oare care?

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

oare care?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

oare care?

Mesajde Dee Dee » Sâm Aug 25, 2001 6:37 pm

normal ca trebuia sa fie si subiectul asta..:)..so.. care va place cel mai mult?
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

da, sis buna pusa intrebarea

Mesajde NORA » Mie Aug 29, 2001 11:00 pm

pai sincera sa fiu daca era sa raspund inainte sa merg la mare, ziceam ca Dana e cea mai cool, dar apoi m-am convins ca e o increzuta shi jumatate dupa ce am vazut-o cum se comporta cu oamenii pe plaja, adika ca fanii.
Shi parerea mea e ca Florin e cool, de altfel e shi brunet shi cum mi-e imi plac brunetzii...
SHi Mihai, dar parca inclin mai mult spre florin.
oki
PUPICI
NORA
NORA
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Joi Aug 09, 2001 11:03 pm
Localitate: TIMISOARA

Mesajde Dee Dee » Lun Sep 03, 2001 5:43 pm

mie imi place de toti...
fiecare care felul lui de a fi si sunt simpatici..
cel mai mult la ei imi palce ca nu sunt increzuti .eu atunci cand m-am intalnit cu ei au fost super de teaba...!!!
si mai este cool ca intra pe net si vb cu fanii ..
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Cristea Daniela » Vin Oct 05, 2001 4:11 pm

Oare care?
Buna intrebare. Eu il consideram cel mai dragut pe Florin(pentru ca arata bine), dar acum m-am razgandit. Si Dana mi se parea fata de treaba pana cand am vazut cate istericale facea pe la mare. Nu va puteti inchipui cat de mult putea sa urle la bietul Mihai, care de fapt nu avea nici o vina. Este de-a dreptul isterica. Nici Florin nu este asa de dragut pe cum pare, are si el toanele lui. Numai Mihai este cel care nu s-a schimbat deloc. Eu sunt de parere ca el este cel mai de treaba dintre ei.
Cine imi impartaseste parerea poate sa-mi scrie pe urmatoarea adresa de mail: danny_lb17@yahoo.com
Va pup dulce pe toti!
Daniela.
Cristea Daniela
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Dum Sep 30, 2001 5:59 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Dee Dee » Lun Ian 20, 2003 3:18 am

din cate vad eu acest subiect a fost uitat de lume... :p ia ca`l aduc eu iar in atentia voastra ..continuati sa votati si sa va spuneti parerea
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde haifi » Lun Ian 20, 2003 5:30 pm

da,momentul asta al adevarului e subiectiv si..
n-as vrea sa-mi schimb parerile
nu e bine sa judeci la manie si sa dai calificative unora sau altora dupa impresii sau dupa simpatii/prietenii
mi s-a intamplat sa cred ceva despre un Hi-Q vreme indelungata si...sa ma faca sa-mi schimb parerea in mod negativ...
nu vreau sa dau nume,ar fi pacat
poate ca ideea de impreuna totzi 3, cu plusurile si minusurile lor ar intregi simpatia generala
Un HI-Q BOY/GIRL puzzle, avand cate un pic din fiecare,vocea Danei, umorul (cand nu exagereaza) lui Mihai,spiritul lui Florin
:u
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Lun Ian 20, 2003 6:12 pm

Deedee, nu ai putea sa introduci si varianta "toti 3" :D

Eu chiar nu pot sa aleg intre ei 3, pentru ca ii plac pe toti din motive diferite!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde sly » Lun Ian 20, 2003 7:57 pm

am mai discutat asta pe forum mai deedee dar in fine...
de ce nu este varianta toti 3 ? cand mai bine ar fi varianta toti 5?
deoarece HI-Q inseamna o echipa compusa din MITZA, DANA, FLORIN, RAZVAN, DANUTZ -si fiecare are rolul sau binedefenit si fiecare se completeaza reciproc
nu am ce sa votez! ori toti 3 , ori toti 5 ! daca unul din ei lipseste mecanismul numai funcitioneaza la aceleasi dimenisiuni
parerea mea!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Lun Ian 20, 2003 10:32 pm

Sly, noi cand vorbim pe fanclub vorbim de Florin Mitza si Dana... Daca tu vrei sa vorbesti si de Razvan si Danut e treaba ta, dar acest forum este dedicat lor ... Asa am putea sa punem toata echipa de la Mof Records:D Adica io daca votez toti 3 pe 3se, trebuie sa votez toti 7 (sau ma rog 10) pentru ca mai exista si Animal X si Cristiana R? Nu are sens!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

sal!

Mesajde artemis » Lun Ian 20, 2003 11:18 pm

mi-e imi place de toti trei ! fiecare are cate ceva deosebit! deci (cum s-a mai spus) daca unul n-ar fi nu ar mai fi HI-Q! cel putin asta e parerea mea!
ce-ar fi sa fie si optiunea toti trei?
pls
:wazzup:
artemis
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Vin Oct 18, 2002 10:42 pm
Localitate: somewhere

Mesajde sly » Mar Ian 21, 2003 9:47 am

Initial trimis de Bad Girl
Sly, noi cand vorbim pe fanclub vorbim de Florin Mitza si Dana... Daca tu vrei sa vorbesti si de Razvan si Danut e treaba ta, dar acest forum este dedicat lor ... Asa am putea sa punem toata echipa de la Mof Records:D Adica io daca votez toti 3 pe 3se, trebuie sa votez toti 7 (sau ma rog 10) pentru ca mai exista si Animal X si Cristiana R? Nu are sens!

scumpy nu tre sa ma luminezi ca stiu ce inseamna fanclub dar io am sintetizat ff bine in postul precedent parerea mea legata de acest fapt...
deci toti 3 ar trebui sa fie bagati in sondaj!
echipa mofrecords tine de altceva si nu ar putea sa fie inclusi in sondaj...io discutam de HI-Q team = Dana, Mitza, Florin, Danutz, Razvan
nu stiu ce nu are sens !
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Deci!

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 22, 2003 11:24 am

Dee Dee si Bad Girl , sly are perfecta dreptate... Hi-Q = Mihai , Dana , Florin , Razvan si Danutz ( Dj Star ) , ei sunt ca o lant .. iar daca o veriga lipseste ( unul din ei ) lantul se rupe.. deci eu cred ca la acest sondaj trebuia sa mai fie adaugat si "Toti" .. dar .. nush .. eu unul nu pot vota in aceste circumstante ..imi place Hi-Q , deci imi plac toti .. si anume Dana , Mihai si Florin .. eu nu am cum sa votez doar pe unul singur din ei .. ma rog.. eu mi`am spus punctul de vedere.. acum urmeaza sa vad ce se va face.. si credetzi`ma ca daca era alesa si varinta "Toti" in sondaj .. era cea mai bine cotata!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde SkyGir| » Joi Ian 23, 2003 10:44 pm

Eu votez Hi-q !!!!!!!!!!!
SkyGir|
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Dec 16, 2002 5:10 pm
Localitate: Romania -Iasi

hehe

Mesajde artemis » Joi Ian 23, 2003 11:13 pm

shi io la fel!
votez HI-Q!
:wazzup:
artemis
Junior Member
 
Mesaje: 72
Membru din: Vin Oct 18, 2002 10:42 pm
Localitate: somewhere

Intrebare

Mesajde AnDrEi » Vin Ian 24, 2003 1:51 pm

DeeDee sau allidda mai intra pe acest forum moderat de ele? ca sa modifice sondajul?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Sâm Ian 25, 2003 2:50 am

Andrei ... nu are rost sa modific sondajul cu toate ca voi aveti dreptate: Dj star si Razvan au o mare contributie la reushita truperi hi-q ..dar totusi ei nu fac parte propriu-zis din trupa... nu canta .... nu sunt memebrii ai trupei .. nu-i shtie kiar toata lumea.
so .. nu am sa modific sondajul . limitati-va la optiunile de acolo !
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Sâm Ian 25, 2003 2:52 am

in skimb am mai adaugat varianta Toti 3 :cool:
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

hy

Mesajde alisa » Sâm Ian 25, 2003 1:23 pm

Eu am votat Florin.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Sâm Ian 25, 2003 5:53 pm

Vot ptr. Florin .. desi toti trei sunt cool...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Sâm Ian 25, 2003 11:55 pm

hmm oare care....?
asha cum am zis mai sus io ii votez pe toti 3 deoarece imi plac si nu pot face o departajare concreta...Deocamdata in sondaj conduce Florin urmat indeaproape de Dana iar Mitza e "prea departe"...mai oameni buni cred ca cele mai multe voturi fi trebuit sa fie la toti 3 dupa mine dar va respect preferintele ....
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Ian 26, 2003 11:37 am

sly eu i-as fi votat pe toti trei dar cand am votat eu... asta mai de mult.. la inceput cand s-a deschis acest subiect .. erau trecuti numai Florin, Dana si Mihai... toti 3 nu era.... si daca am votat odata Florin nu vreau sa mai votez odata asa...eu imi doresc sa fie un vot cinstit... sper ca intelegi tu ce vreau sa-ti spun ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde alisa » Mar Ian 28, 2003 2:52 pm

Initial trimis de sly
hmm oare care....?
asha cum am zis mai sus io ii votez pe toti 3 deoarece imi plac si nu pot face o departajare concreta...Deocamdata in sondaj conduce Florin urmat indeaproape de Dana iar Mitza e "prea departe"...mai oameni buni cred ca cele mai multe voturi fi trebuit sa fie la toti 3 dupa mine dar va respect preferintele ....


Pai mie mi se pare normal ca sa fie Florin pe locul 1 din moment ce el e cel mai dragut dintre toti si unde mai pui ca intra si mai des pe net si raspunde la mesaje.N-am nimic cu Dana si Mitza ,dar asta e parerea mea.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Mar Ian 28, 2003 7:11 pm

Initial trimis de alisa


Pai mie mi se pare normal ca sa fie Florin pe locul 1 din moment ce el e cel mai dragut dintre toti si unde mai pui ca intra si mai des pe net si raspunde la mesaje.N-am nimic cu Dana si Mitza ,dar asta e parerea mea.

Eu cred ca aceasta diferentiere de voturi ar fi trebuit sa apara la subiectul "care este mai sexy " deoarece era normal dar io cred ca optiunea toti 3 ar fi trebuit sa aiba toate voturile deoarece am explicat mai sus...
e dragutz ca intra mai des pe net? mi se pare cam absurd acest motiv!
parerea ta si o respect!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Andre3a » Mar Ian 28, 2003 9:38 pm

intr-adevar cele mai multe voturi ar trebui sa fie la 'toti 3',asta as vota si eu acum...dar nu a fost asa de la inceput acest sondaj. knd am votat aceasta optinune nu era...asa k....
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde sly » Mar Ian 28, 2003 9:51 pm

numai are rost ...dak astea-s voturile si sondajul nu a avut de la inceput optiunea toti trei numai avem ce face dar nu cred ca sunt prea multi care ar fi votat optiunea toti 3...sper sa ma insel!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Ian 30, 2003 12:01 am

sly... fani adevarati ar fi facut asta.. :) parerea mea...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Andre3a » Joi Ian 30, 2003 10:21 pm

cu toate k nu prea ma pricep la treburi dintr-astea...din kte stiu eu dak nu esti moderator nu poti schimba pe aici ce vrei tu...
eu as fi votat toti trei dar nu era optiunea asta la inceput....asa k nu e vorba de fani adevarati sau nu...intr-adevar poate k nu trebuia sa votez atunci si sa mai astept...dar oricum...
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde sly » Sâm Feb 01, 2003 6:04 pm

domnisoara io nu am zis ca vreau sa schimb ceva in acest sondaj ci am sugerat unele lucruri care ar fi trebuit sa dea de gandit la unii si mai ales ca optiunea toti trei ar fi trebuit bagata de la inceput dar nevermind...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Andre3a » Sâm Feb 01, 2003 10:15 pm

am inteles f bine ce ai vrut sa spui....in fine...nu mai conteaza... a...si te rog nu ma mai lua cu domnisoara,k?
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde Nightmare » Mie Mar 26, 2003 9:30 pm

1. Dana
2. Florin
3. Mihai
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron