Traiesta-ti Vara Alaturi De Hi-q!!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 27, 2002 9:59 pm

Initial trimis de tzepo0o
Andrei daca ne petrecem vara intre noi nu inseamna ca nu ne-o petrecem si cu Hi-Q. in al doilea rand vara pot sa mi-o traiesc cu Hi-Q si din fata televizorului. nu cred ca merit eu ca ei sa-si sacrifice pretiosul timp in favoarea mea!



tzepoOo aiki nu era vorba de tine.. era vorba de NOI asa ca .. incearca sa te integrezi intr`un colectiv!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Joi Iun 27, 2002 10:09 pm

Mey .. vad ca voi vre`ti ca sa va petreceti vara intre voi .. dar hai sa o traim alaturi de cei de la Hi-Q ce spune`ti ?;-) ( uite asa suntem On Topik )


andrei la cine se referea mesajul asta??? daca nu se referea la mine si la sandriono scuza-mi te rog egocentrismul. eu asa am inteles. in ceea ce priveste colectivul nu va cunosc destul de bine si din acest motiv nu consider ca suntem un colectiv, sau ca sunteti un colectiv din care as putea face parte si eu!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Vin Iun 28, 2002 2:01 am

wow!:)
iar ati deviat de la subiect.. asha ca fapt divers..
mai baieti ..
nu mai faceti din tzantzar armasar si nu mai despicati firul in patru ....
va legati de fiecare amanunt ...si nu are rost sa stricati subiectele!
nu mai postati numai de dragul de a posta la fiecare subiect indiferent daca aveti sau nu ceva de spus ...
mai bine ashtepti sa treaca urmatoarea emisiune "Traieshte-ti Vara Alaturi de hi-q" si atunci o sa aveti ce comenta!
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Vin Iun 28, 2002 2:28 am

deedee am inteles. numai ca nu pot sa tac daca sunt atacat! in special cand este vorba despre andrei! m-am hotarat ca de acum inainte sa nu mai postez deloc pe acest forum (spre bucuria voastra banuiesc) asa ca de unul ati scapat!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Iun 28, 2002 5:26 pm

la emisiunea de sambata 29.06.2002 vor fi invitate trupele Candy shi Stigma... ca sa fiu in ton cu bunul meu prieten tzepo0o nici eu nu cred ca voi mai posta pe aici...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Emisiune va imbina doua mari subiecte...

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 28, 2002 7:38 pm

Emisiune va imbina doua mari subiecte: unul al triunghiurilor amoroase iar cel de-al doilea un concurs cu intrebari fulger intre doua trupe invitate in emisiune.
Cei trei prezentatori vor oferi telespectatorilor ANTENEI 1 informatii variate si traznite: cea mai frecventata discoteca, cel mai bun loc de plaja, magazinul cu cele mai mici preturi. “Traieste-ti varaâ€Â
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 29, 2002 6:01 pm

parerile mele dupa cea de-a doua emisiune sunt:
1. spre deosebire de prima emisiune a fost ceva mai interesant atat prin prisma materialelor filmate care au fost ff cool dar shi prin prisma celor 2 formatii invitate candy shi stigma...
2. mai multi oameni asha cum anticipam dupa prima emisiune cand au fost ff putini...
3. scuterul iar a fost castigat de o tipa LIliana parca...
alte impresii?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Sâm Iun 29, 2002 6:36 pm

tocmai s-a terminat a IIa emisiune "Traieste-ti vara!" si intr-adevar a fost mult mai reusita decat prima....mi s-a parut si putin mai vesela si mai destinsa (au trecut si emotiile :) )....wow mi-a placut super mult cum era mihai imbracat....super misto!!!!! si dana si floriin erau foarte sic (imi plac foarte mult pantalonii de in :) ) insa mihai m-a lasat fara cuvinte .....era super fain.....:):)
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Super...

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 7:05 pm

Cea dea 2`a emisiune a fost super faina.. de ce? datorita noului look de care a dat dovada Mitza :-) uuuuh chiar fain de tot .. iar in legatura cu trupele .. totu` a decurs okei .. adik conform planului .. :D .. mmmmmmmm sunt putin suparat datorita vremii destul de proasta de care au avut parte ... dupa cum a`ti putut observa si marea era destul de agitata :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Dum Iun 30, 2002 3:29 pm

mie mi-a placut look-ul din aceasta emisiune a celor 3 deoarece aratau destul de cool...in ceea ce priveste vremea mie mi s-a parut ca a fost bine dar vb la tel. cu mitza mi-a spus ca a fost cam frig...
a fost o emisiune mai reusita decat prima!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Mie Iul 03, 2002 12:19 am

damn!!!
shame on me.....:(
ca eu nu am vazut emisiunea....:(!!! :( :( :(
nu mai conteaza de ce .....
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mie Iul 03, 2002 2:31 pm

Si uite asa de la o emisiune la alta .. va fi o super emisiune :) intr-un final...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Mie Iul 03, 2002 10:03 pm

Initial trimis de sandrino
Si uite asa de la o emisiune la alta .. va fi o super emisiune :) intr-un final...

asha e mai sandrino...
de-abia astept emisiunea de sambata ..
oare cine vor fi invitati??
poate reusesc sa aflu maine in premiera asha cum am aflat sapt. trecuta shi v-am anuntat de vineri ca vor fi invitate trupele candy shi stigma...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Iul 05, 2002 8:24 am

invitatii pentru a-3-a emisiune:
N&D shi Demmo...
sper sa fie o emisiune super care din pacate nu cred ca o s-o vad...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Sâm Iul 06, 2002 10:32 am

Initial trimis de sly
invitatii pentru a-3-a emisiune:
N&D shi Demmo...
sper sa fie o emisiune super care din pacate nu cred ca o s-o vad...


abia ashtept s-o vad !!
peasta sper sa n-o mai pierd :D !!!!
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sandrino » Sâm Iul 06, 2002 10:45 am

cool abia astept sa vad... cu siguranta iar va fi distractie ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Bau

Mesajde PreferatA » Sâm Iul 06, 2002 6:28 pm

Initial trimis de sandrino
cool abia astept sa vad... cu siguranta iar va fi distractie ...


se termina emisiunea .. insa nu inteleg un lukru .. kum nimeresc din prima cheia? si la prima emisiune la fel .. si akuma la fel .. doamne ce norok pot sa aiba fetele astea .. :) imi plakua tare mult kamasha lui mihai :)) iar aia de la Demmo ku cizma in picioare fu dea dreptu ridikola :)
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 08, 2002 3:59 pm

Din cate am auzit ultima emisiune in care au fost invitati N&D si Demmo a fost super .. deeh la faza cu cheile nush ce sa spun .. mai bine nu ma pronunt ! :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Iul 09, 2002 6:42 pm

care imi povesteste shi mie ce s-a intamplat in aceasta emisiune ca eu am fost plecat la munte shi nu am apucat sa vad emisiunea...?
am auzit ca au schimbat probele...ceva detalii?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Iul 11, 2002 7:08 pm

Initial trimis de sly
care imi povesteste shi mie ce s-a intamplat in aceasta emisiune ca eu am fost plecat la munte shi nu am apucat sa vad emisiunea...?
am auzit ca au schimbat probele...ceva detalii?

in emisiunea de sambata 13.07.2002 vor fi invitate trupele Non Stop shi Body&Soul....
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Dum Iul 14, 2002 11:37 am

vad ca nimeni nu a urmarit emisiunea de sambata 13 iulie deoarece in mod normal ar fi trebuit sa fie mesaje pe acest topic...dar in fine ....
in aceasta emisiunea mi-a placut ff mult look-ul Danei dar shi pantalonii baietilor...
dar shi faptul ca baietii au spart geata shi au castigat scuterul ...era shi timpul dupa ce 3 fete au castigat primele 3 scutere...
o emisiune ff cool!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

:P

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iul 14, 2002 2:06 pm

Initial trimis de sly
vad ca nimeni nu a urmarit emisiunea de sambata 13 iulie deoarece in mod normal ar fi trebuit sa fie mesaje pe acest topic...dar in fine ....
in aceasta emisiunea mi-a placut ff mult look-ul Danei dar shi pantalonii baietilor...
dar shi faptul ca baietii au spart geata shi au castigat scuterul ...era shi timpul dupa ce 3 fete au castigat primele 3 scutere...
o emisiune ff cool!!


uite ca io m-am uitat :) shi mi-a placut mult cum arata Dana :) shi cum dansa :) ... intradevar Bebe ala a fost primul baiat care a cashtigat un scuter (pacat ca este vorba doar de un Zip .. daca era un dna keva.. :) ) una peste alta emisiunea a fost un succe total ...

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Iul 14, 2002 2:55 pm

pacat ca a fost doar un zip?
bine ca l-a castigat ....ce n-as da sa castig shi eu un scuter de ala...!!
pantalonasii Danei erau super!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

:)

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Iul 15, 2002 1:54 am

Initial trimis de sly
pacat ca a fost doar un zip?
bine ca l-a castigat ....ce n-as da sa castig shi eu un scuter de ala...!!
pantalonasii Danei erau super!!


:) da mah pacat :P .. taci nu mai zi ca imi cadea limba :)
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mie Iul 17, 2002 11:21 am

din nefericire emisiunea de Sambata am ratat-o :( .. ufff.... im pare rau ... dar nu am avut cum .... dar am auzit de la multi ca Dana era super... si vad ca si voi sunteti de aceasi parere...

asta este.. mai rateaza omu emisiuni...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Iul 17, 2002 1:55 pm

Initial trimis de sandrino
din nefericire emisiunea de Sambata am ratat-o :( .. ufff.... im pare rau ... dar nu am avut cum .... dar am auzit de la multi ca Dana era super... si vad ca si voi sunteti de aceasi parere...

asta este.. mai rateaza omu emisiuni...


Tz Tz Tz Tz ... shame on u!! :) U are a verry bad boy! Cum de tzi-ai permis sa faci una ca asta ?!?! :) lol .. just joking .. intradevar Dana a fost super mega marpha !!
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Sâm Iul 20, 2002 7:23 pm

emisiunea de azi:
a fost o emisiune mega-super dupa parerea mea cea mai reusita pana acuma datorita formatiilor invitate sistem shi simplu dar shi datorita celor 3 tineri de lam hi-q care si-au lansat noul clip la piesa "Prea departe" care arataaaaaaaa supeeeeeeeerrrrrrr !!
scuterul a fost castigat de un baiat pt a doua oara in 5 emisiuni deci fetele au avantaj...
emisiunea urmatoare o voi vedea in direct de la mare alaturi de prietenii mei &ai vostri HI-Q!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iul 20, 2002 7:51 pm

vara poti sa ti-o petreci alaturi de cine vrei tu...dar noi "prietenii"(Fanii) hi-q de pe acest forum ne vom petrece vacanta alaturi de aceasta formatie!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Sâm Iul 27, 2002 5:28 am

Abia ashtept !!!
o sa ajung si eu la o emisiune cu hi-q...
cea de pe 10 august!!! :)
i-m so happy!! :P
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Upsssssss

Mesajde AnDrEi » Dum Iul 28, 2002 4:17 am

Initial trimis de deedee
Abia ashtept !!!
o sa ajung si eu la o emisiune cu hi-q...
cea de pe 10 august!!! :)
i-m so happy!! :P


deedee nu vei fi singura :-) .. ai sa vezi "the big surprize there" :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron