Cine a stat la un metru de cei de la Hi-q???

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

...

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Iul 30, 2002 11:28 pm

k .. acum ... evident vine atentzionare pt petrican :) vezi ca eshti off-topic cu mesajele tale :) ... norocku tau ca ai dat noroc cu ei .. ghionionul tau ca nu te-a salutat Dana .. poate era ocupata :)

Hi-Q
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Vin Aug 02, 2002 3:07 am

Initial trimis de petrican
Probabil ca nu ma crezi ca am stat la mai putin de un metru de ei. Dar daca doresti sa te convingi, intreaba-i. Se intampla anul trecut pe vremea asta, la lansarea primului album al lui Jojo, care a avut loc la Jupiter. Si ca sa bag putin off-topic (si, evident, sa ma laud), sunt printre putinii care au fost la "toate" lansarile de album ale cantereti mai sus amintita.


petrican de ce nu ceri ca Sopra sa iti faca un forum : Jojo ? iar in legatura cu Hi-Q .. no ofence .. dar asta este singura trupa din Romania care stie sa se comporte cu fanii !

P.S. Ca sa fiu si eu Off Topik putin de tot .. .i love Jojo doar intr`o anumite ipostaza.. si cred ca stiti cu totii care :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde AnDr3y - Radu » Joi Aug 15, 2002 10:19 pm

Initial trimis de Andrei


petrican de ce nu ceri ca Sopra sa iti faca un forum : Jojo ? iar in legatura cu Hi-Q .. no ofence .. dar asta este singura trupa din Romania care stie sa se comporte cu fanii !

P.S. Ca sa fiu si eu Off Topik putin de tot .. .i love Jojo doar intr`o anumite ipostaza.. si cred ca stiti cu totii care :D



Pus punctu pe i ... :) poate era ocupata mah atunci .. shi cu PS`u .. credca toti o iubesc pe jojo din acea anumita ipostaza :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron