cel mai tare concert hi-q!!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Okei!

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 04, 2002 11:45 pm

Initial trimis de sly
oricum eu zic ca e o onoare sa canti alaturi de sylver...


stiu ca este o onoare .. si ai si tu dreptate :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Iun 05, 2002 10:14 am

bad news:
am asteptat cu sufletul la gura acest concert deoarece sunt shi fan hi-q dar shi fan sylver...am vb ieri cu Florin pe mirc shi mi-a dat ceva detalii despre acest concert care din punctul lui de vedere a iesit naspa : sonorizare, putini oameni,etc dar ce sa-i faci daca romanii nu stiu sa aprecieze muzica buna a celor de la sylver cica biletul a fost numai 140.000 ...etc
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Uffffff

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 05, 2002 10:27 am

Initial trimis de sly
bad news:
am asteptat cu sufletul la gura acest concert deoarece sunt shi fan hi-q dar shi fan sylver...am vb ieri cu Florin pe mirc shi mi-a dat ceva detalii despre acest concert care din punctul lui de vedere a iesit naspa : sonorizare, putini oameni,etc dar ce sa-i faci daca romanii nu stiu sa aprecieze muzica buna a celor de la sylver cica biletul a fost numai 140.000 ...etc



sly stiu si eu .. imi pare nespus de rau .. dar daca Romanii nu stiu sa aprecieze ... ce sa le facem?

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Uffffff

Mesajde sly » Mie Iun 05, 2002 7:37 pm

Initial trimis de Andrei



sly stiu si eu .. imi pare nespus de rau .. dar daca Romanii nu stiu sa aprecieze ... ce sa le facem?

Andrei

pacat de sonorizoare deoarece asta a fost partea importanta dar shi lumea care n a venit la concert ....dar poate au sa invetze shi romanii ce e aia muzica buna intr-un viitor....
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Okei!

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 05, 2002 8:21 pm

Initial trimis de sly

pacat de sonorizoare deoarece asta a fost partea importanta dar shi lumea care n a venit la concert ....dar poate au sa invetze shi romanii ce e aia muzica buna intr-un viitor....



Mey sly .. cred ca va mai dura ceva timp .. sa spunem .. mmm 10-20 ani ? cam asa .. pana atunci nivelul din romania este detul de .. u know ..

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Iun 10, 2002 9:35 am

Andrei ... romana stie doar sa fie ospitalier... :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sandrino » Lun Iun 10, 2002 9:38 am

Initial trimis de sandrino
Andrei ... romana stie doar sa fie ospitalier... :)


scuze ptr. greseli :D :p
Romanii stiu doar sa fie ospitalieri ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Nu face nimik

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 14, 2002 11:33 am

Initial trimis de sandrino


scuze ptr. greseli :D :p
Romanii stiu doar sa fie ospitalieri ...


sandrino stai fara grija .. da? nu mi`am dat seama de greseala pe care ai facut`o :D

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Vin Iun 14, 2002 1:32 pm

okiu... Andrei... ma bucur ca ma intelegi .. :P
Si totusi care cel mai tare concert?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Pai

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 14, 2002 1:37 pm

Initial trimis de sandrino
okiu... Andrei... ma bucur ca ma intelegi .. :P
Si totusi care cel mai tare concert?



Cred ca cel mai tare concert a fost cel de la Bucuresti odata cu lansarea noului Album Hi-Q "Pentru Prieteni"

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Pai

Mesajde sandrino » Vin Iun 14, 2002 2:09 pm

Initial trimis de Andrei



Cred ca cel mai tare concert a fost cel de la Bucuresti odata cu lansarea noului Album Hi-Q "Pentru Prieteni"

Andrei


Peste tot am auzit asta... ma gandeam ca poate au fost concerte mai tari si eu nu stiam.... acu` imi pare rau ca nu am luat si eu parte la acest concert... ..

Andrei... scuza-ma daca te-am suparata....
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Okei!

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 14, 2002 2:22 pm

Initial trimis de sandrino


Peste tot am auzit asta... ma gandeam ca poate au fost concerte mai tari si eu nu stiam.... acu` imi pare rau ca nu am luat si eu parte la acest concert... ..

Andrei... scuza-ma daca te-am suparata....



pai nu m`ai suparat delok mey sandrino .. iar in legatura ca venitu` tau la concertu` de la Bucuresti .. noah .. te inteleg perfect .. ca nu ai putut si cu asta basta :p


Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Iun 15, 2002 8:47 am

las` ca vin eu la Olimp :P ...
si 10x ptr. intelegere :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Fain

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 11:20 pm

Initial trimis de sandrino
las` ca vin eu la Olimp :P ...
si 10x ptr. intelegere :)

sandrino pai pe 29 iulie la Olimp am sa vad eu de ce esti in stare :-) adik am sa iti vad "motra" :D si o sa bem o berika rece .. iar cel mai tare concert cred ca va fi atunci nu? uhh sper sa vina cat mai multi fani Hi-Q

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iun 19, 2002 10:40 am

Andrei.. oki... o s-o vad si pe asta... eu unul nu ma risc sa beau prea mult ... :P lool ... si sper se nu te sperii mine :P
Si sper sa fie cel mai tare concert atunci :> oki.. pana atunci mai este :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Cum asa?

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 19, 2002 11:51 am

Initial trimis de sandrino
Andrei.. oki... o s-o vad si pe asta... eu unul nu ma risc sa beau prea mult ... :P lool ... si sper se nu te sperii mine :P
Si sper sa fie cel mai tare concert atunci :> oki.. pana atunci mai este :)


sandrino ce anume vrei sa vezi mey ?:-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iun 19, 2002 2:34 pm

o sa vad si eu de ce sunt in stare :) lool ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Bau

Mesajde PreferatA » Mie Iun 19, 2002 6:03 pm

Initial trimis de Andrei

sandrino pai pe 29 iulie la Olimp am sa vad eu de ce esti in stare :-) adik am sa iti vad "motra" :D si o sa bem o berika rece .. iar cel mai tare concert cred ca va fi atunci nu? uhh sper sa vina cat mai multi fani Hi-Q

Andrei :-)


pai mai ce faci o sa mai fim noi daca bem berika rece ? eu ma ametzesk de la o bere .. cred ca o sa cantam ... Tu {berea} esti dragostea noastra :) lili halal fani suntem noi !
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iun 19, 2002 6:41 pm

Preferata doar de la o bere :) .. oricum nici eu nu sunt departe.. dar eu nu inteleg ce are lumea cu berea .. mai pe toti ii aud hai la o bere.. dar mai bine hai la .. ce vreti voi numai nu la bere:>

cel mai tare concert va fi pe 29 Iulie 2002 in Olimp :P
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 28, 2002 8:13 pm

Initial trimis de sandrino
Preferata doar de la o bere :) .. oricum nici eu nu sunt departe.. dar eu nu inteleg ce are lumea cu berea .. mai pe toti ii aud hai la o bere.. dar mai bine hai la .. ce vreti voi numai nu la bere:>

cel mai tare concert va fi pe 29 Iulie 2002 in Olimp :P


hehehe pana acum toti spuneam ca cel mai tare concert Hi-Q a fost pe data de 8 Iunie la Bucuresti .. acum toti ( aproape ) spunem ca va fi pe 29 Iulie .. mdeah .. eu sunt de parere ca nu putem sa caracterizam un concert pana nu a avut lok :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 29, 2002 10:27 am

parerea mea este ca toate concertele hi-q sunt tari deoarece este aceea atmosfera shi farmecul celor 3 tineri precum shi talentul lui dj star de a face galagie cat mai mare prin muzica shi concursurile pe care le face...
numai HI-Q ne poate spune ce concerte mai importante au avut ...noi ne putem da numai cu parerea...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 7:19 pm

Initial trimis de sly
parerea mea este ca toate concertele hi-q sunt tari deoarece este aceea atmosfera shi farmecul celor 3 tineri precum shi talentul lui dj star de a face galagie cat mai mare prin muzica shi concursurile pe care le face...
numai HI-Q ne poate spune ce concerte mai importante au avut ...noi ne putem da numai cu parerea...


sly .. Florin , Dana si Mitza nu cred ca pot sa ne spuna noua ce concerte au fost super.. mmmmm sau poate .. dar nus sigur .. cred ca fanii fac concertele sa fie in aer si sa ridike la maxim atmosfera :-) ( impreuna cu formatia :D )
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 29, 2002 7:50 pm

normal andrei dar dupa parerea mea shi HI-Q ar putea sa spuna in ce concerte le-au placut mai mult ...deoarece cred ca sunt shi concerte care nu le-a placut (nu stiu sigur)
dar ramane cum am stabilit: toate concertele hi-q sunt reusite...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 7:54 pm

Initial trimis de sly
normal andrei dar dupa parerea mea shi HI-Q ar putea sa spuna in ce concerte le-au placut mai mult ...deoarece cred ca sunt shi concerte care nu le-a placut (nu stiu sigur)
dar ramane cum am stabilit: toate concertele hi-q sunt reusite...


dap sly so ..

-- Toate concertele Hi-Q sunt super faine --
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 29, 2002 8:03 pm

[quote]Initial trimis de Andrei


dap sly so ..

-- Toate concertele Hi-Q sunt super faine --
[/QUOTE
mai ales concertele din ultima perioada ...de cand dj star a aparut shi el in aceasta minunata echipa HI-Q!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 8:06 pm

Initial trimis de sly
Initial trimis de Andrei
[B]

dap sly so ..

-- Toate concertele Hi-Q sunt super faine -- [/QUOTE
mai ales concertele din ultima perioada ...de cand dj star a aparut shi el in aceasta minunata echipa HI-Q! [/B]

Pai sly .. DJ Star a aparut in stuffu` Hi-Q din iarna anului trecut parca nu? so .. yayaya ai dreptate :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 29, 2002 9:27 pm

Initial trimis de Andrei

Pai sly .. DJ Star a aparut in stuffu` Hi-Q din iarna anului trecut parca nu? so .. yayaya ai dreptate :-)

dj star a contribuit la atmosfera speciala care se creeaza cand apar cei trei tineri de la HI-Q pe scena...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Super!

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 9:43 pm

Initial trimis de sly

dj star a contribuit la atmosfera speciala care se creeaza cand apar cei trei tineri de la HI-Q pe scena...

sly .. super .. iar Dj Star face atmosfera inainte si dupa concert :)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori