Turneul national "Hi-Q Piaggio"

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

pt deedee!

Mesajde sly » Vin Apr 05, 2002 7:49 am

sorry scumpy...am ochi numai pt tine...-:) in ceea ce priveste concertele din zile libere poate ajungeti de 2 ori la iasi...FLORIN ti-am scris un mail la care nu ai raspuns...pls pana la concerte sa imi rasp.
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

....

Mesajde sandrino » Vin Apr 05, 2002 8:30 am

Da mey.. asa este ca in Botosani rata somajului este cea mai mare .. dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa veniti si aici ... sunt destui cu bani si pe aici, care pot cumpara asa ceva... sincer sa fiu ma deranjeaza ca in generale din cauza asta multi ne dau deoparte, dar daca aici au fost multi care au stiut sa profite de fabricile noastre ce vina avem noi .. oamenii... asta inseamna ca trebuie sa fim da-ti deoparte.. de ce?? .. fie... Florin si daca nu propune nimeni inseamna ca nu veniti.. sunt sigur ca acel concert din "For You" a fost primul si ulimul... si hai ca poate se va gasi cineva sa va face o propunere insa as vrea tare mult sa stiu care sunt preturile? ... sincer .. daca poti sa-mi spui ....
.... nu vreau sa supar pe mine dar totusi nu ne da-ti deoparte fratilor.... tu ai zis ca daca ati fi dupa voi ati face concert in 50 de orase .. atunci de ce nu le propune-ti celor de la Piaggio sa mergeti in mai multe orase... de ce sa nu faceri reclama si in alte orase nu numai in oarele unde sunt magazine Piaggio???
Imi cer scuze daca am interpretat gresit ce ati vrut voi sa-mi spune-ti...
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Vin Apr 05, 2002 8:58 am

mai sandrino...acest lucru nu depinde ei...imi pare rau pt tine...dar cine stie poate o sa ajunga shi prin botosani..
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde lucianus » Vin Apr 05, 2002 11:08 am

De abia astept sa vina hi-q la tg-mures.Pacat ca e doar in 19 aprilie.
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Apr 05, 2002 11:11 am

daca la tg mures vin pe 19 aprilie ...la iasi de abia pe 31 mai ajung ..:((( ...de abia astept sa ma intalnesc cu ei..
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde lucianus » Vin Apr 05, 2002 11:19 am

Initial trimis de sly
daca la tg mures vin pe 19 aprilie ...la iasi de abia pe 31 mai ajung ..:((( ...de abia astept sa ma intalnesc cu ei..

Si eu de abia astept.
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Apr 05, 2002 12:04 pm

ok...o sa fac de a poze...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Sfantu` » Vin Apr 05, 2002 12:24 pm

sandrino daca esti cat de cat descurcaret poti sa aranjezi tu de un concert. Vorbesti cu patronul unei discoteci (poate chiar cu cel al discotecii pe care ai mentionat-o) si vezi ce rezolvi. Totusi daca e turneu, e greu de crezut ca vei putea rezolva, pentru ca un turneu presupune anuntarea datelor pentru concerte inainte de a incepe turneul propriu-zis, deci modificarile cred ca sunt imposibile.
Shi dupa cum spunea marele maestru Porky Pig...."That's all folks!"
Sfantu`
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Mar 05, 2002 5:10 pm
Localitate: Looney World

multa fericire!!!!!!

Mesajde VyOreLa » Vin Apr 05, 2002 1:37 pm

[] Eu dabia astept sa vina la Pitesti ....,dar in Topoloveni cand vor veni? Ca sa vin la Pitesti trebuie sa ma "dau cu binisorul "pe langa taicamio fiindcanu prea sunt de capul meu....
Dar voi duceti-va fiindca merita.... !
VyOreLa
Junior Member
 
Mesaje: 74
Membru din: Vin Dec 21, 2001 6:23 pm
Localitate: topoloveni

Mesajde Zgubilici » Vin Apr 05, 2002 4:47 pm

Topoloveni?! O intrebare (din curiozitate): cam cat de des au loc pe acolo concerte? Dar in Cucuietii din deal?
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde sly » Vin Apr 05, 2002 5:29 pm

nu stiu unde e topoloveni....dar nu o sa ajunga sa cante acolo nici in ruptul capului...cred
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Sfantu` » Vin Apr 05, 2002 5:38 pm

Mai nu radeti...nu ati auzit ca Kylie Minogue s-ar putea sa cante la aniversarea fiului sultanului de Brunei??? Ma rog...pentru 1,4$ milioane :). Dar cine stie ce bogatasi sunt pe acolo prin Topoloveni??? :):):)
Shi dupa cum spunea marele maestru Porky Pig...."That's all folks!"
Sfantu`
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Mar Mar 05, 2002 5:10 pm
Localitate: Looney World

Mesajde sly » Vin Apr 05, 2002 5:48 pm

tot ce e posibil...dar ai auzit de lumina?? e un sat langa navodari...o sa ajunga mai tare decat navodari...sunt de-a bogatasi acolo...dar topoloveni nici nu e pe harta...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: multa fericire!!!!!!

Mesajde Dee Dee » Vin Apr 05, 2002 9:58 pm

Initial trimis de VyOreLa
[] Eu dabia astept sa vina la Pitesti ....,dar in Topoloveni cand vor veni? Ca sa vin la Pitesti trebuie sa ma "dau cu binisorul "pe langa taicamio fiindcanu prea sunt de capul meu....
Dar voi duceti-va fiindca merita.... !



si eu de abia ashtept sa vina in PITESTI!!!! :D
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: ....

Mesajde Florin Hi-Q » Sâm Apr 06, 2002 12:10 am

Initial trimis de sandrino

.... nu vreau sa supar pe mine dar totusi nu ne da-ti deoparte fratilor.... tu ai zis ca daca ati fi dupa voi ati face concert in 50 de orase .. atunci de ce nu le propune-ti celor de la Piaggio sa mergeti in mai multe orase... de ce sa nu faceri reclama si in alte orase nu numai in oarele unde sunt magazine Piaggio???
Imi cer scuze daca am interpretat gresit ce ati vrut voi sa-mi spune-ti...


Sigur ca le-am propus dar lucrurile nu stau chiar asa de simplu. Un concert din turneu costa foarte mult... exista un buget care trebuie respectat.

Sper sa venim in concert la Botosani, pentru ca ne-a placut acolo! AM dansat si am cantat pe niste boxe, in mijlocul oamenilor din discoteca, iti amintesti?
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

da

Mesajde sandrino » Sâm Apr 06, 2002 7:29 am

Sfantu'... oricum merci ptr. sfaturi.. am sa incerc sa vrb cu cineva de pe aici ptr. un concert.. fie... nu trebuie sa fie chiar acum..
concertul poate avea loc si dupa turneu.. dupa cateva saptamnai dupa turneu....cred eu .. acu nah.. fie...
Florin imi pare rau ca nu puteti ajunge si in Botosani in acest turneu... asta este... eu totusi sper sa ajungeti cat de curand....
Si sa stii ca-mi aduk aminte de concertul de aici a fost super
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

?

Mesajde sandrino » Sâm Apr 06, 2002 7:45 am

De unde si pana unde Topoloveni... ca si sly.. nici eu nu am gasit pe harta ..."TOPOLOVENI"... ciudat.... Sfantu' pana la urma unde vine Topoloveni?
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Sâm Apr 06, 2002 6:26 pm

o sa ajunga shi la botosani....
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

sly

Mesajde sandrino » Dum Apr 07, 2002 2:41 pm

sper .. sper din tot sufletul.. dar cred ca ai intai sa ajung eu in Iasi :))) loale.. :)
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Mar Apr 09, 2002 8:57 am

chiar vii??
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

sly...:P

Mesajde AnDrEi » Mar Apr 09, 2002 2:49 pm

Bah sly .. dar tu ai promis ca ma astepti pe mine primu in Iasi si nu ai facut`o :(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Apr 09, 2002 7:20 pm

dar in bacau din cate stiu eu vin...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Oki

Mesajde AnDrEi » Mar Apr 09, 2002 9:19 pm

Bine mey sly .. oki doki tata :)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

sly

Mesajde sandrino » Mie Apr 10, 2002 9:29 am

mai... sper sa ajung prin Iasi.. nu promit nimik dar am sa
te anunt cand ajung .. ok :))) .. mai tinem legatura.. :)))
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Apr 10, 2002 11:53 pm

florinel micutzule, florinel dragutzule... dupa ce am ramas stupefiat la aberatzile unor dintre cei care au postat mai sus am tupeul sa te intrb cand ajungetzi in Bucuresti?
nu ma lua cu d-alea 'a tu esti ala cu ANDRE?' oke?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Gabytu

Mesajde sandrino » Lun Apr 15, 2002 7:46 am

fan andre.. :)
ce chestie ... hmz.. atunci cum le mai merge
fetelor ca nu am mai auzit nimic despre ele.. :)
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

BINE MA FRATILOR~!!~

Mesajde micutzu » Mar Apr 23, 2002 7:01 pm

ESTE MISTO CA FAC UN TURNEU DE 3 LUNI DAR PE LA ZALAU NU SE PATE FACE UN SPECTACOL DOAR ZALAU NU ARE FANI ,VA INSELATI SUNT FOARTE MULTI SHI NU II BAGATI IN SEAMA AVEM 4(PATRU) POSTURI RADIO SHI PE FIECARE ESTE DIFUZATA TRUPA HI-Q CEL PUTIN DE 2 ORI DE PA ZIII .
POSIBIL SA NU STITI UNDE ESTE ZALAU ,VA SPUN EU ESTE IN JUDETUL SALAJ LA CIRCA 86 KM DE CLUJ , POATE AJUNGETI SHI PE LA NOI CA VA ASTEPTAM DE MULT TIMP :con: :con: :confused:
va salut shi astept mesajele de la voi
micutzu
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Sep 20, 2001 5:25 pm
Localitate: Romania,Salaj,Zalau

MAH LA TINE VIN MACAR DAR LA MINE LA ZALAU NU VIN NU CRED CA STIU UNDE

Mesajde micutzu » Mar Apr 23, 2002 7:08 pm

POATE II AJUTI TU LE ARETI TU UNDE ESTE ZALAU PE HARTA DE PARCA NU AU MAI FOST AICI ACUM 2 ANII :cool:
va salut shi astept mesajele de la voi
micutzu
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Sep 20, 2001 5:25 pm
Localitate: Romania,Salaj,Zalau

Re: ....

Mesajde irabt » Mie Apr 24, 2002 2:39 pm

[.. asa este ca in Botosani rata somajului este cea mai mare .. dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa veniti si aici ...
tu, scumpete, ai scris la locatie : undeva departe si ai tupeul sa te revoltezi de ce nu vin oamenii atia in botosani? iubire, daca tu nu ai sangele sa recunosti de unde esti inseamna ca esti un om de nimic. si te stepti sa te bage cineva in seama???
sa-ti fie rusine. cand ma intorc acasa, ca si eu sunt din botosani, am sa te caut...
te-am pupat
irabt
 

Dar .. La Bacau cand veniti ?:))

Mesajde AnDrEi » Mie Apr 24, 2002 8:36 pm

Noah .. ce tot va certati ? de ex cand Enrique Iglesias vine in Romania ca sa cante .. toata lumea sare in tren si se duce la Bucuresti .. nu ? ehh bine .. acum .. daca Hi-q nu are cum sa ajunga la tine in oras.. go tu la ei .. nu ? doar tu esti fanu` lor nu ei sunt fanii tai .. de ex eu am vrut ca sa fac ceva pentru Hi-q si m`am dus in Brasov.. asa ca .. go one!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori