Turneul national "Hi-Q Piaggio"

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Nu va dau pozee :p

Mesajde AnDrEi » Dum Mai 12, 2002 1:48 pm

Initial trimis de sandrino
cand vin pozele va rog sa ma ajuntati.. pls pls

Bah .. eu unu nu va dau poze.. b cu allidda ca ea are poze.. :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

andrei...

Mesajde sandrino » Dum Mai 12, 2002 4:12 pm

hehehehhe... hai mai... rautate mica esti ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Mai 12, 2002 8:27 pm

mai andrei pe 24 hi*q canta la bacau dar nu cred ca ajung ca am doua teze in saptamana aia...oricum la noi in discoteca in iasi cica sunt interzise aparetele de fotografiat shi camerele dar o sa fac destule poze...inainte la hotel...cu ei...
ps: deedee cum te-ai distrat? ..vrem poze...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

sly....

Mesajde sandrino » Mar Mai 14, 2002 8:16 am

de ce este interzis utilizarea aparatelor foto si camerelor video in discoteci... :( .... e nasjpa de tot ase.. :( ....dar tu .. nu cred ca vei avea probleme.. la berea aia poti face o gramada de poze :PP
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Am facut ceva poze...

Mesajde djdiu » Mar Mai 14, 2002 12:08 pm

Eu am facut ceva poze ieri la ziua orasului Satu Mare , dar5 nu stiuu cat de reusite o sa fie pt. ca AM stat la "culise" si a fost cam intuneric, si ..ma rog..daca o sa iasa bine o sa pun ceva poze cu ei pe site.. :eek:
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

dj...

Mesajde sandrino » Mie Mai 15, 2002 8:11 am

si care-i site-ul ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Mie Mai 15, 2002 3:16 pm

asha e regulamentul discotecii respective...ce sa-i faci ...dar oricum o sa faca poze cu ei inainte de a canta...!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Bau

Mesajde PreferatA » Mie Mai 29, 2002 1:33 pm

Initial trimis de sly
asha e regulamentul discotecii respective...ce sa-i faci ...dar oricum o sa faca poze cu ei inainte de a canta...!!



concertu a trecut.. deci sly unde sunt pozele ? :)
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mai 29, 2002 8:06 pm

in max. o saptamana veti avea parte de niste poze pe cinste de la iasi facute de mine cu dana&mihai&florin (cateva poze cu mine pe scuter, altele cu Mihai pe scuter etc) aceste poze vor fi puse pe site-ul formatiei hi-q http://www.hi-q.ro dupa cum stiti...shi pe site-ul fanclubului din iasi care va fi gata acusi shi va cel mai tare site facut de fani pt o formatie...asha ca fitzi pe faza!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Heheheh

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 30, 2002 1:06 pm

Lasa ca pe mine o sa ma vedeti pe caseta ce va aparea la Antena 1 :-)) hihihihi sau .. mai best am sa fac ceva poze la Galati sau Cta .. sa vad .. poate chiar la Bucuresti al Danutz ( DjStar )

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iun 09, 2002 8:45 am

gata .. s-a terminat si turneul.. astept de la baieti sa ne spuna parerile lor depre turneu.. cum a fost ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sandrino » Dum Iun 09, 2002 8:51 am

in ce oras .. oare s-au simtit cel mai bine .. unde a fost publicul cel mai reusit ... ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Iun 09, 2002 4:55 pm

Initial trimis de sandrino
in ce oras .. oare s-au simtit cel mai bine .. unde a fost publicul cel mai reusit ... ?

cred ca peste tot s-au simtit bine shi cum au spus eu sunt multe sanse ca din toamna sa fac o varianta a aceluiasi turneu in aer liber...cool ?? nu?
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Dum Iun 09, 2002 11:00 pm

asta e adevarat. dar totusi cred ca la lansare a fost cel mai misto.
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Bau

Mesajde PreferatA » Lun Iun 10, 2002 6:44 am

Initial trimis de tzepo0o
asta e adevarat. dar totusi cred ca la lansare a fost cel mai misto.

normal .. ptr ca akolo au fost si prietenii lor.. totzi :) plus ka ne`am strans si putzini de pe forum :) :kiss:
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Iun 10, 2002 7:12 am

Ar fi super sa se mai faca inca un turneu in aer liber .. cred ca ar fi si mai beton ... dar poate isi fac "mila" si ajung si prin Botosani
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Lun Iun 10, 2002 8:48 am

cred shi eu ca lansarea a fost best...am vazut cateva minute de la lansare pe OTV shi a fost ....nu am cuvinte..dj star imperial ca de obicei shi Hi-Q a cantat live...nu?
din cate s-a auzit la Tv...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Iun 10, 2002 8:56 am

da-ti seama ca au cantat live... nici nu ma gandesc...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde roma » Mar Iun 11, 2002 2:39 am

...fratilor sper ca de acum inkolo sa va obisnuti si cu me p aici p forum ca stiti voi ca de pacoste nu prea scapati usor..sau poate delok:))
io ce sa va zic..as sta acum o ora sa va spun concertul din pitesti..dar cred ca a\deedee si allida au povestit inaintea mea...io pot sa va spun ca am cunoscut nishte oamnei minunati...si am descoperit ca p lumea asta ami exista si oamnei de treaba...de exemplu...raoul care a avut o inima foarte larga care luat de doua ori ....p scooter...:)si florin la fel!!si domnu0 mitza care a facut poza cu me...si domnu' razvanel care ne-a lasat sa stam p scena...si toti ceilalti care s-au purtat ca si cand ne cunosteau de o viata desi nu ne stiau decat de cateva ore...
io altceva ce sa va mai spun..imi pare rau ca nu am venit si io la party-ul vostru...dar acum oricum nu mai conteaza....

io va pupicesc dulce p toti!!si atat:))
roma
 

Mesajde sandrino » Mar Iun 11, 2002 8:05 am

roma bine ai venit draga pe aici pe la noi si sper sa ai sedere placuta :) ... nu stiu de ce ai spus ca nu o sa scapam de o pacoste nici odata .. dar fie... sa inteleg ca tu esti o pacoste ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Kwel!

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 11, 2002 1:54 pm

Cred ca cel mai fain party a fost la Bucuresti la lansarea noului Album .. voi ce spune`ti ? De accord sau nu?


Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Kwel!

Mesajde sly » Mar Iun 11, 2002 5:56 pm

Initial trimis de Andrei
Cred ca cel mai fain party a fost la Bucuresti la lansarea noului Album .. voi ce spune`ti ? De accord sau nu?


Andrei

desi nu am fost la bucuresti din pacate cred ca a fost super la lansare shi spun asta admirand pozele shi vazand fragmente din concert pe la unele posturi TV.
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mar Iun 11, 2002 6:52 pm

cel mai tare concert.... hm cred ca a fost cel de la Bucuresti.. desi nu am fost dar am inteles ca a fost super ... si a meritat totul... sa speram ca vor mai fi concerte si mai super...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Sa speram!

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 11, 2002 7:51 pm

Initial trimis de sandrino
cel mai tare concert.... hm cred ca a fost cel de la Bucuresti.. desi nu am fost dar am inteles ca a fost super ... si a meritat totul... sa speram ca vor mai fi concerte si mai super...


sandrino .. sa speram ca asa va fi .. poate anu asta la mare nu ?

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Bau

Mesajde PreferatA » Mie Iun 12, 2002 5:05 pm

Initial trimis de Andrei


sandrino .. sa speram ca asa va fi .. poate anu asta la mare nu ?

Andrei


cel mai fain ar fi daca ar avea un spektakol ku artificii :)
ala ar fi zuper mega cool! dar deh artificiile kosta .. sa speram ka o sa fie pe 29 iulie kand fac ei 6 ani !:))
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Yes

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 12, 2002 10:37 pm

Initial trimis de PreferatA


cel mai fain ar fi daca ar avea un spektakol ku artificii :)
ala ar fi zuper mega cool! dar deh artificiile kosta .. sa speram ka o sa fie pe 29 iulie kand fac ei 6 ani !:))


PreferatA .. sa stii ca va fi ceva fain .. adik spun asta pentru toti fanii Hi-Q .. si va mai spun ca pe 29 Iulie .. voi face si un concurs .. care va suna "Cel mai fidel Fan Hi-Q " :-) kewl ?

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Yes

Mesajde Dee Dee » Mie Iun 12, 2002 11:33 pm

Initial trimis de Andrei


PreferatA .. sa stii ca va fi ceva fain .. adik spun asta pentru toti fanii Hi-Q .. si va mai spun ca pe 29 Iulie .. voi face si un concurs .. care va suna "Cel mai fidel Fan Hi-Q " :-) kewl ?

Andrei

hehe ...
Andrei ce pui la cale...
orice ar fii ...sa ma anunti si pe mine!:p
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde allidda » Mie Iun 12, 2002 11:53 pm

roma....bun venit si sedere placuta
andrei....si eu vreau sa stiu mai multe despre acel concurs.....
allidda
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Joi Iun 13, 2002 7:43 am

Andrei... deja m-ai facut curios... detalii plss :P
Se pare ca va mai fi o distractie ca la Bucuresti pe 29 iulie.. din cate citesc eu pe aici .. ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Lol

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 13, 2002 1:03 pm

Initial trimis de deedee

hehe ...
Andrei ce pui la cale...
orice ar fii ...sa ma anunti si pe mine!:p



Nu vreau :D .. eeeh si tu acu`.. pai dupa ce voi primi listele cu fani Hi-Q din toata tara .. voi face acel concurs.. mai este ceva timp ..

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron