Guess who's back? Back again...

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Guess who's back? Back again...

Mesajde Laur3ntiu » Vin Ian 23, 2004 2:04 pm

Va salut si bine v-am regasit si aici :>> La inceput, cand am vazut ca nu mai pot intra pe forumul de pe hi-q.ro am crezut ca mi-au interzis mie accessul acolo, ca am fosr "rau" :> Asta mai ales c-am vorbit si cu alexutza aka sly, pe IRC, care nu mi-a spus despre ce e vorba, ca forumul e in reconstructie. Mi-a zis ca e totul Ok, si ca ma asteapta sa revin. Iata ca i-am facut o surpriza. Am revenit aici.
Cat despre forumul de pe hi-q.ro, ma intreb de ce a fost nevoie sa fie "reconstruit". E un fel de "uratznie"generala. In ultimul timp se adunasera acolo multe mesaje rautacioase, dar adevarate, care nu dedeau bine...
Nu cred ca aici am sa postez mesaje multe si grele ca pe hi-q.ro, eu astept sa se reconstruiasca forumul de acolo, cica "in cateva zile"...

Pana o sa mai intru eu sa scriu, va las sa meditati asupra unui lucru: de ce posturile de radio difuzeaza in continuare "Dor de tine, dor de noi...", cand in heavy rotation ar trebui sa fie "Mai dulce" ?


P.S pentru sly: "Alexutza", am eu grija si de tine ...
Avatar utilizator
Laur3ntiu
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Vin Ian 23, 2004 12:00 am

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori