Traiesta-ti Vara Alaturi De Hi-q!!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde sly » Sâm Aug 03, 2002 8:27 pm

din pacate s-a terminat seria de emisiuni estivale a celor trei tineri de la HI-Q!!
in emisiunea de azi 3.08.2002 au fost invitate trupele Romania shi Hora care au incheiat cum nu se putea mai bine seria de emisiuni...
in aceasta emisiune trebuia sa se dea 2 scutere (unul care era normal shi unul de la cd collection care se va da in septembrie)
ultimul scuter a fost castigat de o tipa care i-a oferit 250$ tipului pt a renunta la scuter!!
va astept prieteni cu noua emisiune din iarna care sper ca va fi la fel de reusita shi poate chiar mai reusita decat astea din vara!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Aug 04, 2002 12:12 pm

sly daca stau bine si ma gandesc pana acum toate emisiunile facute de Hi-Q au fost super... deci... fii sigur ca si in iarna va fi la fel :) ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Dum Aug 04, 2002 2:11 pm

da..
it's over guys!! :cry: ....
!! si io nu am fost la nici o emisiune.....
:( :( :(
asta e viatza....
deah ...
oricum vreau sa-i felicit pe HI-q pentru prestatia minunata!!!!!
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

nashp

Mesajde AnDrEi » Lun Aug 05, 2002 12:10 am

Gata emisiunile :((((((((((((((( sunt suparat !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Lun Aug 05, 2002 7:19 pm

cum ca s-au terminat emisiunile HI-Q vor continua seria de concerte sponsorizate de Paneuro pe litoral timp de 3 saptamani...asha ca grabiti-va cei care nu ati ajuns la emisiuni sa prindeti un concert cu ei ca merita!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Lun Aug 05, 2002 8:09 pm

Initial trimis de sly
cum ca s-au terminat emisiunile HI-Q vor continua seria de concerte sponsorizate de Paneuro pe litoral timp de 3 saptamani...asha ca grabiti-va cei care nu ati ajuns la emisiuni sa prindeti un concert cu ei ca merita!!


pai unde vor sustine aceste concerte?da`ne mai multe detalii te rog !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Aug 08, 2002 11:32 am

sly stim ca merita.. dar pana la urma ne spui si noua cum a a fost pe 28 Iulie ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Joi Aug 08, 2002 8:45 pm

am facut un topic separat ca sa va povestesc ce s-a intamplat pe 28 iulie ...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Aug 13, 2002 11:12 am

Initial trimis de sly
am facut un topic separat ca sa va povestesc ce s-a intamplat pe 28 iulie ...


k .. :) sa trecem la subiect ... BUHUHUHUHU it`s over ... macar shtiu ca am fost la o emisiune .. una peste alta .. a fost o vara destul de reushita mai ales ca vara asta au fost nishte premii substantiale la emisiuni ... + ultimul hit "Prea Departe" ...


Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori