intrebare...pentru FLORIN

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Exista vreo legatura intre "Hi-q si prietenii" & "Pentru Prieteni" ?

Mesajde axara_me » Vin Iun 14, 2002 8:56 am

ia zi-mi si mie, Florine,este vreo legatura intre"hi-q si prietenii"(stii tu...cam prin '97-98,nu?) si "pentru prieteni"???
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

Astept si eu raspun!

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 14, 2002 10:48 am

Acest subiect mi se pare interesant .. sa vedem ce raspuns ne va oferi Florin :-) deci eu astept ..

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Iun 15, 2002 9:08 am

eu stiu .. nu cred.. parerea mea ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde allidda » Sâm Iun 15, 2002 2:10 pm

despre ce este vorba aici?
allidda
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde Alexya » Sâm Iun 15, 2002 8:59 pm

nici eu nu am prea inteles despre ce e vba...
Alexya
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Vin Mai 31, 2002 7:29 pm
Localitate: Tg-Mures

Hehehe

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 15, 2002 10:09 pm

Initial trimis de tzepo0o
andutza s-a invetnat private message. poti sa-i adresezi lui florin orice intrebare folosind aceasta facilitate a http://www.fanclub.ro

dar am uitat ca lumea trebuie sa posteze ca sa-si puna avatar, deci are nevoie de cat mai multe subiecte. eu va sugerez sa deschideti cate un subiect pentru fiecare mesaj care vreti sa-l postati.



tzepo0o .. raspunsul la aceasta intrebare cat si intrebarea .. intereseaza pe majoritatea fanilor.. asa ca .. nu cred ca esti tu cel in masura de a spune unui user obisnuit ca si tine ce trebuie sa faca.. de ce? fiindca nu a gresit cu nimik iar daca gresea existau cei 3 moderatori printre care si eu .. care sa repare greseala si sa avertizeze da?

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iun 16, 2002 8:14 am

deci.. baieti inca il asteptam pe Florin sa ne raspunda la intrebare nu-i asa???

Hai gata cu cearta... va ajunge.. daca vrei sa continuati faceti in prv.. si distrati-va cat vreti :)) loool ... :D

Eu cred ca fiecare are vina lui asa ca.. terminati-o pls..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde axara_me » Dum Iun 16, 2002 11:31 am

Initial trimis de tzepo0o
andutza s-a invetnat private message. poti sa-i adresezi lui florin orice intrebare folosind aceasta facilitate a http://www.fanclub.ro

dar am uitat ca lumea trebuie sa posteze ca sa-si puna avatar, deci are nevoie de cat mai multe subiecte. eu va sugerez sa deschideti cate un subiect pentru fiecare mesaj care vreti sa-l postati.


stii ce?care e problema ta?daca te-a deranjat subiectul meu,puteai pur si simplu sa-l ignori,da?si poate ca vb lui andrei,poate interesa si pe altii,nu numai pe mine...
eu nu m-am inscris in fan club...asa...de disperata,ca puteam sa stau linistita,si sa imi placa in continuare hi-q asa cum imi plac de 2 ani incoace!dar mi s-a parut interesanta ideea cu fan clubul;cu toate ca ,pana acum,din ce am vazut eu pe aici...va cam mancati intre voi...si nu prea inteleg de ce...!?si...oricum...raspunsul la intrebare il puteam afla usor,dand un telefon,dar am zis ca ar fi fost frumos sa auda si altii...
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

Nu fiti rai :-)

Mesajde AnDrEi » Dum Iun 16, 2002 8:00 pm

Initial trimis de andutza


stii ce?care e problema ta?daca te-a deranjat subiectul meu,puteai pur si simplu sa-l ignori,da?si poate ca vb lui andrei,poate interesa si pe altii,nu numai pe mine...
eu nu m-am inscris in fan club...asa...de disperata,ca puteam sa stau linistita,si sa imi placa in continuare hi-q asa cum imi plac de 2 ani incoace!dar mi s-a parut interesanta ideea cu fan clubul;cu toate ca ,pana acum,din ce am vazut eu pe aici...va cam mancati intre voi...si nu prea inteleg de ce...!?si...oricum...raspunsul la intrebare il puteam afla usor,dand un telefon,dar am zis ca ar fi fost frumos sa auda si altii...


andutza sa stii ca mie` personal acest subiect mi se pare destul de interesant .. adik intrebarea pe care tu ai pus`o is nice .. dar se mai pune o problema.. raspunsul` cand va veni ? la fel si noi putem sa dam un telefon si sa intrebam .. dar lojik si normal ar fi ca sa afle majoritatea fanilor despre aceasta legatura .. si apropos andutza .. ai facut bine ca ai intrat pe acest portal http://www.fanclub.ro respectiv pe acest forum si ai inceput sa intrii in discutiile noastre :-)


P.S:andutza tine`o tot asa :D

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Dum Iun 16, 2002 8:54 pm

si pana la urma despre ce este vorba .....ca sa revenim la subiect

allidda
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Dum Iun 16, 2002 8:56 pm

uff
m-am saturat !!pe bune!!
in ultimul timo toate subiectuele se strica din cauza voastra (Andrei,sly,Tzepo0)
nu va simtiti voi bine daca nu transformati subiectul intr-o cearta pe motive personale ...
so... v0a rog frumos terminati!
baieti !! faceti curatzienie pt ca voi ati "murdarit"! :hehe:
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Dum Iun 16, 2002 10:00 pm

asta poate iti spune andrei ca nici eu nu stiu prea bine ce se intampla. am postat pe reclamatii parca ce stiu euin legatura cu cearta si va rog sa cititi acolo. poate va mai explica si andrei de ce ne certam (daca mai stie motivul). in al doilea rand cearta nu e pe motive personale! nu am nimic cu nimeni!

andrei tu sa ma dai pe mine exemplu cand vei fi mai breaz ca mine. vorba despre site-ul nostru nu noi am adus-o pe toate subiectele, ci numai pe noutati. de acolo, probabil din cauza certurilor cu tine s-a "teleportat" si pe alte subiecte, fara vointa noastra.

imi cer scuze pentru observatiile facute! am vrut doar sa atrag atenti asupra faptului ca ceva nu decurge asa cum ar trebui sa decurga pe aici!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Dum Iun 16, 2002 10:58 pm

si totusi sa revenim la subiect................
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Lun Iun 17, 2002 9:41 am

deedee buna interventie .. asta asteptam :) ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Lun Iun 17, 2002 8:37 pm

Initial trimis de deedee
uff
m-am saturat !!pe bune!!
in ultimul timo toate subiectuele se strica din cauza voastra (Andrei,sly,Tzepo0)
nu va simtiti voi bine daca nu transformati subiectul intr-o cearta pe motive personale ...
so... v0a rog frumos terminati!
baieti !! faceti curatzienie pt ca voi ati "murdarit"! :hehe:

deedee acest forum nu s-a stricat din cauza mea sau a dl. tzepo0o :p . aici sunt mult mai multi factori de natura interna cat shi externa dar spre binele forumului eu voi renunta la functia de moderator asha cum iti spuneam shi la tel. deoarece ma plictisesc aceste discutii stupide...
ce bine e ca avem shi o fata moderatoare printre noi!! :p :p
shi stii de ce a inceput sa se strice forumul...
dar numai conteaza!!
deci: de acuma vreau sa fie liniste pe forum !!
revenind la topic shi p[e mine ma intereseaza aceasta intrebare la care pot afla shi eu rasp. ff usor dar mai bine il aflu de pe acest minunat forum!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Aloha there!

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 1:13 pm

Oare Florin ne va oferi un raspuns la aceasta intrebare?

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Aloha there!

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Iun 18, 2002 1:17 pm

Initial trimis de Andrei
Oare Florin ne va oferi un raspuns la aceasta intrebare?

Andrei :-)

oare...:P
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

About it ..

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 1:20 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu

oare...:P

pai eu cred ca de la el va trebui sa aflam un raspuns .. "oare?" eu sunt sigur de asta !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: About it ..

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Iun 18, 2002 1:23 pm

Initial trimis de Andrei

pai eu cred ca de la el va trebui sa aflam un raspuns .. "oare?" eu sunt sigur de asta !


probabil de la el...daca lui ii este adresata intrebarea...dar cand?!...anu asta oare?!
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde axara_me » Mar Iun 18, 2002 2:31 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu


...dar cand?!...anu asta oare?!


sincer...chiar as vrea sa mi se raspunda odata...m-am cam saturat sa astept...dar ,deh!mare...soare...ce sa mai zic...(?!)
U CAN KNOW ME, I`M EASY.
..: amintirea este singurul rai de unde nimeni nu te poate izgoni; si tot ea este singura floare ce o poti culege de pe mormantul unei iubiri pierdute:..
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mar Iun 18, 2002 4:45 pm

Hai bre rabdare... de fapt.. poate nu vrea sa raspunda ... mai stii !
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Ufffff

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 10:55 pm

andutza nu fii supariki .. Florin stie ca trebuie sa intre pe forum si sa ofere cateva raspunsuri!

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Iun 22, 2002 7:33 pm

cand astA?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Lun Iun 24, 2002 2:26 am

mei nu cred ca are vreo legatura "Hi-Q si prietenii" cu "pentru prieteni". nici unul din mebrii formatiei nu e vreun pui de nostradamus sa stie ei cum se va numi albumul din 2002. in al doielea rand cred ca singura legatura este posibilul resprect pe care il poarta ei fanilor lor si de accea simt nevoie sa le dedice ceva din cand in cand, ca sa le demonstreza ca sentimentul este reciproc.

imi cer scuze ca mi-am permis sa raspund si eu la aceasta intrebare, dar de vreme ce era dedicata intregului public, si avea si acesta dreptul sa intervina uite ca am beneficiat de acest drept.
sper ca nu am suparat pe nimeni!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Uffffff

Mesajde AnDrEi » Lun Iun 24, 2002 8:03 pm

Inca il mai asteptam pe Florin ca sa intre si sa ne spuna daca exista vreo legatura .. dar hai sa va dau raspunsul` la alta intrebare .. aia ca daca Florin a castigat combina aia sau nu .. DA! el a castigat`o.. !

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Mar Iun 25, 2002 12:13 am

din pacate cred ca raspunsul oficial la aceasta intrabare nu-l vom afla prea curand deoarece tocmai au inceput emisiunile la mare si Florin e destul de ocupat (cerd)!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mar Iun 25, 2002 2:58 pm

Cine stie ... cateva minute ar trebui sa-ti gasesaca ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Nu te mai contrazike!

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 25, 2002 5:07 pm

Initial trimis de tzepo0o
din pacate cred ca raspunsul oficial la aceasta intrabare nu-l vom afla prea curand deoarece tocmai au inceput emisiunile la mare si Florin e destul de ocupat (cerd)!


tzepo0o ai dreptate .. dar mai asteapta ceva timp pana vei primi un raspuns !

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde Florin Hi-Q » Joi Iun 27, 2002 7:53 pm

Scuze ca am raspuns cu intarziere, dar sunt la maaaareeeee!!!!

Legatura intre "Hi-Q si prietenii" (concertul din 1999) si "Pentru prieteni" este urmatoarea: ne-a placut din totdeauna sa avem multi prieteni si ne-a placut sa credem ca cei care asculta muzica noastra ne sunt prieteni. Din acest motiv am spus mereu ca nu avem fani, noi avem foarte multi prieteni.

Concertul din 1999 a fost organizat de noi (eram niste mici organizatori si atunci:-) si alti 2 prieteni, si au fost invitate cateva trupe prietene (Andre, Voltaj, Boysonic) si cativa prieteni din showbiz (Teo, Mircea si Gheorg, Edi Schneider, Dj Radio Brasov, Ionut Costin de la ProFM Brasov).

E ok raspunsul?
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Yeeeeeeeeeeeees

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 27, 2002 8:03 pm

Florin nu este Okei raspunsu` .. este mai mult decat Okei! Multumim ! :-) si apropos.. nu cred ca trebuia ca sa ne dai explikatii pentru ca nu ai mai intrat pe net :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron