"Hi-Q Piaggio!" - povestea turneului

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Modificare....

Mesajde Florin Hi-Q » Lun Mai 20, 2002 2:54 am

Datorita programului Antenei1, filmuletzul "Hi-Q Piaggio! povestea turneului" va rula dupa cel putin 2 saptamani de la terminarea concertelor.

Caseta video va avea durata mai lunga si se va axa mai mult pe povestea trupei...

Curiosi?

Si eu:-)
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde sandrino » Lun Mai 20, 2002 7:07 am

si pana la urma care vor fi fanii... care vor aparea pe caseta...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Lun Mai 20, 2002 9:13 am

FLorin ne dai ceva detalii despre fanii care vor aparea pe caseta? eu personal as vrea sa-i cunosc pe fanii formatiei hi-q din iasi dar nu cred ca exista cineva mai tare decat mine (toata camera e plina de hi-q, postere, poze , orice despre hi-q) ...dar ce modest sunt? :))))
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

BAu

Mesajde PreferatA » Lun Mai 20, 2002 10:54 am

Initial trimis de sly
FLorin ne dai ceva detalii despre fanii care vor aparea pe caseta? eu personal as vrea sa-i cunosc pe fanii formatiei hi-q din iasi dar nu cred ca exista cineva mai tare decat mine (toata camera e plina de hi-q, postere, poze , orice despre hi-q) ...dar ce modest sunt? :))))



camera am inteles ka e plina ... dar inima ? tokmai ptr ca tu ai deja atatea postere atatea cd`uri :) de ce nu lashi pe altzii kare poate au inima plina de admiratzie ptr Hi-Q dar poate n`au posibilitatea sa achizitzioneze postere sau casete :) mai gandeste`te la ideea asta :) ceau
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

K0rekt!

Mesajde AnDrEi » Lun Mai 20, 2002 2:35 pm

Initial trimis de PreferatA



camera am inteles ka e plina ... dar inima ? tokmai ptr ca tu ai deja atatea postere atatea cd`uri :) de ce nu lashi pe altzii kare poate au inima plina de admiratzie ptr Hi-Q dar poate n`au posibilitatea sa achizitzioneze postere sau casete :) mai gandeste`te la ideea asta :) ceau


PreferatA ai perfecta dreptate .. noah .. nu mai am ce sa spun .. chiar ar trebui sa ne gandim si la cei care adora Hi-Q Musik dar nu au posibilitatea de a face rost de un cd` sau un poster ...


Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Lun Mai 20, 2002 5:55 pm

ai dreptate draga....deci asteptam nerabdatori caseta!! sunt fani care asculta numai muzica celor de la hi q shi le place la nebunie muzica lor chiar daca nu isi pun postere cu ei pe pereti sper ca cei de la hi-q sa tina cont shi de asta in realizarea casetei respective care cred ca se va vinde ff bine...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Mai 20, 2002 7:02 pm

acu` numai Florin ar putea spune cine va aparea pe caseta ... nu stiu de ce dar sunt sigur ca deedee va fi pe acolo ... restu` ... nu stiu ... am impresia ca era va fi reprezentanta noastra :>
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Don`t be sure

Mesajde AnDrEi » Lun Mai 20, 2002 7:08 pm

Initial trimis de sandrino
acu` numai Florin ar putea spune cine va aparea pe caseta ... nu stiu de ce dar sunt sigur ca deedee va fi pe acolo ... restu` ... nu stiu ... am impresia ca era va fi reprezentanta noastra :>



sandrino .. nu fii asa de sigur .. poate ca vom fi toti cei 3 moderatori :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mar Mai 21, 2002 8:08 am

poate... de ce nu .. dar poate e loc si pentru un om simplu care lase mesaje aici zilnic ... si face chestia asta pentru ca ii iubeste pe cei de la hi-q :PPP
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mar Mai 21, 2002 8:11 am

bineinteles moderatorii vor fi pe primul loc.. insa poate va fi ales si ... un om oarecare de pe aici .... de fapt nu chiar oarecare ... o sa se bazeze ei pe ceva criterii ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Mar Mai 21, 2002 11:13 am

nu cred ca o sa aparem dar cine stie poate FLorin o sa se gandeasca cumva sa apara shi cineva de pe acest forum...cert este ca Razvan(presedintele fan clubului din Arad ) va fi prezent pe aceasta caseta...deoarece este cel mai mare fan hi-q dupa parerea formatiei ....dar nu numai a lor ci shi a mea...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

WHO is RAzvan ?

Mesajde PreferatA » Mar Mai 21, 2002 11:21 am

Initial trimis de sly
nu cred ca o sa aparem dar cine stie poate FLorin o sa se gandeasca cumva sa apara shi cineva de pe acest forum...cert este ca Razvan(presedintele fan clubului din Arad ) va fi prezent pe aceasta caseta...deoarece este cel mai mare fan hi-q dupa parerea formatiei ....dar nu numai a lor ci shi a mea...


razvan ? el intra pe acest forum ?
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Mai 21, 2002 11:28 am

nu cred ca intra dar e presedintele fan clubului hi-q din arad shi a facut o pagina de web a fanclubului...shi din cate am auzit de la FLORIN dar shi de la Dana e cel mai tare fan al lor...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

cum se masoara cat de mult e cineva fan ?

Mesajde PreferatA » Mar Mai 21, 2002 12:02 pm

Initial trimis de sly
nu cred ca intra dar e presedintele fan clubului hi-q din arad shi a facut o pagina de web a fanclubului...shi din cate am auzit de la FLORIN dar shi de la Dana e cel mai tare fan al lor...



si in ce se masoara faptul ka e cel mai tare ? adika mai bine zis in ce se masoara taria fiecarui fan ? e ka atunci kand te prinde politzia si te pune sa sufli ? sa vada cat de tare esti beat ? :))))))

au o fiola numita 'fiola fanilor' ? :)) details pls

orikum ori esti fan ori nu esti :)0 ka si vorba aceea :) ori esti prietenul meu ori imi esti dujman :)
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Hmmm

Mesajde AnDrEi » Mar Mai 21, 2002 1:31 pm

Sincer sa fiu nu am auzit de Razvan .. neah .. suck`s dar oricum .. eu unul pot recunoaste ca nu sunt un fan Hi-Q chiar asa de infocat dar .. imi plake sa fac ceva pentru o trupa .. si uite ca s`a nimerit sa fie Hi-Q :U


Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mai 22, 2002 8:32 pm

nu stiu pe ce criteriu a fost el ales cel mai mare fan hi-q deoarece eu nu cred ca hi-q shi cunoscut inca toti fanii pe care ii are in tara dar oricum daca el este recunoscut ca cel mai mare fan...de formatie asta e...astept raspunsul lui FLORIN sa vad cum stabilesc ei care e cel mai mare fan...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

BAU

Mesajde PreferatA » Joi Mai 23, 2002 9:09 am

Initial trimis de sly
nu stiu pe ce criteriu a fost el ales cel mai mare fan hi-q deoarece eu nu cred ca hi-q shi cunoscut inca toti fanii pe care ii are in tara dar oricum daca el este recunoscut ca cel mai mare fan...de formatie asta e...astept raspunsul lui FLORIN sa vad cum stabilesc ei care e cel mai mare fan...


eu zik ca cel mai fain ar fi sa aleaga cel mai mare fan si pe cel mai mare antifan :) si kand zik mare nu ma refer la greutate :PP ))kum era tipul ala de pe scooter din videoclip :) si amandoi sa incearca sa se convinga unul pe altul sa adere de partea lui :P)) ceau
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Mai 23, 2002 8:10 pm

ai dreptate draga ...dar sa revenim la caseta de abia astept sa apara shi apoi cine stie ce surprize ne mai pregatesc hi-q shi nu vor sa ne zica ...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Mai 26, 2002 1:14 pm

hmm.. din cate am auzit acel razvan intra si citeste mesajele de aici .. atat.. mai mult nu face...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Raven » Dum Mai 26, 2002 1:20 pm

Initial trimis de Andrei
PreferatA ai perfecta dreptate .. noah .. nu mai am ce sa spun .. chiar ar trebui sa ne gandim si la cei care adora Hi-Q Musik dar nu au posibilitatea de a face rost de un cd` sau un poster ...

Andrei :-)


Initial trimis de sly
ai dreptate draga....


Shit!!!!... Andrei!!! Watch out!!! :D:o
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde Raven » Dum Mai 26, 2002 1:25 pm

Mah, nu mai incercati sa va masurati atata cat de mari fani sunteti, fiti oleaca mai modesti... Va dati seama ca nu vor putea sa va includa pe toti pe caseta, dar nu incercati sa-i influentati batandu-va cu pumnii in piept ce tapet din postere aveti prin camere sau ce teanc de CD-uri (originale, nu pirat) aveti cu ei... Mi se par copilaresti (hai ca asta n-ar fi chiar asa de rau) si lipsite de modestie... Nu-i asa, sly ? ;)
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde sandrino » Dum Mai 26, 2002 1:40 pm

atunci.. daca nu o facem noi cine sa o faca?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Dum Mai 26, 2002 3:17 pm

Initial trimis de sandrino
acu` numai Florin ar putea spune cine va aparea pe caseta ... nu stiu de ce dar sunt sigur ca deedee va fi pe acolo ... restu` ... nu stiu ... am impresia ca era va fi reprezentanta noastra :>


nu ai de ce sa fii sigur ca voi fii pe acolo ..pt ca nu o sa fiu :D
cei mai mari fanii alesi de trupa sunt :
Razvan sin Arad si Alexandra... :) nu mai shtiu din ce orash!
ma bucur sincer pt ei!:)
daca hi-q i-au ales insemna ca shtiu ei de ce ....
nu credeti?:)
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde lucianus » Dum Mai 26, 2002 3:42 pm

Da.Stiu ei de ce i-au ales.POATE o sa fii si tu DeeDee pe acolo,de ce esti asa de sigura ca nu esti ,poate esti!
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Bau

Mesajde PreferatA » Dum Mai 26, 2002 3:57 pm

Initial trimis de lucianus
Da.Stiu ei de ce i-au ales.POATE o sa fii si tu DeeDee pe acolo,de ce esti asa de sigura ca nu esti ,poate esti!



mai tu nu intelegi ka deedee stie de la surse sigure ;) asha ka nu are kum sa existe 'poate' :p
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Dum Mai 26, 2002 4:44 pm

alexandra e presedinta fanclubului hi-q din constanta din cate am auzit shi e presedinta shi pe tara p[e toate fancluburile...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Mai 26, 2002 6:27 pm

pacat.. mi-ar fi placut sa fie si deedee pe acolo ... dar ma bucur si ptr. Razvan si Alexandra...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde lucianus » Dum Mai 26, 2002 8:12 pm

Ce pacat ca nu e DeeDee pe acolo!
:cry:
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Re: Bau

Mesajde lucianus » Dum Mai 26, 2002 8:14 pm

Initial trimis de PreferatA



mai tu nu intelegi ka deedee stie de la surse sigure ;) asha ka nu are kum sa existe 'poate' :p

Adik la intrebat pe Florin:
"Mah is acolo ori nu?"
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Mai 26, 2002 9:06 pm

Initial trimis de lucianus
Da.Stiu ei de ce i-au ales.POATE o sa fii si tu DeeDee pe acolo,de ce esti asa de sigura ca nu esti ,poate esti!


daca nu eram sigura ..nu mai scriam :)
deci sunt sigura ca nu sunt :)
oricum pt mine nu esta atat de important sa apar pe o caseta ca cea mai mare fana ..or something...:)
deja cei de la hi-q mi-au aratat si mi-au dovedit ca sunt recunoscatori pt ce am facut pt ei :) si asta e mult mai important pt mine ...nu ca ash fi facut multe rau ..dar oricum ...si forumul asta e ceva.. pt ca prin intermediul lui pot comunica cu fanii ...
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori