Surprizele care se pregatesc formatiei hi-q la bacau shi iasi!!(impresii, etc)

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

IMHO

Mesajde Raven » Mar Mai 28, 2002 11:40 am

Initial trimis de sly
a fost mega super la concert


Mah, io ca ne-mare fan, trebuie sa critic putin faptul ca a fost cam putina muzica, au cantat cam putine melodii. Inteleg ca trebuiau sa faca reclama (potrivit contractului, prolly) la scuterele acelea Piaggio, dar voiam mai multa muzica, au destule piese bune care-mi plac si mie...
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde sly » Mar Mai 28, 2002 1:11 pm

buna mai Raven...eu nu am fost la party sambata deoarece duminica am avut de dat un examen la engleza (Cambridge) oricum am stat cu ei mai mult cu Mihai de vorba...cate piese au cantat? eu am stat cu dj star in disco shi \aveau un cd cu piese vreo 12 piese parca ...(semi live)...pot sa imi spui mai multe detalii ...am auzit ca a fost ff cald, etc..astept un semn de la tine sau de la baieti referitor la concertul de la iasi...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Kewl!

Mesajde AnDrEi » Mar Mai 28, 2002 7:23 pm

Initial trimis de sly
buna mai Raven...eu nu am fost la party sambata deoarece duminica am avut de dat un examen la engleza (Cambridge) oricum am stat cu ei mai mult cu Mihai de vorba...cate piese au cantat? eu am stat cu dj star in disco shi \aveau un cd cu piese vreo 12 piese parca ...(semi live)...pot sa imi spui mai multe detalii ...am auzit ca a fost ff cald, etc..astept un semn de la tine sau de la baieti referitor la concertul de la iasi...


Fain mey .. si eu am stat cu Danutz ( Dj Star ) :D si am petrecut .. mai multe iti poate spune Raven .. ( Hai mah - cum spunea Raven Dj Star la Bagaj ? in fata la Hotel ? :-) ) noah .. ce ai facut la examen?

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Mai 28, 2002 7:55 pm

ce sa fac mai omule l-am trecut cu bine...a cool dj star deoarece am stat shi eu ceva timp cu el shi cu Mihai in disco cat timp ai fost tu cu Florin shi cu Dana prin Mall..plus ca concertul era transmis pe radio (postul local hit) shi dj star a facut atmosfera ff cool...shi mai ales concursurile...totul ...am inregistrat pe caseta..nu am putut dormi deloc noaptea aia...(deoarece am ratat concertul , oricum daca veneam andrei iesea un show best mai ales ca ne intalneam shi cu stormy shi cu tipa aia cu care am venit...iti amintesti??) oricum show-ul a fost...
btw: andrei cum facem cu tricoul ala?
nu am fost eu pe faza ca vb cu mihai dar poate ma ajuti tu...ce zici? astept un pm...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Mai 28, 2002 8:09 pm

tot eu din nou...am zis sa corectez putin topicul deoarece concertele de la iasi shi bacau s-au terminat...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

ce a fost a fost...

Mesajde intoxic8 » Mar Mai 28, 2002 10:07 pm

ce a fost a fost, dar ce o sa fie de acum inainte??? cand o sa mai fie concerte prin Iasi sau prin orase apropiate Iasi-ului.

am inteles ca a fost misto dar vreau sa am ocazia sa vad si eu cat de misto e la concertele lor "semi live"!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mai 29, 2002 7:11 am

nu cred ca o sa mai ajunga asha recent in iasi ...deoarece urmeaza lansarea albumului, o pauza bine meritata shi emisiunile de la mare ....am ratat ocazia asta mai tzepoOo dar nu dispera ca vine toamna shi vor aparea din nou prin iasi shi o sa ne distram de data asta...shi plus ca semi live se aude destul de bine , dj star (inginerul de sunet al formatiei) e marfa: a compus piese pt. Evrika shi Body^Soul...etc
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Raven » Mie Mai 29, 2002 11:29 am

Initial trimis de sly
buna mai Raven...eu nu am fost la party sambata deoarece duminica am avut de dat un examen la engleza (Cambridge) oricum am stat cu ei mai mult cu Mihai de vorba...cate piese au cantat? eu am stat cu dj star in disco shi \aveau un cd cu piese vreo 12 piese parca ...(semi live)...pot sa imi spui mai multe detalii ...am auzit ca a fost ff cald, etc..astept un semn de la tine sau de la baieti referitor la concertul de la iasi...


Mah, nu stiu cate au fost cu exactitate, ca din momentul in care am dat de Andrei, nu prea am mai fost atenta la ce se intampla pe scena (cu mici exceptii, atunci cand prezentau tipurile de scutere si "imitau" zgomotele lor, remember Andrei, ca tu-mi ziceai dinainte ce urmau sa zica omuletii?)... Dar cu aproximare poate au fost vreo 4-6 piese... Nu pot sa bag mana in foc, insa...

Cald ne-a fost tuturor, ca inainte sa inceapa Hi-Q a fost house in 2 randuri, ceea ce a fost super (pentru mine, cel putin) si m-am simtit superb, ce mai...
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Re: Kewl!

Mesajde Raven » Mie Mai 29, 2002 11:38 am

Initial trimis de Andrei


Fain mey .. si eu am stat cu Danutz ( Dj Star ) :D si am petrecut .. mai multe iti poate spune Raven .. ( Hai mah - cum spunea Raven Dj Star la Bagaj ? in fata la Hotel ? :-) )

Andrei



Da, mi-a placut faza: pune omul bagajul jos (ca pana la usa il adusese pe rotile) si vorbeste cu el: "Hai intra, intra inauntru! Hai!... Mai faine era gestul cu degetul cand ii facea semn, parca vorbea cu un catel si-i arata unde trebuie sa mearga...

Again, faina faza :D :o
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde Raven » Mie Mai 29, 2002 11:53 am

Initial trimis de sly

btw: andrei cum facem cu tricoul ala?


Stai la rand, vericule !!! :D
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Stop!

Mesajde AnDrEi » Mie Mai 29, 2002 12:32 pm

Deci .. cand fac rost am sa va dau .. primu pe lista este Raven dupa care urmeaza sly.. sorry sly pall! :D

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Stop!

Mesajde sly » Mie Mai 29, 2002 8:18 pm

Initial trimis de Andrei
Deci .. cand fac rost am sa va dau .. primu pe lista este Raven dupa care urmeaza sly.. sorry sly pall! :D

Andrei

nu-i nimic andrei...oricum eu nu am fost pe faza ca ii ceream lui Mihai doar am stat mult cu el...dar incearca tu sa faci rost totusi shi pt mine shi Raven...10x
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mai 29, 2002 8:26 pm

Initial trimis de Raven


Mah, nu stiu cate au fost cu exactitate, ca din momentul in care am dat de Andrei, nu prea am mai fost atenta la ce se intampla pe scena (cu mici exceptii, atunci cand prezentau tipurile de scutere si "imitau" zgomotele lor, remember Andrei, ca tu-mi ziceai dinainte ce urmau sa zica omuletii?)... Dar cu aproximare poate au fost vreo 4-6 piese... Nu pot sa bag mana in foc, insa...

Cald ne-a fost tuturor, ca inainte sa inceapa Hi-Q a fost house in 2 randuri, ceea ce a fost super (pentru mine, cel putin) si m-am simtit superb, ce mai...

mie mi-a zis stormy ca au cantat mai multe piese...dar daca tu ai stat cu andrei shi nu ai obs. a fost super a pus house la greu dj star!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Mai 30, 2002 8:24 am

poi mi se pare sa baga mult house ... doar nu era sa baga manele :p
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Kewl!

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 30, 2002 12:57 pm

Initial trimis de sly

mie mi-a zis stormy ca au cantat mai multe piese...dar daca tu ai stat cu andrei shi nu ai obs. a fost super a pus house la greu dj star!!


Mey sly , lasa`l pe Raven , ca el era in extaz ca m`a vazut :-) dar Raven .. deeeh unde`i tuborgu ala la 25 mii ? :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Iun 20, 2002 10:14 am

berea aia e pe vine :P lol
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 27, 2002 6:57 pm

Initial trimis de sandrino
berea aia e pe vine :P lol


despre ce bere vb sandrino ? :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Vin Iun 28, 2002 2:17 am

si pana la urma care sunt surprizele???? ca eu nu am inteles decat ca Raven si cu Anrei s-au distrat de minune si ca sly si cu raven vor tricouri si... cam atat!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Parerea mea!

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 28, 2002 7:41 pm

deedee acest subiect nu isi mai are rost .. a fost .. a trecut.. asa ca .. closed it ! :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Salut

Mesajde Laur22 » Dum Iul 21, 2002 11:28 am

Salut,
sunt nou pe aici , asta e primul meu mail , important e ca ajung la mare pe 31 iulie.
Va fi careva pe acolo, ?
Laur22
 

Re: Salut

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iul 21, 2002 10:32 pm

Initial trimis de Laur22
Salut,
sunt nou pe aici , asta e primul meu mail , important e ca ajung la mare pe 31 iulie.
Va fi careva pe acolo, ?


bine ai venit! probabil va mai fi ceva lume la mare.. dar marea petrecere se anunta a fi pe 29 iulie ... shi inca ceva ... subiectul asta e cam expirat.. incerca sa postezi pe celelalte mai noi k :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Joi Iul 25, 2002 11:04 pm

Dap .. acest subiect a fost facut ... hmmmmmmm atunci cand Hi-Q se afla in turneul Hi-Q Piaggio Paneuro :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Sâm Iul 27, 2002 5:08 am

pai ...nu mai are rost sa-l tin deskis :P
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron