Cine a stat la un metru de cei de la Hi-q???

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde allidda » Lun Iun 03, 2002 1:57 am

felicitari lui andrei pt. ce i se intampla ....e super frumos (andrei...de ce ii spui lui sebanu` sebake? )
cat despre mine......o sa ma limitez la lucrurile care pot fi spuse pe acest forum si o sa mentionez ca am niste prieteni foarte haiosi, cei mai buni "vecini" din cati exista si 2 frati minunati
va iubesc pe toti asa cum trebuie si cum de fapt meritati.....
alexa
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Re: Re: Re: Re: Deci!

Mesajde sly » Lun Iun 03, 2002 9:46 am

Initial trimis de djdiu



scuze.. nu imi vine sa cred! nu asta am vrut sa zic! Era vb despre bigamia asta de care ati vorbit. o mie de scuze. :-)


DjDyu

am inteles mai dj dar de alta data sa fii mai atent...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Lun Iun 03, 2002 9:48 am

simpatica tipa aia roxana mai andrei..
de abia astept sa o vad la bucuresti...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

De ce?

Mesajde AnDrEi » Lun Iun 03, 2002 12:51 pm

Initial trimis de allidda
felicitari lui andrei pt. ce i se intampla ....e super frumos (andrei...de ce ii spui lui sebanu` sebake? )
cat despre mine......o sa ma limitez la lucrurile care pot fi spuse pe acest forum si o sa mentionez ca am niste prieteni foarte haiosi, cei mai buni "vecini" din cati exista si 2 frati minunati
va iubesc pe toti asa cum trebuie si cum de fapt meritati.....
alexa


De ce ii spun sebake in lok de sebane ? oare de ce? din proprie intuitie .. precum tu imi spui Andrei :-))

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Kewl!

Mesajde AnDrEi » Lun Iun 03, 2002 12:54 pm

Initial trimis de sly
simpatica tipa aia roxana mai andrei..
de abia astept sa o vad la bucuresti...


sly .. pana nu demult nu iti aduceai aminte de ea.. dar ma rog ..
:-) da .. simpatica tipa ..
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Iun 04, 2002 8:40 am

daca sunt prea multzi in staful hi-q ce sa-i faci?? doar nu am stat un weekend alaturi de ei ca sa reusesc sa-i cunosc asha de bine cum ii stii tu...shi in plus eu am stat cu Mihai mai mult ...tipa aia era ocupata...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: Re: Deci!

Mesajde djdiu » Mar Iun 04, 2002 5:16 pm

Initial trimis de sly

am inteles mai dj dar de alta data sa fii mai atent...


ochei. :) :a
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Okei!

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 04, 2002 11:19 pm

Initial trimis de sly
daca sunt prea multzi in staful hi-q ce sa-i faci?? doar nu am stat un weekend alaturi de ei ca sa reusesc sa-i cunosc asha de bine cum ii stii tu...shi in plus eu am stat cu Mihai mai mult ...tipa aia era ocupata...


Bine mey sly .. stiu ca era cam ocupata ;-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Okei!

Mesajde djdiu » Mie Iun 05, 2002 5:05 pm

Initial trimis de Andrei


Bine mey sly .. stiu ca era cam ocupata ;-)

Andrei


care tipa?Dana?
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Re: Re: Okei!

Mesajde sly » Mie Iun 05, 2002 7:32 pm

Initial trimis de djdiu


care tipa?Dana?

dj ...ufff ...tre sa ma repet...citeste mesajele cu atentzie ..e vb despre o tipa pe nume roxana, roscata care face parte din staful hi-q ..dar nu ai de unde sa o stii....
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Okei!

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 05, 2002 8:29 pm

Initial trimis de sly

dj ...ufff ...tre sa ma repet...citeste mesajele cu atentzie ..e vb despre o tipa pe nume roxana, roscata care face parte din staful hi-q ..dar nu ai de unde sa o stii....


Am eu impresia sau djdiu este un tip care posteaza mesaje doar asa ca sa se afle`n treaba ?

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Okei!

Mesajde sly » Vin Iun 07, 2002 5:53 pm

Initial trimis de Andrei


Am eu impresia sau djdiu este un tip care posteaza mesaje doar asa ca sa se afle`n treaba ?

Andrei

cam asha e ...!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Vin Iun 07, 2002 10:30 pm

din pacate nu e singurul, sunt o gramada. dar totusi sta pe banii lui, nu??? face ce vrea cu ei.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde djdiu » Sâm Iun 08, 2002 1:20 pm

Initial trimis de tzepo0o
din pacate nu e singurul, sunt o gramada. dar totusi sta pe banii lui, nu??? face ce vrea cu ei.


korekt. Stau pe banii mei mei si gata.
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Mesajde intoxic8 » Sâm Iun 08, 2002 10:00 pm

mai ce nu inteleg io este de ce mai supravietuieste topicul asta??? ce importanta are cine a stat la un metru de cei de la Hi-Q???
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iun 09, 2002 7:19 am

mai.. poate ptr. unii conteaza.. dar fii sigur ca acum vor fi cativa care au cu ce sa se laude :) ... au stat cred eu la mai putin de 1 metru .. :) ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Dum Iun 09, 2002 11:32 pm

pai ce sens are sa se laude?? poti sa fii sigur ca sunt multi care au stat foarte aproape de ei si considera acest lucru ceva cu care sa se laude. il pastreaza pentru ei.

daca se lauda lumea de ce sa-i dam apa la moara???
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Bau

Mesajde PreferatA » Lun Iun 10, 2002 6:36 am

Initial trimis de tzepo0o
mai ce nu inteleg io este de ce mai supravietuieste topicul asta??? ce importanta are cine a stat la un metru de cei de la Hi-Q???


daca te`ai uita tu mai bine.. sunte cred ca mai mult de o suta de subiekte pe acest forum ... ele kum supravietzuiesk ? :) asta e poate ka din kand in kand o sa intre un nou fan si poate si el o sa poata sa spuna ka a stat aproape de hi-q asha ka ,,,,,, :)
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Iun 10, 2002 7:30 am

eu... ma retrag incet incet de la acest subiect...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Ups!

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 9:58 pm

Initial trimis de sandrino
eu... ma retrag incet incet de la acest subiect...


Nu esti singurul sandrino dar .. totusi tre` sa`i dam crezare si domnisoarei PreferatA ca .. deeh poate intra un fan care aduke ceva nou .. un suflu ..

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iun 19, 2002 6:51 pm

dar daca ma stau si ma gandesc putem aduce noi un suflu` .. cu un pic de imaginatie putem pune forum asta pe picioare inapoi...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 28, 2002 8:18 pm

Pai .. cine a stat la un metru de cei de la Hi-Q? presupun ca foarte multi fani .. iar foarte usor este sa stai de vorba cu ei .. de ce? deoarece sunt foarte sociabili si acorda foarte mult timp fanilor !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

cul

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Iul 10, 2002 5:23 pm

:) ... io am stat cu ei la un metru ... :) ... poate chiar mai putin de atat ... am si vorbit cu ei ... (sm si dormit cu florin :) ) ... astea 10x tu Andrei

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mie Iul 10, 2002 5:46 pm

Radu.. cum adica ai dormit cu Florin ? :P
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

eh

Mesajde AnDr3y - Radu » Vin Iul 12, 2002 10:34 pm

Initial trimis de sandrino
Radu.. cum adica ai dormit cu Florin ? :P


Bey sandrino nu te gandi la prostii :) doar i`m male :) am dormit cu el in camera! :) undeva in dreapta patului sau ... pe jos :D

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Sâm Iul 27, 2002 5:52 am

eu am stat chiar la mai putin de un metru de ei. am si at mana cu baietii, dar partea feminina a formatiei nu a catadicsit sa-mi raspunda la salut. Si, ca sa parafrazez un celebru proverb bulgaresc: "Daca ie, ie, daca nu ie, nu ie. Asta ie".
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

WaW

Mesajde AnDrEi » Dum Iul 28, 2002 4:11 am

Waw .. no comment :-) acum din cate vad .. majoritatea celor ce posteaza pe acest forum au stat langa cei din trupa Hi-Q :-) unii au avut prilejul sa`i cunoasca mai bine .. goog for them nu?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

sorry

Mesajde AnDrEi » Dum Iul 28, 2002 4:12 am

Sorry ..am vrut sa spun "good for them" :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Iul 28, 2002 8:38 am

Probabil ca nu ma crezi ca am stat la mai putin de un metru de ei. Dar daca doresti sa te convingi, intreaba-i. Se intampla anul trecut pe vremea asta, la lansarea primului album al lui Jojo, care a avut loc la Jupiter. Si ca sa bag putin off-topic (si, evident, sa ma laud), sunt printre putinii care au fost la "toate" lansarile de album ale cantereti mai sus amintita.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iul 28, 2002 1:33 pm

Sincer pe mine nu ma impresionat nimic din ceea ce ai spus tu ... o singura melodie imi place de la Jojo.. ultima melodie.. in rest... no comment .. lol :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori