Cine a stat la un metru de cei de la Hi-q???

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde Zgubilici » Joi Apr 04, 2002 8:28 am

Ha ha ha, cum am putu as uit, Florin Hi-Q a venit la mine pe plaja la Costinesti sa ma chestioneze cu microfonul si cu camera dupa el!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde sly » Joi Apr 04, 2002 9:00 am

despre ce te-a chestionat?
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Joi Apr 04, 2002 9:05 am

Pai era emisiunea aia a lor, si eu stateam cu gasca la plaja, dar am ajuns mai tarziu si era plin de lume pe acolo, si singurul loc liber pe care l-am gasit unde sa-mi trantesc un prosop si sa stau la soare era intr-o groapa sapata de indivi cu ganduri nu tocmai pasnice :)
Si omu se plimba pe plaja si probabil ca l-a surprins locul ciudat pe care mi l-am ales si a venit sa ma intrebe ce si cum...
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde sly » Joi Apr 04, 2002 7:46 pm

interesant...!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Vin Apr 05, 2002 12:27 am

Initial trimis de Zgubilici
Pai era emisiunea aia a lor, si eu stateam cu gasca la plaja, dar am ajuns mai tarziu si era plin de lume pe acolo, si singurul loc liber pe care l-am gasit unde sa-mi trantesc un prosop si sa stau la soare era intr-o groapa sapata de indivi cu ganduri nu tocmai pasnice :)
Si omu se plimba pe plaja si probabil ca l-a surprins locul ciudat pe care mi l-am ales si a venit sa ma intrebe ce si cum...



nice...
vezi ca pana la urma nu e kiar asha de stupid topicul asta cu "cine a stat la un metru de cei de la hi-q???"

fiecare isi retraieshte amintirile ...:)
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Vin Apr 05, 2002 7:52 am

bine zis deedee!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Vin Apr 05, 2002 4:48 pm

nu va mai umflati in pene, nu m-a impresionat foarte tare aceasta experienta
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde sly » Vin Apr 05, 2002 5:24 pm

"nu ne umflam in pene" draga...nu trebuia sa te impresioneze pe tine...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

UAU

Mesajde little_vortex » Sâm Apr 13, 2002 12:38 pm

Mesajele de la topicul asta sunt asha :
"uau ce de treaba sunt cei de la hi-q uau ca ma stat la 0, 432153(3) cm langa ei
uau shi ce i-am mai pupat in cur
shi uau ce shiau batut joc de mine !!
a fost o experientza unica!!!!"

give me a break...:S
atzi mai vazut ceva mai penibil?
little_vortex
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Mar Apr 09, 2002 7:46 am

Re: UAU

Mesajde forever_clo » Sâm Apr 13, 2002 9:37 pm

Initial trimis de little_vortex
Mesajele de la topicul asta sunt asha :
"uau ce de treaba sunt cei de la hi-q uau ca ma stat la 0, 432153(3) cm langa ei
uau shi ce i-am mai pupat in cur
shi uau ce shiau batut joc de mine !!
a fost o experientza unica!!!!"

give me a break...:S
atzi mai vazut ceva mai penibil?



nu stiu daca am vazut ceva mai penibil ..........sa ma gandesc...........da mesajele tale.......hihihihi......
ti-am mai spus eu ca nu ai ce cauta printre noi....asa ca mai
taca-ti pliscul
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde sly » Dum Apr 14, 2002 12:16 pm

deci vad ca tre sa dau avertismente...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde little_vortex » Dum Apr 14, 2002 7:05 pm

Nu cred ca e cazul de avertismente, pur si simplu faceam si eu o observatie si nu puteti sa nu-mi dati dreptate pentru ca asa e!
little_vortex
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Mar Apr 09, 2002 7:46 am

Mesajde forever_clo » Dum Apr 14, 2002 9:22 pm

io zic ca nu trebe sa mai imi racesc gura ptr unul ca tine dar.......tot trebe sa recunosc ca NU ai dreptate.......si cand NU ai Nu ai ......asta e .........se mai intampla........si io zic ca ar trebui sa i se dea un avertisment sau sa fie direct dat afara din fan-club...
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Deci ..

Mesajde AnDrEi » Dum Apr 14, 2002 10:16 pm

Daca am stat aproape de cei de la Hi-q ? cred ca da.. dar .. doar in vise.. sac sac .. macar si acolo nu ?:)) las` ca o sa vrea ei ca sa stea langa mine.. daca nu nu !:)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Andrei...

Mesajde sandrino » Lun Apr 15, 2002 7:23 am

"las` ca o sa vrea ei ca sa stea langa mine.. daca nu nu !"
zisa de tine ...
sunt sigur ca o sa vrea :>>> stai linijtit.. nush daca o sa
vrea sa stea si mine si cu altii ... :))...
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde allidda » Lun Apr 15, 2002 11:51 pm

am inteles....majoritatea de aici -au vazut si au stat cu cei de la hi-q....dar cu vorbaria cum stati?a discutat cineva ceva interesant cu ei?..ca asa e usor ..de stat...ma plimb si eu pe langa ei pe strada..si am sta langa ei.....lol
ei?....cam care ar fi raspunsurile?
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde Zgubilici » Mar Apr 16, 2002 5:55 am

Initial trimis de forever_clo
io zic ca nu trebe sa mai imi racesc gura ptr unul ca tine dar.......tot trebe sa recunosc ca NU ai dreptate.......si cand NU ai Nu ai ......asta e .........se mai intampla........si io zic ca ar trebui sa i se dea un avertisment sau sa fie direct dat afara din fan-club...


Bai papagalule, de ce ma rog frumos sa i se dea ban sau avertisment? ca tie iti vine prea greu sa aduci si niste argumente pentru acel "NU" care il tot bagi in fata mea si cu care tot nu am inteles ce ai vrut sa spui!
Ti se pare ca o simpla diferenta de opinii trebuie sa se termine cu ban/avertisment, in cazul asta iti impartasesc opiniile si arat cu degetul spre tine sa fii dat afara!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

pai.......

Mesajde K-gula » Mar Apr 16, 2002 11:15 am

le este frica. probabil ei cred ca se poate prin intermediul internetului sa le rupem gura. oa sa incerc cand voi "vedea" cate un taranoi sa baga mana prin ecran si sa-i dau cu capu de monitor. :D :D :D

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Inceteaza k-gula

Mesajde AnDrEi » Mar Apr 16, 2002 3:49 pm

Mey manelistule sau draq stie ce esti tu .. inceteaza!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Mar Apr 16, 2002 3:58 pm

Andrei, esti deplasat! Manelist o sa fie k-gula cand tu o sa stii sa apreciezi calitatea, asa ca niciodata!
De ce nu poate nimeni pe aici sa spuna o parere obiectiva si plina de argumente?
Numai sa va faceti observatii unii altora stiti!
Cand va intreaba cineva de ce e asa cum ziceti voi, spuneti repede ca asa e faa nimic in plus care sa va argumenteze spusele!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

oare oi fi si manelist?

Mesajde K-gula » Mar Apr 16, 2002 4:33 pm

nu te mai chinui Zgubi sa le dai explicati.

probabil si vita de vie si nitro si open, probabil si roxana iacob canta manele. de ce ti-am zis despre ei probabil din cauza ca am colaborat cu ei. dar cum vad ca si tu esti supra dezvoltat in materie de muzica nu ma mai mira nimic legat de tine. tot ce pot spune este ........ intelegi tu, ca nu degeaba te-ai prins ca sunt manelist.

P.S.: altadata cand vei mai simti reun deget de-al meu la tine in dos, gandeste-te ca mainile mele sunt in aer. intrebare: - OARE CE TE IMPUNGE? ;)

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Einstein » Mar Apr 16, 2002 6:38 pm

Ce topic stupid
Float Like A Butterfly Sting Like A Bee
Your hand can't hit What ur eyes can't See
Now u see me And now u don't
You think u will But I know u won't
Avatar utilizator
Einstein
Junior Member
 
Mesaje: 299
Membru din: Dum Aug 19, 2001 11:00 pm

revin calm la topic

Mesajde K-gula » Mar Apr 23, 2002 12:27 pm

am fost foarte aproape de ei. au venit sa dea noroc cu mine, insa stanga si dreapta erau ocupate asa ca nu-mi ramasese decat centrala.

of ce ma oftic ca nu sunt vulgar. :cry:

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

interesant/"interesant"

Mesajde CCMUSIC » Mie Apr 24, 2002 6:10 pm

IMI PLACE DE TINE ZGUBILICI CA AI SIMTUL CRITIC FOARTE DEZVOLTAT SI NU GLUMESC CAND SPUN ASTA,MA BUCUR CA MAI EXISTA OAMENI CU PERSONALITATE,DAR TU INSA ORICE SUBIECT AR FI AI O ATITUDINE NEGATIVISTA.CHESTIA ASTA CU "STATUL"E OARECUM CIUDATA PENTRU CA DACA STAI LANGA CEI DE LA HI-Q NU POTI NU INSEAMNA CA II SI CUNOSTI,CA STII CE GANDESC EI CU ADEVARAT PE DE O PARTE.PE DE ALTA PARTE AM STAT PE LANGA TOTI SI CEL MAI MULT AM VORBIT CU MIHAI CARE MI SE PARE UN TIP FOARTE DE TREABA FARA AERE CA ALTII,DAR TOTUSI FOARTE OCUPAT SI LE DAU DREPTATE(AM VAZUT IN CE HAL LE SUNAU TEL.),TOTUSI INTR-UN FEL CRED CA ATUNCI CAND DISCUTI CU EI INCEARCA SA TE GRABEASCA SI ASTA M-A DERANJAT LA EI.IN REST DUPA MINE SUNT OK.
ZGUBILICI SCRIE-MI TE ROG DACA VREI SA VORBIM DE MUZICA ,SI NUMAI DESPRE MUZICA CU TOT CE TINE DESPRE ACEST SUBIECT SI ATUNCI VOM POLEMIZA LA GREU:)
CCMUSIC
Junior Member
 
Mesaje: 92
Membru din: Mie Apr 24, 2002 4:08 pm
Localitate: omniprezent

Mesajde Zgubilici » Mie Apr 24, 2002 6:22 pm

Eh, cam greu drumul pana la butonul de "PM", daca tot ti-a venit ideea, de ce nu faci tu primul pas, raspuns garantat! ;)
atitudinea mea este reactia imediata la mesajele de aici! care de cele mai multe ori te zgarie pe ochi.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Vezi DEX`ul

Mesajde AnDrEi » Mie Apr 24, 2002 8:20 pm

Initial trimis de K-gula
am fost foarte aproape de ei. au venit sa dea noroc cu mine, insa stanga si dreapta erau ocupate asa ca nu-mi ramasese decat centrala.

of ce ma oftic ca nu sunt vulgar. :cry:

K-gula.

Mey .. ia du`te la DEX si mai invata unele cuvinte :) partea centrala ? aham .. sigur .. ur own problema.. stii tu .. doar persoanele handicapate au ambele maini ocupate.. deci . .acum cica bateam un APROPOS.! oare la cine?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

am trecut chiar pe langa ei...

Mesajde pisik_mic » Joi Apr 25, 2002 12:58 pm

Prima oara am trecut pe langa Florin (pe langa Unirii)...A doua oara cand i-am vazut a fost la mare...am trecut pe langa ei asta vara, in Neptun...Florin scotea niste bani de la un bancomat, iar Mihai si Dana intrau intr-un magazin... Eram cu prietenul(Cris), si cu prietenul meu cel mai bun... Cris stia ca imi place de ei, mai ales de Florin,si a inceput sa se crizeze... In plus, eu nu aveam nici un pic de hartie la mine (vroiam un autograf), nici pix, iar ei pareau obositi si grabiti... Stiti ce am facut? M-am despartit de prieten (chiar atunci) si m-am dus cu prietenul cel mai bun si mi-am luat albumul celor de la Hi-Q :)))...
Ce vroiam sa spun e ca mi se par super de treaba... Cativa "inteligenti" incepusera sa tipe dupa ei pe strada, dar nu le-au spus absolut nimic...s-au comportat normal...
pisik_mic
 

PreferatA

Mesajde AnDrEi » Joi Apr 25, 2002 1:16 pm

Initial trimis de PreferatA



si ce te lauzi ?:PPPPPPPP

Mey .. nu mai fi rea .. ce naiba.. deja cei care sunt rai .. au inceput ca sa fie exclusi .. spre ex K-gula .. este deja propus pentru banare! :P
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Joi Apr 25, 2002 1:20 pm

Si crezi ca daca te prefaci ca nu vezi ce scriem noi situatia va fi alta?
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Nope.. nu prea cred..

Mesajde AnDrEi » Joi Apr 25, 2002 6:34 pm

Initial trimis de Zgubilici
Si crezi ca daca te prefaci ca nu vezi ce scriem noi situatia va fi alta?

Nope nu prea cred.. dar catusi de putin incerc ca sa evit unele neplakeri !
Sorry daca te`am deranjat Zgubilici!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron