Sugestii pentru moderator!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Sugestii pentru moderator!

Mesajde primal8sin » Joi Ian 08, 2004 10:14 pm

parca exista candva un asemenea subiect... nu l-am mai gasit... whatever...

prima sugestie: sly, vezi ca link-ul este scris gresit! el apare corect cand te uiti la el dar vei constata ca nu te trimite unde trebuie (la un moment dat, in sursa, in loc de "." are ",")!
The very worse part of you is me!
primal8sin
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Joi Ian 01, 2004 11:50 pm
Localitate: Iasi

Mesajde haifi » Vin Ian 09, 2004 10:03 am

cred ca asta tine de administratorul forumului
moderatorul nostru e doar un link :-) si el
ok sly, do something, intr-adevar spre hi-q nu mai duce si nu mai leaga nimic in ultimul timp ( sa aiba legatura cu "debarcarea" Danei? :-) ) ,nici macar spre site-ul lor
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

pai da man..

Mesajde primal8sin » Sâm Ian 10, 2004 10:21 am

e link-ul intre noi... utilizatorii umili si ei administratori ;)
The very worse part of you is me!
primal8sin
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Joi Ian 01, 2004 11:50 pm
Localitate: Iasi

sad !

Mesajde Laur3ntiu » Vin Ian 23, 2004 2:53 pm

Doamne..... unde am nimerit. Pe forumul asta sly e moderator??? in cazul asta abia astept sa se reconstruiasca forumul de pe http://www.hi-q.ro ! Sa-mi spuna si mie careva cat mai dureaza !!!
Si acum, daca tot am intrat aici, la sugestii pentru moderator, sa-i transmit si eu ceva lu' "alexutza":
Sa ma gandesc....

Sa va spun tuturor cum a ajuns sly moderator :

... sly este hotarat sa devina moderator pe acest forum. Intr-o zi, ii ies e in cale o blonda super tare care-i spune:
"Fuck me or you'll succed!" . Pentru ca stie ca successul cere sacrificii,si pentru ca isi dorea din tot sufletul sa devina moderator, inghite in sec, o ignora . Putin mai tarziu, ii iese in cale e bruneta focoasa si ii spune: "Fuck me or you'll succed !"
Strangand din dinti, sly o ignora, si este pe cale sa devina moderator... Ii apare in caleo roscata mai buna decat celelalte , care ii repeta: "Fuck me or you'll succed !". Inchide ochii,si tremurand de necaz, isi vede de treaba lui. In cele din urma, bucuros ca a reusit sa devina moderator, vede cum in fata lui apare un barbat gol pusca , bine dotat, care-i zice: "HI! I'M SID ! "


sly, pun punct aici daca te-ai suparat. pun pariu ca dupa faza asta o sa-mi interzici accessul pe forum. asta daca te-ai prins de banc, lucru putin probabil la tine. Ne vedem asadar pe forumul de pe http://www.hi-q.ro
Avatar utilizator
Laur3ntiu
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Ian 23, 2004 12:00 am


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori