Surprizele care se pregatesc formatiei hi-q la bacau shi iasi!!(impresii, etc)

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Surprizele de la iasi shi bacau !!(impresii, etc)

Mesajde sly » Mar Mai 21, 2002 11:26 am

am fost inspirat de portalul acestui fan-club in realizarea acestui topic ...din cate am auzit eu la bacau li se pregateste o surpriza celor de la hi-q (pacat ca nu pot ajunge shi eu) care va continua la iasi pe 25 mai shi 26 mai (cand vor fi invitati la un post local din iasi shi unde ii vor cunoaste pe fanii lor din iasi shi vor pune bazele unui fanclub hi-q care sper ca va fi cel mai tare din tara dupa cel din arad...stie FLorin de ce...numaratoarea inversa a inceput: 21mai...
ps: am sa revin pe acest topic in fiecare zi cu ultimele informatii despre venirea formatiei in iasi shi in bacau(acuma ma cam grabesc ca am o teza maine shi tre sa invatz shi eu ceva) astept mesajele voastre pe acest topic!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Visit ...

Mesajde AnDrEi » Mar Mai 21, 2002 1:22 pm

Daca vreti sa aflati cate ceva sau despre ce este vorba la Bacau .. vedeti stirea postata pe acest forum pe pagina principala :-)

Andrei :rolleyes:
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mai 22, 2002 8:07 pm

mai andrei numai atata? posteaza shi tu ceva mai mult...eu la iasi voi prelua o parte din fanclubul local hi-q si il voi dezvolta deoarece oamenii respectivi nu prea au facut nimic...shi in plus de asta voi aparea la tv alaturi de ei...(daca am noroc sa scap de examen pana in 12)
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mai 22, 2002 8:36 pm

numaratoarea inversa a inceput:
2 zile pana la concertul de la bacau...
3 zile pana la concertul de la iasi...
22 mai....
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Mai 23, 2002 7:49 am

1 zi pana la concertul de la Bacau...
2 zile pana la concertul de la Iasi...
23 Mai....
inca putin ...
sly .. in Iasi cat vor sta ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Joi Mai 23, 2002 8:10 am

pregatirile sunt in pe ultima suta de metri aici la mine in iasi...
cred ca in iasi vor sta 1 zi (sambata cand vor concerta ) , shi a doua zi vor avea o emisiune la o televiziune locala unde se va pune bazele fanclubului hi-q in direct...shi dupa aia vor pleca la Bucuresti cred...
1 zi pana la concertul de la BACAU..
2 zile pana la concertul de lASI..
23 mai...
ps: de abia astept!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Bau

Mesajde PreferatA » Vin Mai 24, 2002 8:20 am

Initial trimis de sly
pregatirile sunt in pe ultima suta de metri aici la mine in iasi...
cred ca in iasi vor sta 1 zi (sambata cand vor concerta ) , shi a doua zi vor avea o emisiune la o televiziune locala unde se va pune bazele fanclubului hi-q in direct...shi dupa aia vor pleca la Bucuresti cred...
1 zi pana la concertul de la BACAU..
2 zile pana la concertul de lASI..
23 mai...
ps: de abia astept!!



si tu o sa fii seful fan clubului din iasi ?:) ka tot ai zis ka esti cel mai tare fan :)
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Mai 24, 2002 5:43 pm

eu il pun pe picioare ...sefa normal ca o sa fie o fata :)) eu doar o voi ajuta...etc
24 MAI...mare concert la BACAU in disco XXL
1 zi pana la concertul de la iasi...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Vin Mai 24, 2002 6:37 pm

dar de ce nu vrei sa fii tu sefu sly ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Bau

Mesajde PreferatA » Sâm Mai 25, 2002 2:47 pm

Initial trimis de sly
eu il pun pe picioare ...sefa normal ca o sa fie o fata :)) eu doar o voi ajuta...etc
24 MAI...mare concert la BACAU in disco XXL
1 zi pana la concertul de la iasi...



de ce e normal sa fie o fata ? :)) recunoaste`tzi si voi ca suntem mai diplomatice si ne descurkam mai bine decat voi ? :P
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Mai 25, 2002 4:34 pm

eu ma abtin de la orice comentariu
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Sâm Mai 25, 2002 11:18 pm

mai sly a spus ca o va ajuta si el pe cea care va fi aleasa drept conducatoarea fan-clubului, ceea ce inseamna ca fata o sa fie doar de fatada.

in fine io nu vad prea multe surprize. by the way m-am intalnit astazi (impreuna cu sly) cu Hi-Q si mi s-au parut destul de prietenosi cu toata lumea. Mihai totusi are premiul I din partea mea (asta si pentru ca am petrecut oleaca mai mult timp cu el).

sucterele alea sunt super misto, asa ca aviz amatorilor ca cica scuterele care apar in videoclip (ultimul) vor fi impartite fanilor.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Mai 26, 2002 12:59 pm

Astept mai multe detalii.. sly ... povesteste-ne si noua cum a fost ... si tu Andrei ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Raven » Dum Mai 26, 2002 1:07 pm

A fost dragut! Am dat de Andrei, ne-am inteles bine, zic eu, chit ca era obosit din cauza drumului, am stat putin si cu Florin ;) (Andrei: :D:D:D) si cu Razvan (asta pe la 4-4.30), iar de plecat cica au plecat dimineata pe la 8-9 (Andrei: da, am venit la 13.30, dar zgripturoaica de la usa - nu mai era tot cea de dimineata - nu m-a lasat sa urc si mi-a zis ca ati plecat pe la 8-9, cu exceptia lui Mihai care, cica, mai avea sa-si ia o haina si cam atat... Ma rog, cheia nu era la intrare, poate era cineva deja sus, dar n-am putut sa insist :mad: :mad: :mad: Imi venea sa-i trag cateva...)
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde Raven » Dum Mai 26, 2002 1:11 pm

Asa ca, Andrei, inca imi datorezi un tricou cu patru semnaturi pe el !!! :D:D:D:D:D:D:D
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Bau

Mesajde PreferatA » Dum Mai 26, 2002 4:08 pm

Initial trimis de Raven
A fost dragut! Am dat de Andrei, ne-am inteles bine, zic eu, chit ca era obosit din cauza drumului, am stat putin si cu Florin ;) (Andrei: :D:D:D) si cu Razvan (asta pe la 4-4.30), iar de plecat cica au plecat dimineata pe la 8-9 (Andrei: da, am venit la 13.30, dar zgripturoaica de la usa - nu mai era tot cea de dimineata - nu m-a lasat sa urc si mi-a zis ca ati plecat pe la 8-9, cu exceptia lui Mihai care, cica, mai avea sa-si ia o haina si cam atat... Ma rog, cheia nu era la intrare, poate era cineva deja sus, dar n-am putut sa insist :mad: :mad: :mad: Imi venea sa-i trag cateva...)



si poze ?:)) vreau sa vad poze1!!:)) de la concert :) va pup
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Dum Mai 26, 2002 5:05 pm

deci sa va explic cum a fost la iasi deoarece eu am deschis acest topic shi stiu cat de nerabdatori sunteti sa aflati detalii ceva mai multe...
1.eu nu vreau sa fiu presedintele fanclubului deoarece am ff multa treaba (doar sunt un om ff ocupat) ...shi oricum dupa pararea mea fetele sunt mult mai potrivite pt. aceasta functie...eu doar il voi dezvolta...
2.hi-q a intrat in oras pe la ora 16.00 exact pe langa blocul meu...am coborat jos sa ma uit shi eu deoarece era o parada destul de mare...dupa aia am luat un taxi shi m-am dus la discoteca rosu&negru...unde am stat de vb ff mult cu Mihai care s-a comportat best (m-a tras cu scuterul..ufff ce viteza avea...:)) shi apoi am stat de vb cu Florin (care era cam ocupat) shi cu Dana ...dupa ce voi developa pozele le voi da lui FLorin sa le puna pe site-ul http://www.hi-q.ro
3. as vrea sa fac o pagina a fanclubului hi-q din iasi...o sa vedeti voi multe surprize o sa va pregateasca sly...
4. andrei cum a fost concertul ca eu l-am ratat din cauza unui examen (cambridge)?? l-am ascultat la radio deoarece l*-a transmis un post local...dj star a fost best...o facut atmosfera...
ps: o sa mai revin cu detalii despre cum a fost maine...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Dum Mai 26, 2002 5:17 pm

by the way andrei....mi-ai promis un tricou ..stii tu...imi faci rost pls?
ce cool au fost concursurile facute de dj star in disco..
o sa revin cu amanunte..
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Bau

Mesajde PreferatA » Dum Mai 26, 2002 5:43 pm

Initial trimis de sly
by the way andrei....mi-ai promis un tricou ..stii tu...imi faci rost pls?
ce cool au fost concursurile facute de dj star in disco..
o sa revin cu amanunte..



vreau si eu tricou:) pls dau altu la schimb
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Mai 26, 2002 6:08 pm

un tricou consta cam 150 - 200 de mii :) .. in Mall ... in Iasi.. asa am inteles.. as vrea si eu unul ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Dum Mai 26, 2002 9:21 pm

sly terbuia sa ma anunti si pe mine ca dau concertul la radio ca ascultam si io.

nu inteleg de ce va luptati atata pt tricouri cu Hi-Q Piaggio ca doar is foarte simple, iar autografe puteti sa luati si pe altceva, pe corp cu ar fi.

sly hai strange material sa punem de site Hi-Q la Iasi. macar asta sa avem daca nu avem Fan Club cum trebuie.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Mai 26, 2002 9:35 pm

Am vorbit cu Florin si mi-a povestiti cum a fost la Iasi si la Bacau :)
mi-a spus de Andrei ca e super ok!:) :A
ca s-a intalnit cu el in Bacau si apoi a mers cu ei si in Iasi :) ...
Bravo Andrei :)
vad ca mergi din bine in mai bine :)
imi inkipui ca a fost supa' si la voi .. in Iasi si in Bacau :)
..ashtept sa posteze si Florin despre lucru asta :)
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Mai 26, 2002 10:17 pm

deedee dar de mine nu ti-a zis nimica draga? :))
mai tzepoOo am deja destul material de inca o pagina pt. formatia hi-q...oricum o sa ma ocup eu de fanclub shi in cel putin 3 luni o sa ajunga cel mai tare fanclub al formatiei...astept impresiile baietilor pe acest topic...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Hehheh

Mesajde AnDrEi » Dum Mai 26, 2002 10:27 pm

Initial trimis de Raven
Asa ca, Andrei, inca imi datorezi un tricou cu patru semnaturi pe el !!! :D:D:D:D:D:D:D


A 4`a semnatura fiind a mea ? kewl..lasa ca Vineri acum ma duk la Galati si de acolo la Cta .. si promit ca am sa iti dau 4 semnaturi .. adik una singura :D

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Mai 27, 2002 8:01 am

sly... nu ne-ai spus ce s-a rezolvat pana la urma cu fanclubul ... hai ca vreau sa fac si eu parte din el :)) chiar daca sunt din Botosani
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Lun Mai 27, 2002 10:32 am

ce sa va zic despre fanclub? nu am apucat sa vb prea mult cu Florin deoarece am stat mai mult cu Mihai shi apoi am mai stat cu Dana...Florin era putin cam obosit dar am vb la tel. cu el si a zis ca e de acord...deci am mana libera ca sa dezvolt fanclubul...o sa revin cu detalii despre fanclub...acuma am o intalnire cu o tipa (sa vad daca e potrivita pt functia de presedinta a fanclubului) vrei sa te inscrii in el?? mai vb...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Lun Mai 27, 2002 9:18 pm

sly poate ne intalnim in weekend la o bere sa discutam faza cu fan-clubul. si poate am si io un cuvant de spus in privinta celei care ar trebui sa fie "imaginea" fanclubului.

cat despre cum a fost la concert nu inteleg de ce puneti atatea intrebari! normal ca a fost super (asa am auzit), mai ales pentru fanii Hi-Q.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mar Mai 28, 2002 7:52 am

sly.. daca se poate vreau si eu sa fac parte ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Re: Hehheh

Mesajde Raven » Mar Mai 28, 2002 10:26 am

Initial trimis de Andrei


A 4`a semnatura fiind a mea ? kewl..lasa ca Vineri acum ma duk la Galati si de acolo la Cta .. si promit ca am sa iti dau 4 semnaturi .. adik una singura :D

Andrei


Da, mah, a ta fiind a 4-a ! Si cum faci tu de la Constanta sa-mi trimiti semnaturile ? :D

Si ia spune ce s-a intamplat atunci ! La cat ati plecat pana la urma ? :rolleyes:
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde sly » Mar Mai 28, 2002 11:09 am

Initial trimis de tzepo0o
sly poate ne intalnim in weekend la o bere sa discutam faza cu fan-clubul. si poate am si io un cuvant de spus in privinta celei care ar trebui sa fie "imaginea" fanclubului.

cat despre cum a fost la concert nu inteleg de ce puneti atatea intrebari! normal ca a fost super (asa am auzit), mai ales pentru fanii Hi-Q.

ok...mai tzepoOo dar de cand esti tu fan hi-q? :)...deci tre sa ma ajuti sa fac o pagina pentru fanclubul nostru local...a fost mega super la concert shi sandrino daca vrei sa te inscrii in fanclubul nostru hi-q da-mi un mesaj personal la altom82@yahoo.com cu mai multe date despre tine sau lasa ca iti trimit eu un pm...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron