vin si eu la mare

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde Andre3a » Mie Iul 17, 2002 11:34 pm

s-a stabilit la mine...sigur plec pe 29 la mare....si merg ori noaptea cu trenul..ori ziua cu nu-stiu-ce autocar de la intertour(k merge cu noi si baiatul unuia kre are intertour-ul)...asa k dak vrei...la dus ai cu cine merge..da` la intors..nu te pot ajuta..
mersi pt pupic..!!!
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde AnDr3y - Radu » Joi Iul 18, 2002 6:30 pm

Initial trimis de Andre3a
s-a stabilit la mine...sigur plec pe 29 la mare....si merg ori noaptea cu trenul..ori ziua cu nu-stiu-ce autocar de la intertour(k merge cu noi si baiatul unuia kre are intertour-ul)...asa k dak vrei...la dus ai cu cine merge..da` la intors..nu te pot ajuta..
mersi pt pupic..!!!


aham .. pai de chestia cu inter-tour-u` .. shtiu shi io ca m-am interesat .. problema e ca pleaca dimineatza la 4 shi ajunge in constanta la 14... da... numai 10 ore... de mers cu un autocar aproape nashpa in care te coci pana acolo deoarece e vara shi sunt temperaturi ridicate (cel putzin asha a zis la meteo ) indicat ar fi sa pleci/plecam noaptea/dimineatza .. ca nu shtiu exact ce trenusri sunt :P ... cu placere :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

ok...

Mesajde Andre3a » Vin Iul 19, 2002 1:51 pm

bine mai Radu..cum zici tu..oricum dak vrei sa mergi cu mine...mai da si tu un tel..da`nu acum..ci dupa 25(iulie)pt k atunci voi avea mai multe informatii...oricum eu stau 12zile la mare..chiar in Olimp...asa k sigur ne vedem la petrecere pe 29iulie!!!pupici!
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Nu eram sigur...

Mesajde AnDrEi » Vin Iul 19, 2002 2:24 pm

Nu sunt inca sigur daca vin si eu la mare pe 29 .. ramane sa vad saptamana asta care urmeaza .. :-) desi 50 % sunt sanse de a veni si de a sta 10 zile :-) care vrea sa mearga cu mine .. Radu ? poate tu .. :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: ok...

Mesajde sly » Vin Iul 19, 2002 2:58 pm

Initial trimis de Andre3a
bine mai Radu..cum zici tu..oricum dak vrei sa mergi cu mine...mai da si tu un tel..da`nu acum..ci dupa 25(iulie)pt k atunci voi avea mai multe informatii...oricum eu stau 12zile la mare..chiar in Olimp...asa k sigur ne vedem la petrecere pe 29iulie!!!pupici!

pana la urma care se aduna pe 29 iulie la petrecere?
din cate am citit pe aici andre3a pleaca pe 29 iulie dimineata sau seara !!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Iul 20, 2002 5:38 pm

eu am spus de nu stiu cate ori .. pe 27 Iulie plec din Botosani .. deci eu de pe 28 Iulie sunt la mare in Cta ... sly.. am sa te sun si mai vedem noi .... inca odata .. cine vine si cine nu.. suntem pe aproape ultima suta de metri ... acu sa spuna sigur cine vine si cine nu ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Sâm Iul 20, 2002 7:12 pm

sandrino nici nu o sa apucam sa stam prea mult impreuna deoarece eu plec de la mare pe 30 iulie ...seara sau pe la pranz nu stiu exact...
oricum sa ma suni pe 28 ca sa ne intalnim..
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Andre3a » Sâm Iul 20, 2002 11:35 pm

hmm..Andreea..adik eu...plek la mare ori duminica spre luni...adik 28 spre 29 ori dimineata pe 29...deci 100%luni la ora 15 cel tarziu sunt la mare ,in Olimp..ok?!?:)
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde sly » Dum Iul 21, 2002 10:27 am

e bine dar nu se stie daca petrecerea va avea loc in olimp...anul trecut a fost in costinesti cand au implinit 5 ani!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iul 21, 2002 10:53 am

sly... eu pe 28 te sun si stabilim unde ne vedem pe 29... in olimp sau unde o fi... pana pe 29 nu pot pleca din cta.. :( sorry ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Andre3a » Dum Iul 21, 2002 3:41 pm

in olimp,in costinesti sau unde va fi,voi fi si eu!asa e bine?:)
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde sly » Dum Iul 21, 2002 3:50 pm

asha e bine !!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Andre3a » Dum Iul 21, 2002 3:57 pm

ma bucur k in sfarsit esti multumit...!!!:)...oricum eu ma intreb cum ne vom gasi...deoarece eu de pe aici,personal,nu cunosc decat pe Andrei si pe Andr3y-Radu....kre nu stiu sigur dak vin....asa k.... vom gasi noi o solutie..sper...nu?
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde sandrino » Dum Iul 21, 2002 4:25 pm

Andreea... unde vei sta?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Re: ok...

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iul 21, 2002 10:17 pm

Initial trimis de Andre3a
bine mai Radu..cum zici tu..oricum dak vrei sa mergi cu mine...mai da si tu un tel..da`nu acum..ci dupa 25(iulie)pt k atunci voi avea mai multe informatii...oricum eu stau 12zile la mare..chiar in Olimp...asa k sigur ne vedem la petrecere pe 29iulie!!!pupici!


bine mai andreea.. pe 25 la ora 00:01 te sun shi stabilim :P io tzi-am spus 95% merg numa sa am bani .. pe care cred ca o sa`i am .. :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Re: Nu eram sigur...

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iul 21, 2002 10:21 pm

Initial trimis de Andrei
Nu sunt inca sigur daca vin si eu la mare pe 29 .. ramane sa vad saptamana asta care urmeaza .. :-) desi 50 % sunt sanse de a veni si de a sta 10 zile :-) care vrea sa mearga cu mine .. Radu ? poate tu .. :-)


:) bine mai Andrei .. daca pleci .. la mare sa ma anunti shi ai bilet :) ca io shi asha nu am unde sa dorm macar o noapte daca vin :) ... gasesc io un loc .. pe la andre3a .. pe langa pat .. pe sub ... prin pat :P ...

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde Andre3a » Lun Iul 22, 2002 1:03 pm

sandrino..eu stau in Olimp...
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Re: Re: Nu eram sigur...

Mesajde Andre3a » Lun Iul 22, 2002 1:04 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu


:) bine mai Andrei .. daca pleci .. la mare sa ma anunti shi ai bilet :) ca io shi asha nu am unde sa dorm macar o noapte daca vin :) ... gasesc io un loc .. pe la andre3a .. pe langa pat .. pe sub ... prin pat :P ...

Hi-Q :rulz:

hmmm....Radu...ce glumet esti....vezi nu exagera totusi....dak nu vrei sa ne suparam..k dupa aia cine stie ce mai crede lumea...ok?!
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Re: Re: Re: Nu eram sigur...

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Iul 22, 2002 10:04 pm

Initial trimis de Andre3a

hmmm....Radu...ce glumet esti....vezi nu exagera totusi....dak nu vrei sa ne suparam..k dupa aia cine stie ce mai crede lumea...ok?!


ei na... ce te superi acu?! am glumit.. de parca nu ai shti ... dar sa iau shi eu o "atitudine de moderator" te rog frumos sa postezi mesaje "On topic" ca deja am cam luato.. pe "Off Topic" :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mar Iul 23, 2002 10:33 am

ati luat-o binisor pe aratura lool :) ... aveti grija totusi.. bate la oki :P ....

acu serios.. ptr. mine nu aveti un loc :P lool glumeam...

clara sper sa ne vedem la mare .. de fapt sper sa ne vedem cu toti la mare ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Ufff

Mesajde AnDrEi » Mar Iul 23, 2002 9:08 pm

Initial trimis de sandrino
ati luat-o binisor pe aratura lool :) ... aveti grija totusi.. bate la oki :P ....

acu serios.. ptr. mine nu aveti un loc :P lool glumeam...

clara sper sa ne vedem la mare .. de fapt sper sa ne vedem cu toti la mare ...


mah sandrino pana la urma cine vine la mare pe 29 iulie 2002 ? si unde va intalniti ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iul 24, 2002 10:19 am

Andrei ... eu stiu de sly, preferata, clara (care inca nu stie sigiur cica...), eu si mai erau cativa... :) radu, andreea...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Andre3a » Mie Iul 24, 2002 1:31 pm

Andrei,dar tu vii?
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde AnDrEi » Joi Iul 25, 2002 10:28 pm

Initial trimis de Andre3a
Andrei,dar tu vii?


Andre3a nope .. nu am cum sa vin ! :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron