HQ......Hmm

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 7:49 pm

Initial trimis de sly

raspunsul cel mai potrivit cred ca il poti primi de la ei dar dupa parerea mea shi hi-q avea de spus un cuvant in alegerea invitatilor pt emisiune...nu??



dap .. dar ei se ocupa de partea ce apare la Tv :-) nush daca ma intelegi ..pe cand ceea ce este in spatele acestei emisiuni sunt zeci de persoane care incearca sa faca cat mai plakuta emisiunea!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 29, 2002 7:56 pm

Initial trimis de Andrei



dap .. dar ei se ocupa de partea ce apare la Tv :-) nush daca ma intelegi ..pe cand ceea ce este in spatele acestei emisiuni sunt zeci de persoane care incearca sa faca cat mai plakuta emisiunea!

inteleg ce vrei sa spui andrei ..normal ca in spatele emisiunilor tv sunt mai multi oameni care nu se vad cand apar emisiunea pe post dar cred ca HI-Q isi aleg ei invitatii...dar pt accea perioada cand erau invitati manelisti nu trebuie sa ii blamam...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 7:59 pm

Initial trimis de sly

inteleg ce vrei sa spui andrei ..normal ca in spatele emisiunilor tv sunt mai multi oameni care nu se vad cand apar emisiunea pe post dar cred ca HI-Q isi aleg ei invitatii...dar pt accea perioada cand erau invitati manelisti nu trebuie sa ii blamam...


Bine sly .. dar hai sa lasam faza asta cu manelistii deoparte si sa ne continuam discutiile cu ceea ce reprezinta Hi-Q in acest moment dap ?:-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Dum Iun 30, 2002 10:10 pm

HI-Q reprezinta cea mai tare trupa la momentul actual shi moderatori ai unei emisiuni de succes...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Intrebare!

Mesajde AnDrEi » Dum Iul 28, 2002 5:34 am

Initial trimis de sly
HI-Q reprezinta cea mai tare trupa la momentul actual shi moderatori ai unei emisiuni de succes...


sly ai fost acum la emisiunea de pe 27 Iulie ? cum a fost ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iul 28, 2002 1:36 pm

din cate am vazut eu ieri la tv.. a fost super super ... nu prea au avut ce cauta O-zone acolo.... yeacs... :P dar in rest .. a fost bine ... parerea mea ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

aham

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 29, 2002 2:30 am

Initial trimis de sandrino
din cate am vazut eu ieri la tv.. a fost super super ... nu prea au avut ce cauta O-zone acolo.... yeacs... :P dar in rest .. a fost bine ... parerea mea ...


Aham .. sandrino ai dreptate .. O-Zone nu prea a avut ce cauta .. dar AndreEA cred ca a fost un invitat super fain :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Iul 29, 2002 9:49 am

AndreEA .. se accepta... dar despre O-zone............ eu nu mai zic nimic...

Oricum emisiunea a fost destul de reusita.. :) chiar mi-a placut .. :>
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

:(

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Iul 30, 2002 11:17 pm

bay .. da mie-mi plac aia de la O-Zone :) mai mult mi-e antipatica AndreEa .. melodia aia Prea Tarziu .. totushi e dragutza :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Re: :(

Mesajde AnDrEi » Vin Aug 02, 2002 3:13 am

Initial trimis de AnDr3y - Radu
bay .. da mie-mi plac aia de la O-Zone :) mai mult mi-e antipatica AndreEa .. melodia aia Prea Tarziu .. totushi e dragutza :)

Hi-Q :rulz:

Radule nebunule :) iti plak cei de la O-Zone ?:) hihihi cica mi`a zis PreferatA ca unul dintre ei are vocea ca a mea :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Vin Aug 02, 2002 11:46 am

Andrei ce mai stai ... lansezate ... :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Vin Aug 02, 2002 8:08 pm

hai sa va povestesc cum a fost la emisiunea de pe 27 iulie....
andreea antonescu e mica de inaltime shi am ramas ff uimit ...in rest totul a fost cool...
ce ati vrea sa va mai zic?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Aug 04, 2002 12:04 pm

sly... eu stiu.. tot ce poti sa spui.. poveste cu detalii :>
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Lun Aug 05, 2002 12:55 am

Initial trimis de sly
hai sa va povestesc cum a fost la emisiunea de pe 27 iulie....
andreea antonescu e mica de inaltime shi am ramas ff uimit ...in rest totul a fost cool...
ce ati vrea sa va mai zic?



stiu si eu ca AndreEA este mikutza .. dar are o voce superba .. iar Florin Dana Si Mitza au stiut sa tina in suspans publikul la faza cu scuterul !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Lun Aug 05, 2002 7:12 pm

am ramas uimit ca tipul chiar i-a dat banii tipei shi am fost ff curios sa urmaresc shi chiar au venit prietenii lui cu 300 de parai shi i-au dat...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Lun Aug 05, 2002 8:42 pm

Initial trimis de sly
am ramas uimit ca tipul chiar i-a dat banii tipei shi am fost ff curios sa urmaresc shi chiar au venit prietenii lui cu 300 de parai shi i-au dat...


300 dolari ? o gramada de`a bani .. dar daca tipu are de unde .. :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Aug 08, 2002 11:29 am

si totusi daca are atatia bani de ce nu si-a cumparat unul de la magazin .. ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Joi Aug 08, 2002 8:59 pm

pentru ca a avut sansa sa fie gasit de HI-Q pe plaja shi a avut noroc la emisiune...dar 300 de dolari nu sunt 2000 de dolari cat face un scuter Paneuro...!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Vin Aug 09, 2002 4:57 pm

sa zicem.... dar parca avea bani :) .. lol ... fie..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Andre3a » Sâm Aug 10, 2002 1:45 pm

poate k nu s-a gandit niciodata sa-si cumpere un scuter,dar dak i s-a ivit ocazia de a cumpara unul atat de ieftin...a profitat,nu?
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Yeap

Mesajde ballooba » Sâm Aug 10, 2002 10:06 pm

Initial trimis de sly

raspunsul cel mai potrivit cred ca il poti primi de la ei dar dupa parerea mea shi hi-q avea de spus un cuvant in alegerea invitatilor pt emisiune...nu??




Nu neaparat daca asha vroiau cei de la Antena1 nu prea cred ca aveau ei ceva de spus Poate doar daca ii intrebau sau nu vroiau cu nici un pretz da manelele aducea audientza shi asta era tot ce conta pentru ANtena1
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Aug 12, 2002 10:34 pm

Initial trimis de Andre3a
poate k nu s-a gandit niciodata sa-si cumpere un scuter,dar dak i s-a ivit ocazia de a cumpara unul atat de ieftin...a profitat,nu?


Bine gandit .. a avut noroc .. sa`l aleaga baietzii acolo .. a vazut scuter aia a acceptat 300 dolari ... (decat nimic :) sunt excelenti 300 $ cashtigati asha ... dupa 2 ore de "munca grea :)" ) ... mi-ar place shi mie sa ma distrez shi sa cashtig bani sau un scuter :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron