important ptr fanii hi-q ...ca presa nu scrie asa ceva

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

important ptr fanii hi-q ...ca presa nu scrie asa ceva

Mesajde lord24 » Joi Sep 01, 2005 12:42 am

Eu sunt inscris pe un alt forum nu are importantza unde....in unul din thread-ul de pe forumul unde sunt eu inscris cineva povestea ca :

Deci,intr-o seara ne-am hotarit sa facem o plimbarica pe la miezul noptii(nebuni,dar cum viata incepe la acea ora in Ro),in frumosul Brasov.Spun cu adevarata admiratie 'frumosul',pentru ca am gasit un oras cu adevarat schimbat,in bine!!Dar sa nu deviem de la subiect....,eram pe Republicii(o strada in centrul Brasovului,unde nu circula masini),mincam seminte linistiti(sa nu iesim din rindul populatiei de bastina),cind vedem doi politisti certindu-se cu un tip care intrase cu masina pe aceea strada.Ne apropiem de locul faptei si ghiciti cine era tipul??Unul din componentii formatiei Hi-Q(care sint din Bv),care urla ca un disperat la politisti sa-l lase sa plece....politistii il intrebau cum a intrat in aceea zona,ca totul era blocat,dar el se urca-n masina ,trece cu roata peste piciorul politaiului si se duce in treaba lui.Ajungind in capatul stazii,totul fiind blocat,se intoarce inapoi cu 120km\ora pe o straduta care la aceea ora era populata si plina de terase.Noi stateam intr-un loc si cind am vazut ca nebunul nu se opreste cind politistul sa pus in fata masinii,am ramas ca si trazniti,nu credeam ca e asa inconstient sa dea peste oameni.In ultimul moment sotul meu m-a impins si ala mi-a fost norocul,ca de nu azi imi mincati coliva sau zaceam prin spitale.Cind ne-am desmeticit,am luat-o la fuga dupa el,tot alaiul,politai,curiosi!!Din nou o alta bariera si acolo s-a oprit.Sotul meu sa-l omoare,lumea la fel,dar POLITIA adica MIELUSEII,nimic!!S-au strins vreo 20 si-i vorbeau de ziceai ca-i cine stie cine,nu ca putin timp inainte era sa omoare lumea.Tipul le vorbea asa vulgar,motivul pt care se afla in stare de ebrietate si pe aceea strada ,era ca a pierdut Steaua!!!!!!!
Pina la urma a venit un civil(un gradat)si l-au luat,de martori nu aveau nevoie,ca de,trebuiau sa masamulizeze totul.La stiri nimic,in presa nimic!Eu stau si ma intreb pina cind se v-a merge pe criteriul ca daca-i vedeta,nu se face nimic??Chiar si vedetele adevarate,in astfel de cazuri platesc,dar la noi sint protejatii politiei!Era bine daca-si lua vreo doi pumni in gura,cum se intimpla sigur daca in locul lui era o persoana oricare.
Asa s-a incheiat frumoasa plimbare,(cred ca totul se trage de la seminte)si am plecat sa vedem ursii,chiar daca-s animale nu sint asa periculoase ca si anumite persoane.
Intimplari,o groaza,ca asa-i frumos,cind mergi in vacanta trebuie sa traiesti la maxim.
O zi buna!

"lumea mea e vrajita de tine
inima te vrea iar langa mine
doar ea poate spune o poveste fara nume" ==D ==D ==D
lord24
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Sep 01, 2005 12:29 am
Localitate: italia

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron