Dor De Voi!!!!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Dor De Voi!!!!

Mesajde DJ STAR » Joi Iun 20, 2002 1:57 am

Nu stiu cind o sa mai pot intra pe mirc de la mare,desii n-ar trebui sa fie o problema, asa ca va spun de acum ca imi va fii dor de noptile in care intram sa vb cu voi.dar sper sa recuperez la toamna.aveti grija de voi.
DJ STAR
 

Re: Dor De Voi!!!!

Mesajde Alexya » Joi Iun 20, 2002 2:10 am

Initial trimis de DJ STAR
Nu stiu cind o sa mai pot intra pe mirc de la mare,desii n-ar trebui sa fie o problema, asa ca va spun de acum ca imi va fii dor de noptile in care intram sa vb cu voi.dar sper sa recuperez la toamna.aveti grija de voi.


nuuuuuuuuuuuu!!!!!! numai in toamna??? mamaaa shi mor!!! nu se pune!!!!orikum eu iti multumesc pentru ca ai avut timp sa vb cu mine pe net! a fost great! sper sa intrii cat de curand shi sa nu faci prostii <prea mari>
poop ya
alexe
Alexya
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Vin Mai 31, 2002 7:29 pm
Localitate: Tg-Mures

Mesajde sandrino » Joi Iun 20, 2002 9:10 am

Dj .. si noua o sa ne fie dor de tineeeeeeeeeeee }}}}}}}{{{{{{ ... oricum sper sa mai intrii pe net ... mai rar dar sa mai dai o raita si pe aici :) ..... si distractie placuta pe litoral :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

:)

Mesajde RAMIRA_RO » Joi Iun 20, 2002 12:33 pm

si eu iti urez distractie placuta si i'll miss ya!oricum sper sa mai intri pe net iar daca nu ne vedem la mare....

p.s. sa iubesti mult si sa fi iubit!:)
}}}{{{
RAMIRA_RO
Junior Member
 
Mesaje: 65
Membru din: Lun Feb 18, 2002 1:06 am
Localitate: oradea

Dor de tine!

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 20, 2002 2:36 pm

Danutz o sa imi fie si mie dor de tine dar las` ca ne vedem in curand pe litoral!

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Iun 20, 2002 4:09 pm

desi nu am vb cu tine pe mirc dj star shi mie o sa-mi fie dor de tine...(am vb la tel daca iti amintesti shi am stat in disco la iasi) dar o sa ne vedem la mare !!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Vin Iun 21, 2002 1:14 am

Dj Star have fun la mare. abia astept toamna, poate atunci o sa discutam pentru ca pana acum nu am facut-o!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Dor De Tine!!!!

Mesajde allidda » Dum Iun 23, 2002 2:26 pm

iata-ma din nou alaturi de voi dupa o scurta perioada de absenta.....:)
danutz.....si mie o sa-mi fie dor de tine si mai ales de noptile de pe net :):):):):)....dar las`ca sper sa ne vedem cat de curand la mare (sper sa ajung in timpul saptamanii :P daca nu e bine si in weekend ):):):):)

allidda
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Lun Iun 24, 2002 1:46 am

un lucru e clar: tututror ne va fi dor de DJ Star.
un lucru e neclar: prezenta mea la mare. e nesigura treaba si mai bine pun raul in fata, ca sa nu fiu dezamagit dup-aia.

vom trai si vom vedea daca voi ajunge la mare, eu unul sper un singur lucru: sa am ocazia sa vorbesc cat mai repede cu DJ Star!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Cam greu

Mesajde AnDrEi » Lun Iun 24, 2002 8:10 pm

Nu prea cred ca Dj Star va mai avea asa de mult timp liber pentru a intra pe mirC .. de ce? datorita programului incarcat ce il are pe litoral .. dar va asigur ca pe http://www.fanclub.ro si anume pe acest forum va intra :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Cam greu

Mesajde allidda » Lun Iun 24, 2002 11:46 pm

Initial trimis de Andrei
Nu prea cred ca Dj Star va mai avea asa de mult timp liber pentru a intra pe mirC .. de ce? datorita programului incarcat ce il are pe litoral .. dar va asigur ca pe http://www.fanclub.ro si anume pe acest forum va intra :-)


wow andrei....daca tot esti asa bine informat de ce nu ne spui si noua mai multe......

allidda
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Pai ..

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 25, 2002 4:48 pm

Initial trimis de allidda


wow andrei....daca tot esti asa bine informat de ce nu ne spui si noua mai multe......

allidda

ce anume sa va spun .. eu am stat cu el de vorba si crede`ma ca nu prea mai are timp de mirC .. poate ca pe acest forum va mai intra ..

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iun 26, 2002 2:30 pm

Pacat... :( ... si nici unul din membrii nu au timp sa intrii ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Joi Iun 27, 2002 12:29 am

mei ca parca daca ar intra ar fi ceva nemaipomenit! ei intra cand au timp si chef. ar trebui sa va multumiti ca intra macar atunci!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Upsssssss

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 27, 2002 4:05 pm

tzepoOo ai dreptate ... ei intra cand vor si cand au timp liber
sandrino: te referi la poza de la Tgv ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Vin Iun 28, 2002 2:08 am

andrei sper sa avem ocazia sa ne intalnim la mare si sa discutam inter patru ochi! in ceea ce priveste dorul lui Dj Star de noi cred ca se poate rezolva! 29 iulie 2002 la mare, la concertul aniversar al trupei hi-q! cei care vor sa-l vada pe dj star mai devreme decat in toamna sa se duca atunci sau in orice sambata la paparazzi!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Pai ..

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 28, 2002 7:44 pm

Initial trimis de tzepo0o
andrei sper sa avem ocazia sa ne intalnim la mare si sa discutam inter patru ochi! in ceea ce priveste dorul lui Dj Star de noi cred ca se poate rezolva! 29 iulie 2002 la mare, la concertul aniversar al trupei hi-q! cei care vor sa-l vada pe dj star mai devreme decat in toamna sa se duca atunci sau in orice sambata la paparazzi!


tzepoOo ..Hi-Q vor sustine un concert pe 29 iulie? ofera si tu la fani mai multe detalii te rog !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Decat pe 29 va fi concert?

Mesajde mirela`Carla_ » Mar Iul 02, 2002 9:24 am

tzepoOo ...cred ca o sa fie super misto la concert...dar sincer imi pare rau ca eu nu pot ajunge pe 29... vin la mare dupa 15august..Stiti cumva?vor mai avea super concerte in perioada aia?
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Sâm Iul 06, 2002 10:54 am

uff...
a inceput sa-mi fie dor rau de Dj-star... de Hi-q ..de toti!!!!!
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Bau

Mesajde PreferatA » Sâm Iul 06, 2002 6:23 pm

Initial trimis de deedee
uff...
a inceput sa-mi fie dor rau de Dj-star... de Hi-q ..de toti!!!!!



mie mi`e dor si de ei dar si de Andrei :PP
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Kewl

Mesajde AnDrEi » Dum Iul 28, 2002 5:10 am

Raspuns : Hi-Q vor sustine concerte pe litoral in majoritatea statiunilor ( Bebe Mihu - Producatorul Spectacolelor )


PreferatA sincer iti spun ca si mie imi este dor de tine :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Aug 08, 2002 11:43 am

si de mine cui ii este dor ? .. :P ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Joi Aug 08, 2002 8:11 pm

mi -e asha dor de dj star dar eu ma consolez ca l-am vazut recent shi pana in toamna cand vor veni prin iasi numai este prea mult!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Aug 13, 2002 11:23 am

Initial trimis de sly
mi -e asha dor de dj star dar eu ma consolez ca l-am vazut recent shi pana in toamna cand vor veni prin iasi numai este prea mult!!


:) lasa ma ca`ti trece .. nu`l vezi toata ziua in videoclip ?! :)
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori