oare care?

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

oare care?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Mesajde Dia » Mie Mar 26, 2003 10:19 pm

Eu am votat toti 3!!! nu pot sa fac diferente pt k ei toti formeaza o echipa..o formatie...se completeaza unul pe altul si asta ne place la ei nu? sau cel putin mie asta imi place!! sunt fiecare super dragutzi in felul lor...! mie imi plac toti...! sunt niste oameni deosebiti si ma bucur k am avut sansa sa-i cunosc...putin....dar destul cat sa-mi dau seama k sunt altfel..! bafta multa in continuare!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Crystalized » Dum Mai 18, 2003 1:38 pm

Ei ii aleg pe cei 2 baieti,nu am nimic cu Dana,dar asta e preferinta mea.Inca nu am avut ocazia sa-i cunosc, dar i-am vazut prin concerte si sunt draguti amandoi.
Crystalized
 

Mesajde Beauty_Angel » Joi Mai 22, 2003 8:42 am

Eu i-am vazut la un concert chiar am foat foarte aproape de ei, dar nu am avut curajul sa le vorbesc...eram emotionata!;)
Eu nu am nici o prederinta.Imi plac toti 3...
Gandeste bine inainte de-a actiona daca nu vrei sa faci greseli
Beauty_Angel
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Joi Mai 22, 2003 8:06 am
Localitate: Langa Dumnezeu

hy

Mesajde alisa » Joi Mai 22, 2003 2:41 pm

Eu l-am ales pe Florin pentru ca e preferatul meu.Bineinteles ca nu am nimic cu Mitza si Dana ,dar cum am spus cel mai mult imi place Florin.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Re: hy

Mesajde Beauty_Angel » Dum Mai 25, 2003 9:59 am

Initial trimis de alisa
Eu l-am ales pe Florin pentru ca e preferatul meu.Bineinteles ca nu am nimic cu Mitza si Dana ,dar cum am spus cel mai mult imi place Florin.


Binenteles ca daca iti place doar unul dintre ei foarte mult nu inseamna ca nu-i placi si pe alti dar putin mai putin! Nimeni nu este obligat sa spuna ce nu vrea...:a
Gandeste bine inainte de-a actiona daca nu vrei sa faci greseli
Beauty_Angel
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Joi Mai 22, 2003 8:06 am
Localitate: Langa Dumnezeu

Mesajde taifi » Sâm Iul 31, 2004 7:40 am

nush ce sa zic...acum dana nu mai e...si avea cea mai buna voce....cred ca ramane mihai...de ce?...pentru ca eu unu consider vocea lui mai buna decat a lu florin....parea mea....dar off topic...ce ziceti de noua venita in trupa(nici nu stiu cum o cheam:P)?....:)
This is not a message...its garbage....throw it....or not! Carpe Diem Folks !
Avatar utilizator
taifi
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Joi Iul 29, 2004 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator