intrebare...pentru FLORIN

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

duuuuuuulce!

Mesajde axara_me » Joi Iun 27, 2002 11:43 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q
Scuze ca am raspuns cu intarziere, dar sunt la maaaareeeee!!!!

Legatura intre "Hi-Q si prietenii" (concertul din 1999) si "Pentru prieteni" este urmatoarea: ne-a placut din totdeauna sa avem multi prieteni si ne-a placut sa credem ca cei care asculta muzica noastra ne sunt prieteni. Din acest motiv am spus mereu ca nu avem fani, noi avem foarte multi prieteni.

Concertul din 1999 a fost organizat de noi (eram niste mici organizatori si atunci:-) si alti 2 prieteni, si au fost invitate cateva trupe prietene (Andre, Voltaj, Boysonic) si cativa prieteni din showbiz (Teo, Mircea si Gheorg, Edi Schneider, Dj Radio Brasov, Ionut Costin de la ProFM Brasov).

E ok raspunsul?


sunt super incantata de raspuns!ce sa zic...e ce vroiam:)))si imi place sa aud ca voi nu aveti fani,ci prieteni.merci muuult!!!}{
ps:oricum...mai bine mai tarziu decat niciodata :p
U CAN KNOW ME, I`M EASY.
..: amintirea este singurul rai de unde nimeni nu te poate izgoni; si tot ea este singura floare ce o poti culege de pe mormantul unei iubiri pierdute:..
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Vin Iun 28, 2002 1:54 am

este raspunsul pe care credeam ca-l voi citi! iti multumesc Florin pentru ca ne consideri prieteni si nu fani! bafta la emisiune!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Iun 28, 2002 5:37 pm

multmim FLorin ca ne considerati ca niste prieteni ai trupei shi nu ca niste simpli fani ..asha cum citeam intr-un interviu al vostru voi sunteti o parte componenta din familia noastra ..aparind in casele noastre prin intermediul tv-ului...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Multumim!

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 28, 2002 7:30 pm

Florine cred ca Hi-Q este singura trupa care considera fanii = prieteni .. si sunteti super !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron