Noul clip "Tu esti dragostea mea"

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Cul:)

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iun 16, 2002 11:50 pm

cul clip:)...da problema e ca am o obsesie pt cuvantul "scuter" shi tot ceea ce este legat de el:)....asha ca am o intrebare cand aruncatzi shi voi scuterele alea?!?!:D Sa ma contactatzi ca le iau io:)....altceva....facetzi un videoclip cu mashini:D...numa nishte porcheuri...shi dup`aia de aruncat tot la mine sa le aruncatzi:P....Hi`Q rulzz
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Lun Iun 17, 2002 9:35 am

radule :)) ehehhehehe ... sa-ti faci mila sa-mi dai si mie unul :) pls :P
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Lolza

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 11:01 pm

Initial trimis de sandrino
radule :)) ehehhehehe ... sa-ti faci mila sa-mi dai si mie unul :) pls :P



sandrino .. deeeh nu ai fi singurul care doreste asa ceva.. iar acest ultim videoclip este kewl .. mai fain este un scuter decat o masina super bengoasa de ce? deoarece un scuter isi pot permite mai multi oameni decat .. u know ..

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iun 19, 2002 3:38 pm

Cred ca in clipul asta "Tu esti dragostea mea" Dana iesit cel mai bine ... :) nu ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Hmmmmmm

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 28, 2002 8:04 pm

Initial trimis de sandrino
Cred ca in clipul asta "Tu esti dragostea mea" Dana iesit cel mai bine ... :) nu ?

sandrino .. nu prea cred mey .. eu sunt de parere ca in acest videoclip toti 3 au iesti super .. si dupa cum am mai spus .. asteptam urmatorul videoclip :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 29, 2002 10:32 am

eu cred ca mitza a iesit ff bine in clipul "Tu esti dragostea mea"!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Sâm Iun 29, 2002 2:58 pm

mie imi place cum au iesit toti in clip :)
in ciuda tutuor celor spune despre el ...
mie mi se pare un clip resuhit si placut :)
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde allidda » Sâm Iun 29, 2002 3:12 pm

Initial trimis de deedee
mie imi place cum au iesit toti in clip :)
in ciuda tutuor celor spune despre el ...
mie mi se pare un clip resuhit si placut :)


foarte fain clipul....si mai faina melodia.......si cei mai faini protagonistii.....:):)
dar astept cu nerabdare videoclipul la "prea departe"....oare ce poveste o avea?

allidda
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 7:16 pm

Initial trimis de allidda


foarte fain clipul....si mai faina melodia.......si cei mai faini protagonistii.....:):)
dar astept cu nerabdare videoclipul la "prea departe"....oare ce poveste o avea?

allidda


pai mey allidda regizoru` care se va ocupa de realizarea acelui videoclip se va lua si dupa versurile melodiei nu ? mmmmmmm oare tu nu te refereai la ce decor ? sau ceva de genu asta ? ca doar nu poti sa canti unele versuri si sa faci ceva total opus :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Dum Iun 30, 2002 10:22 pm

Initial trimis de Andrei


pai mey allidda regizoru` care se va ocupa de realizarea acelui videoclip se va lua si dupa versurile melodiei nu ? mmmmmmm oare tu nu te refereai la ce decor ? sau ceva de genu asta ? ca doar nu poti sa canti unele versuri si sa faci ceva total opus :D

sunt ff curios cum va arata urmatorul clip la "Prea departe" dar ma intreb cum ar arata un clip la piesa Rock'n'roll ...ar destul de haios?
ce parere aveti?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Lun Iul 01, 2002 8:49 am

cred ca subiectul asta a "expirat" ...vad ca deja incepeti sa vb despre urmatorul clip ..."Prea departe"
am sa fac un subiect nou numai despre acest lucru
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron