Cine a stat la un metru de cei de la Hi-q???

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde djdiu » Mie Mai 15, 2002 5:25 pm

Eu am vb cu Florin , cu toate ca putin. Am si dat mana cu el. A fost marti , 13 mai. Inca mai am amprentele sale pe mana mea. :) :) :) :) :) :) !! Si Mihai mea dat un autograf deci am stat la nici un metru de ei. Ptr. Florin iti mai aduci aminte de mine? "Asta te-a strigat cel mai tare si merita autograful"? :) Sper sa iti aduci aminte de mine!
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Mesajde sandrino » Joi Mai 16, 2002 9:31 am

dj... la inceput ai spus ca nu esti fan.. si din cate vad eu acilea.. am impresia ca esti un fan inrait.. ceea ce nu strica... tine-o tot asa...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde djdiu » Joi Mai 16, 2002 5:25 pm

Initial trimis de sandrino
dj... la inceput ai spus ca nu esti fan.. si din cate vad eu acilea.. am impresia ca esti un fan inrait.. ceea ce nu strica... tine-o tot asa...


nu stiu ce sa mai cred. Sunt fan plurarist. Lucian de la GPF m-o declarat ca imi multumeste -atentie- la televizor. La realitatea tv! Asa ca nici nu mai stiu ce sa cred!
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Mesajde PreferatA » Dum Mai 19, 2002 3:05 pm

Initial trimis de djdiu


nu stiu ce sa mai cred. Sunt fan plurarist. Lucian de la GPF m-o declarat ca imi multumeste -atentie- la televizor. La realitatea tv! Asa ca nici nu mai stiu ce sa cred!


e simplu :) e ka si kum ai iubi doua femei :) asha ka nu e nika rau :)) fii bigam :) ceau
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Lun Mai 20, 2002 12:12 am

dar ai grija ca bigamia e interzisa prin lege.....h3h3h3h3...:)
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Lun Mai 20, 2002 7:14 am

interesant ... djdiu
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Uhhhhhhhh

Mesajde AnDrEi » Lun Mai 20, 2002 2:58 pm

Initial trimis de djdiu
Eu am vb cu Florin , cu toate ca putin. Am si dat mana cu el. A fost marti , 13 mai. Inca mai am amprentele sale pe mana mea. :) :) :) :) :) :) !! Si Mihai mea dat un autograf deci am stat la nici un metru de ei. Ptr. Florin iti mai aduci aminte de mine? "Asta te-a strigat cel mai tare si merita autograful"? :) Sper sa iti aduci aminte de mine!


Mey djdiu .. eu cred ca esti un fan inrait .. dar curios ca nu esti al Danei .. ci al lui Florin & MIhai .. c00l :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mar Mai 21, 2002 8:24 am

eu ce am zis ....
djdiu .. tine-o tot asha..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Ufffff

Mesajde AnDrEi » Mie Mai 22, 2002 7:13 pm

Initial trimis de sandrino
eu ce am zis ....
djdiu .. tine-o tot asha..


Mey sandrino .. nu ma mai imita .. ca la Bacau pe 24 Mai .. nu imi mai dai 5 beri .. ai sa imi dai un stelaj :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mar Mai 28, 2002 8:37 am

ohohoh Andrei... bine ca nu am putut veni :PP lol... las ca mai vedem noi la bucuresti... dar eu zic sa mai scazi din beri ca-s prea multe :)) lol
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

eu ....

Mesajde AnDrEi » Mar Mai 28, 2002 7:30 pm

Initial trimis de sandrino
ohohoh Andrei... bine ca nu am putut veni :PP lol... las ca mai vedem noi la bucuresti... dar eu zic sa mai scazi din beri ca-s prea multe :)) lol


Eu am stat la 0 m .. adik 0 cm de Hi-Q .. noah .. vai vai ce ma mai laud :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Mai 28, 2002 8:13 pm

numai tu andrei?? :)))
dar fii shi tu putin mai modest...nu?
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Mie Mai 29, 2002 12:44 pm

Initial trimis de sly
numai tu andrei?? :)))
dar fii shi tu putin mai modest...nu?



Pai noah .. cred ca am si cu ce nu ? nu ca acum nu as da dovada de modestie dar noah .. :D


Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Mai 30, 2002 9:04 am

poi mie imi place asa.. :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

ca sa fiu in ton cu voi

Mesajde Zgubilici » Joi Mai 30, 2002 9:19 am

poi mie nu imi place asa...
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Upsssssssss

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 30, 2002 12:37 pm

Initial trimis de Zgubilici
poi mie [b]nu imi place asa... [/B]


Zgubi .. cred ca am facut o gafa .. sorry .. nu trebuia sa ma laud .. dar am zis`o asa intr`un mod ironik .. :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Joi Mai 30, 2002 3:30 pm

Scuza-ma Andrei, dar am impresia ca iti e cam mare podul de sub picioare, si tu ai fost singurul care l-a intins, fii sigur ca multa lume i-a cunoscut pe Hi-Q, au vorbit, etc. dar tu parca incerci sa fii in centrul atentiei...plus ca, nu inteleg de ce apar mesajele astea stupide, ma irita, din cauza asta vin si fac observatie: x zice ceva, y zice sunt de acord cu tine... pai bine oameni buni, astea sunt conversatii de oameni normali sau de gradinita?
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde sly » Vin Mai 31, 2002 10:06 am

sorry andrei dar tre sa ii dau dreptate lui zgubi de cand ai stat cu hi-q te porti mai altfel...gandeste-te ca sunt multi fanii hi-q care ar vrea sa stea cu ei dar nu au avut ocazia shi posibilitatea de a-i intalni...daca noi doi am reusit nu tre sa vb despre asta ca sa-i ofticam pe ceilalti...parerea mea...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde PreferatA » Vin Mai 31, 2002 12:15 pm

Initial trimis de sly
sorry andrei dar tre sa ii dau dreptate lui zgubi de cand ai stat cu hi-q te porti mai altfel...gandeste-te ca sunt multi fanii hi-q care ar vrea sa stea cu ei dar nu au avut ocazia shi posibilitatea de a-i intalni...daca noi doi am reusit nu tre sa vb despre asta ca sa-i ofticam pe ceilalti...parerea mea...



daca a reusit sa stea ku hi-q mai mult decat noi inseamna ka el are ceva ce noi nu avem .. ce o avea asta nu stiu .. insa simplu fapt ka a venit ku ei si la iasi inseamna ceva ;) noi ceilaltzi ne`am limitat sa stam la noi in orash si sa ii asteptam pe ei sa vina la noi ... dar noi de dus in mai multe orashe in care au avut concert nu ne`am dus dar andrei a facut asta si am inteles ka vrea sa se duca si la Cta si la Tarsgoviste .. asha ka EL a facut ceva ce noi ceilaltzi nu am facut si e normal sa fie mandru de asta :) tu n`ai fi ?
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Ufff!

Mesajde AnDrEi » Vin Mai 31, 2002 6:11 pm

Initial trimis de PreferatA



daca a reusit sa stea ku hi-q mai mult decat noi inseamna ka el are ceva ce noi nu avem .. ce o avea asta nu stiu .. insa simplu fapt ka a venit ku ei si la iasi inseamna ceva ;) noi ceilaltzi ne`am limitat sa stam la noi in orash si sa ii asteptam pe ei sa vina la noi ... dar noi de dus in mai multe orashe in care au avut concert nu ne`am dus dar andrei a facut asta si am inteles ka vrea sa se duca si la Cta si la Tarsgoviste .. asha ka EL a facut ceva ce noi ceilaltzi nu am facut si e normal sa fie mandru de asta :) tu n`ai fi ?


PreferatA eu unul iti multumesc , da pot sa spun ca am petrecut mai mult timp cu Hi-Q decat altii .. dar pot sa va mai spun ca m`am imprietenit cu toti cei care se ocupa de Hi-Q si vb la tef si pe net .. este o adevarata prietenie .. cred ca ar trebui sa fiu mandru .. cred.. inca nu sunt sigur :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Mai 31, 2002 7:24 pm

Initial trimis de PreferatA



daca a reusit sa stea ku hi-q mai mult decat noi inseamna ka el are ceva ce noi nu avem .. ce o avea asta nu stiu .. insa simplu fapt ka a venit ku ei si la iasi inseamna ceva ;) noi ceilaltzi ne`am limitat sa stam la noi in orash si sa ii asteptam pe ei sa vina la noi ... dar noi de dus in mai multe orashe in care au avut concert nu ne`am dus dar andrei a facut asta si am inteles ka vrea sa se duca si la Cta si la Tarsgoviste .. asha ka EL a facut ceva ce noi ceilaltzi nu am facut si e normal sa fie mandru de asta :) tu n`ai fi ?

da mei...a stat destul cu ei shi a facut ceva pt formatia asta spre deosebire de altii..sper ca nu te referi la mine...o sa vezi in max. o sapt. un super-site hi-q realizat de un fan asha ca mine...in fine eu i-am zis sa ca i-ar prinde mai bine daca ar fi putin mai modest...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: Ufff!

Mesajde sly » Vin Mai 31, 2002 7:26 pm

Initial trimis de Andrei


PreferatA eu unul iti multumesc , da pot sa spun ca am petrecut mai mult timp cu Hi-Q decat altii .. dar pot sa va mai spun ca m`am imprietenit cu toti cei care se ocupa de Hi-Q si vb la tef si pe net .. este o adevarata prietenie .. cred ca ar trebui sa fiu mandru .. cred.. inca nu sunt sigur :-)

Andrei

andrei...ce sa iti zic? sunt super astia din echipa hi-q incepand de la dj star, raul, etc...stii tu...ce zic..e tare prietenia asta...!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

ha?

Mesajde AnDrEi » Vin Mai 31, 2002 7:55 pm

Initial trimis de sly

andrei...ce sa iti zic? sunt super astia din echipa hi-q incepand de la dj star, raul, etc...stii tu...ce zic..e tare prietenia asta...!!



sly .. korekt .. este vorba de babu . tzache , raoul , sebake . djstar ( danutz ) , razvan & dan si roxana , ady .. sunt prea multi :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde djdiu » Sâm Iun 01, 2002 6:00 pm

Mah!!! Nu e ca si cum ai iubi 2 femei. Pai..pur si simplu imi place cum canta si gata. La iceput nu am avut o parere prea buna despre ei -Hi-q- asa ca e un progres ; dar totusi eu raman fan Gaz pe Foc.
si alta chestie ..cica eu sunt fan , adica nu sunt.. eu asa fan al Danei sunt ca si cum su7nt cu Florin & Mitza...dar vezi..cum sa pot fi asa fan Dana cand nu am discutat cu ea sau ceva de genul acesta. E ceva normal. Dar cu bigamias. Osama Ben Laden basina :) a avut 74 sotii !! :D :|
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Deci!

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 01, 2002 6:19 pm

Initial trimis de djdiu
Mah!!! Nu e ca si cum ai iubi 2 femei. Pai..pur si simplu imi place cum canta si gata. La iceput nu am avut o parere prea buna despre ei -Hi-q- asa ca e un progres ; dar totusi eu raman fan Gaz pe Foc.
si alta chestie ..cica eu sunt fan , adica nu sunt.. eu asa fan al Danei sunt ca si cum su7nt cu Florin & Mitza...dar vezi..cum sa pot fi asa fan Dana cand nu am discutat cu ea sau ceva de genul acesta. E ceva normal. Dar cu bigamias. Osama Ben Laden basina :) a avut 74 sotii !! :D :|


Vezi cum te exprimi da? te rog
Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Deci!

Mesajde djdiu » Sâm Iun 01, 2002 6:44 pm

Initial trimis de Andrei


Vezi cum te exprimi da? te rog
Andrei



Cum sa ma exprim? Vorbeste mai clar! :con: :con: :con:
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Re: Re: Deci!

Mesajde sly » Sâm Iun 01, 2002 7:23 pm

Initial trimis de djdiu



Cum sa ma exprim? Vorbeste mai clar! :con: :con: :con:

deci inainte de a trimite un mesaj pe forumul asta ai grija cum te exprimi...nu fii cu faze de astea gen "bagamias " shi ce ai mai scris in postul ala precedent...te rog mult !! atentzie la limbaj!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: ha?

Mesajde sly » Sâm Iun 01, 2002 7:27 pm

Initial trimis de Andrei



sly .. korekt .. este vorba de babu . tzache , raoul , sebake . djstar ( danutz ) , razvan & dan si roxana , ady .. sunt prea multi :-)

Andrei

andrei da care e roxana ca nu am vazut-o?
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Deci!

Mesajde djdiu » Dum Iun 02, 2002 4:09 pm

Initial trimis de sly

deci inainte de a trimite un mesaj pe forumul asta ai grija cum te exprimi...nu fii cu faze de astea gen "bagamias " shi ce ai mai scris in postul ala precedent...te rog mult !! atentzie la limbaj!!



scuze.. nu imi vine sa cred! nu asta am vrut sa zic! Era vb despre bigamia asta de care ati vorbit. o mie de scuze. :-)


DjDyu
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Hmmm!

Mesajde AnDrEi » Dum Iun 02, 2002 10:12 pm

Initial trimis de sly

andrei da care e roxana ca nu am vazut-o?


Deci .... Roxana era tipa care statea cu soferul Dan .. :-)) tipa aia roscata :D


Andrei .
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron