca s-a terminat cu bine ...

Hi-Q }}}}}}}}}{{{{{{{{{{{!!!!!!!!!!! poate cu alta ocazie veti veni si in Botosani :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Fain

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 19, 2002 11:25 am

Initial trimis de sandrino
Andrei.. o fo sper.... asta e parerea mea ... cred ca mai bine de atat nu se putea .. poate era mai frumos daca mergeau prin mai multe orase din Romania.. dar asta este.. daca nu s-a putut mai mult ... Oricum din cate s-a povestit pe aici .. a fost super.... cu o organizare buna, muzica buna :P .. normal ca doar a cantat Hi-Q .. si uite ca s-a terminat cu bine ...

Hi-Q }}}}}}}}}{{{{{{{{{{{!!!!!!!!!!! poate cu alta ocazie veti veni si in Botosani :)


Imi plake povestea ta.. adik parerile tale :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iun 19, 2002 2:54 pm

Andrei astept parerea ta :) ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Mie Iun 19, 2002 8:05 pm

oricum seria de turnee HI-Q PIAGGIO cred ca se va relua in toamna dar de data asta in aer liber...shi cine stie poate ajung shi prin botosani, craiova unde nu au fost primavara asta!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Iun 20, 2002 9:49 am

sly.. sper e tot ce-mi mai doresc acum !!!
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Joi Iun 20, 2002 4:30 pm

shi eu sper sa vad concertul hi-q (daca e sa fie la iasi) in aer liber deoarece la ala din disco nu am putut sa merg deoarece am avut un examen!!
dar pana la toamna mai este...
acuma mergem la mare sa-i vedem...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 27, 2002 6:50 pm

Initial trimis de sandrino
sly.. abia astept sa te cunosc:P



uuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhh de acu` va da`ti la sentimente :-) fain .. ce sa mai .. Hi-Q Piaggio a fost super !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori