Ce parere aveti de ultima melodie a celor de la Hi-q ?

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde Dee Dee » Lun Mar 11, 2002 11:48 am

e cool melodia!!:)
imi place mult partea pe care o canta dana(adica mai toata melodia:P)
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Lun Mar 11, 2002 11:52 am

mie imi place faza asta: "lumea spune ca visez acuma/dar nu are rost sa o ascult, te iubesc / da, da tu esti dragostea mea....etc...am scris cam naspa versurile...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde ANIMALUTZA_X » Lun Mar 11, 2002 2:06 pm

E SUUUUUUUUPER BETON!
O SA FIE CU SIGURANTA #1 MULT TIMP
TU ESTI DRAGOSTEA MEA,DOAR A MEA,NUMAI A MEA!
E CEA MAI SUPER MELODIE A LOR
SI DE FAPT......CE ZIC EU ACUM?
TOATE AU FOST BETON
HI-Q DA BEST
LOVE ANDRUTZIK
ANIMALUTZA_X
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Dum Mar 03, 2002 10:49 am
Localitate: Bucuresti OBLIGATORIU LA DREAPTA

Despre "Tu esti dragostea mea"

Mesajde Florin Hi-Q » Lun Mar 11, 2002 2:28 pm

Textul noii melodii il gasiti deja de cateva zile pe site-ul nostru http://www.hi-q.ro !

Noutate: clipul il inregistram miercuri, si sper ca lunea viitoare sa apara pe tv! V-am pregatit o surpriza...:-)

Imi place ca forumul acesta a luat amploare si mi-e drag sa citesc ce postati aici! Multumesc:-)
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde RAMIRA_RO » Lun Mar 11, 2002 5:48 pm

florin si mie mi-esti drag....aaa forumul:) si zgubilici ma bucur ca am reusit sa te "indulcesc" putin yeye!

deedee mai intra si tu pe net scumpi}{
RAMIRA_RO
Junior Member
 
Mesaje: 65
Membru din: Lun Feb 18, 2002 1:06 am
Localitate: oradea

Mesajde Zgubilici » Lun Mar 11, 2002 6:29 pm

he he, nu m-ai indulcit inca, tot la parerea mea am ramas ;)
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde sly » Lun Mar 11, 2002 7:42 pm

o sa fie best clipul...ceva detalii???
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

am asculta piesa

Mesajde Zgubilici » Mar Mar 12, 2002 3:33 pm

si .. cum ma asteptam nu e suprinzator de frumoasa, are acelasi tip de versuri ca si la restul pieselor, negativul suna binisor, dar nu se prea potriveste pe versuri si... nu credeti ca ar fi sunat mai bine vocile naturale, ne-editate?
spre exemplu la "da muzica mai tare" partea aia de intro cu dana e absolut superba!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde RAMIRA_RO » Mar Mar 12, 2002 4:46 pm

hmmm de data sunt de acord cu tine zgubilici(desi nu credeam ca o sa se intample asta vreodata) damn!:)
RAMIRA_RO
Junior Member
 
Mesaje: 65
Membru din: Lun Feb 18, 2002 1:06 am
Localitate: oradea

Mesajde Zgubilici » Mar Mar 12, 2002 5:14 pm

ma bucur ca esti de acord! tot timpul se intampla lucruri neasteptate, asa ca ... nu te mai astepta la nimic! lasa totul sa te ia prin surprindere.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Oooooohhhhhhhh

Mesajde AnDrEi » Mar Mar 12, 2002 7:46 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q
Textul noii melodii il gasiti deja de cateva zile pe site-ul nostru http://www.hi-q.ro !

Noutate: clipul il inregistram miercuri, si sper ca lunea viitoare sa apara pe tv! V-am pregatit o surpriza...:-)

Imi place ca forumul acesta a luat amploare si mi-e drag sa citesc ce postati aici! Multumesc:-)

Florine .. dar tu credeai ca nopi lasam ca acest forum sa nu vizitat ?:)) ihihi chiar daca eu spre ex ma ocup si sunt moderator pe forumul House si sly pe Blondy.. tot credem ca voi sunteti k00l :)) hihiih .. si please .. da`mi un raspuns .. upssssss m`am gandit .. adik v`am facut deja un skin de winamp .. il vreti ? este destul de dragut .. dar pentru inceput eu cred ca este k00l .. pai daca il vrei sa imi spui si am sa t`il trimit .. sau chiar am sa vb cu Sopra si o sa il puna aiki pe forum pentru download .. iar .. acasa la tine .. la comp .. vei asculta muzika la winamp cu acest skin .. dar vreau sa stiu daca il vrei :)
P.S: Da`mi un raspuns la faza aia cu trupa .:(( adika ti`am trimis un mesaj persoanl .. bla bla ..:(((
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Zgubilici » Mar Mar 12, 2002 8:46 pm

greu te mai exprimi frate, trebuie sa te uiti cu lupa ca sa descifrezi ce ai tu de transmis, si cand, in sfarsit ai ajuns la final, constati ca mesajul iar era pentru domnul Florin, si putea fi trimis pe contul personal de mail, cred ca l-am invatat si eu pana acum, florin@hi-q.ro ;)
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mar 13, 2002 9:59 am

andrei imi poti trimite shi mie skinul ala de winamp cu hi-q?? acest forum a luat amploare shi datorita voua...ca sunteti de treaba shi tineti leg. cu fanii!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: Oooooohhhhhhhh

Mesajde Florin Hi-Q » Mie Mar 13, 2002 12:37 pm

Initial trimis de Andrei

Florine .. dar tu credeai ca nopi lasam ca acest forum sa nu vizitat ?:)) ihihi chiar daca eu spre ex ma ocup si sunt moderator pe forumul House si sly pe Blondy.. tot credem ca voi sunteti k00l :)) hihiih .. si please .. da`mi un raspuns .. upssssss m`am gandit .. adik v`am facut deja un skin de winamp .. il vreti ? este destul de dragut .. dar pentru inceput eu cred ca este k00l .. pai daca il vrei sa imi spui si am sa t`il trimit .. sau chiar am sa vb cu Sopra si o sa il puna aiki pe forum pentru download .. iar .. acasa la tine .. la comp .. vei asculta muzika la winamp cu acest skin .. dar vreau sa stiu daca il vrei :)
P.S: Da`mi un raspuns la faza aia cu trupa .:(( adika ti`am trimis un mesaj persoanl .. bla bla ..:(((


Daaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Vrem! Trimite-l pe email la florin@hi-q.ro si o sa-l pun pe site!

Bravo!
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: am asculta piesa

Mesajde Florin Hi-Q » Mie Mar 13, 2002 12:41 pm

Initial trimis de Zgubilici
si .. cum ma asteptam nu e suprinzator de frumoasa, are acelasi tip de versuri ca si la restul pieselor, negativul suna binisor, dar nu se prea potriveste pe versuri si... nu credeti ca ar fi sunat mai bine vocile naturale, ne-editate?
spre exemplu la "da muzica mai tare" partea aia de intro cu dana e absolut superba!


Si noua ne place inceputul de la "Da muzica mai tare!!!" dar voci ne-editate, curate, se potrivesc in unele locuri, nu oriunde. De exemplu, rap-ul lui Mihai de la "Tu esti dragostea mea" este neprelucrat, pentru ca asa am crezut ca e mai bine.

Vis-a-vis de comentariile tale (pertinente:-) ) : vorbim de muzica DANCE ! Nu uita...
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

say what?

Mesajde Zgubilici » Mie Mar 13, 2002 1:18 pm

stai ca nu inteleg...si ce daca vorbim de muzica DANCE? asta inseamna ca nu ar trebuie sa fie vocile ca la mama lor, ca e mai bine sa sune a robot, pentru ca apoi sa nu poate fi reproduse in concerte?
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

hhh

Mesajde RAMIRA_RO » Mie Mar 13, 2002 4:46 pm

zgubilici nu mi-ai raspuns la intrebare!esti f sau m?(hai plsss ca-s curioasa)trebuie sa fi baiat...mai face si natura greseli but a smart girl??!no way!
RAMIRA_RO
Junior Member
 
Mesaje: 65
Membru din: Lun Feb 18, 2002 1:06 am
Localitate: oradea

nelamurirea

Mesajde Zgubilici » Mie Mar 13, 2002 7:39 pm

nu conteaza daca eu sunt baiat sau fata, ci conteaza ce am de spus, ai avea alta impresie asupra mea daca as fi fata?
dar daca as fi baiat?
din cate imi spune mie nick-ul tau, tu ar trebui sa fi o ...FATA!, si din cauza asta nu inteleg de ce spui:
but a smart girl??!no way!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mar 13, 2002 7:54 pm

mie imi place faza care o canta dana ...!!! e misto partea!!! oricum e best melodia...!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: nelamurirea

Mesajde RAMIRA_RO » Mie Mar 13, 2002 9:35 pm

Initial trimis de Zgubilici
nu conteaza daca eu sunt baiat sau fata, ci conteaza ce am de spus, ai avea alta impresie asupra mea daca as fi fata?
dar daca as fi baiat?
din cate imi spune mie nick-ul tau, tu ar trebui sa fi o ...FATA!, si din cauza asta nu inteleg de ce spui:



hhhh damn!!poate de aia vreau sa stiu becouse i like u!:P who knows? si da sunt fata
RAMIRA_RO
Junior Member
 
Mesaje: 65
Membru din: Lun Feb 18, 2002 1:06 am
Localitate: oradea

Mesajde Zgubilici » Mie Mar 13, 2002 9:47 pm

Da, ma bucur, dar nu despre mine ar trebui sa fie discutia asta!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde sly » Joi Mar 14, 2002 4:42 pm

asha ziceam shi eu...ce importanta are daca zgubilici e fata sau baiat??
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: nelamurirea

Mesajde Florin Hi-Q » Vin Mar 15, 2002 5:12 pm

Initial trimis de Zgubilici
nu conteaza daca eu sunt baiat sau fata, ci conteaza ce am de spus, ai avea alta impresie asupra mea daca as fi fata?
dar daca as fi baiat?
din cate imi spune mie nick-ul tau, tu ar trebui sa fi o ...FATA!, si din cauza asta nu inteleg de ce spui:


E fata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Zgubilici » Vin Mar 15, 2002 7:09 pm

Paraciosule!
In loc sa dai aici declaratii, sa pleci ochii la cuvintele mele, acum inpeci si tu cu aiurelile astea?!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Ha-ha

Mesajde Mihai Hi-Q » Vin Mar 15, 2002 8:53 pm

Initial trimis de Zgubilici
Paraciosule!
In loc sa dai aici declaratii, sa pleci ochii la cuvintele mele, acum inpeci si tu cu aiurelile astea?!
\

Te urmaresc de mult si imi place ca sustii cu tarie ceea ce crezi!

Si... chiar aplec ochii la cuvintele tale! Nu ti-am raspuns destul de des? :)

Te-am descoperit, ha ha!
Mihai Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mie Ian 09, 2002 6:50 am
Localitate: Bucuresti

all the small things...

Mesajde Zgubilici » Vin Mar 15, 2002 9:18 pm

Ori Mihai Hi-Q nu e cel care scrie pe acest forum, ori personalitatile celor doi se confunda pentru ca, Mihai Hi-Q, cu tot respectul ... tu nu mi-ai raspuns niciodata, din cate imi aduc aminte!
Acum ca s-a elucidat misterul originii mele feminine, probabil ca multa lume o sa fie dezamgaita, motiv pentru care am si incercat sa raman oarecum in "anonimat" pentru ca se pare ca la noi oamenii nu sunt judecati dupa felul de a gandi ci dupa aparente, ceea ce, dupa parerea mea e aiurea.
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

yeyee

Mesajde RAMIRA_RO » Vin Mar 15, 2002 11:26 pm

10x florin:)
RAMIRA_RO
Junior Member
 
Mesaje: 65
Membru din: Lun Feb 18, 2002 1:06 am
Localitate: oradea

Re: Ce parere aveti de ultima melodie a celor de la Hi-q ?

Mesajde lucianus » Sâm Mar 16, 2002 2:00 am

Initial trimis de Andrei
Heya all .. mey .. ce parere aveti de ultimu` single al celor de la Hi-q ? si anume Florin , Mihai si Dana ? eu unul cred ca este super .. dar mi se ` pare ca Mihai canta cel mai putin .. nush .. adik versurile sunt facute numai pentru Dana si Florin ? azi cand am ascultat melodie asa mi` s`a parut .. have fun ..:)

Da,am ascultat-o si cred ca este k lumea.
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Re: all the small things...

Mesajde Florin Hi-Q » Sâm Mar 16, 2002 12:12 pm

Initial trimis de Zgubilici
Ori Mihai Hi-Q nu e cel care scrie pe acest forum, ori personalitatile celor doi se confunda pentru ca, Mihai Hi-Q, cu tot respectul ... tu nu mi-ai raspuns niciodata, din cate imi aduc aminte!
Acum ca s-a elucidat misterul originii mele feminine, probabil ca multa lume o sa fie dezamgaita, motiv pentru care am si incercat sa raman oarecum in "anonimat" pentru ca se pare ca la noi oamenii nu sunt judecati dupa felul de a gandi ci dupa aparente, ceea ce, dupa parerea mea e aiurea.


Scuze... eram eu, FLorin, dar am scris de pe calculatorul lui Mitza si am uitat sa ma log-ez cu FlorinHi-Q :( eu eram cel ce stie si cel ce ti-a raspuns. Nu tzi-am raspuns?

Si, nu sunt de acord sa ramai in anonimat!! Lumea nu va mai fi la fel fara tine ;) Nu pleeeecaaaaa... lol! Pe bune, nu te retrage, criticile tale sunt bine-venite!

Florin (si de data asta)
....
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde carmencita_20 » Dum Mar 17, 2002 12:55 pm

Imi place mult noul singel si abia astept sa vad clipul!
carmencita_20
 

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori