....sperati ca odata cu sfarsitul turneului HI_Q PIAGIO sa mai putem vb. si no cu ei?

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

....sperati ca odata cu sfarsitul turneului HI_Q PIAGIO sa mai putem vb. si no cu ei?

Mesajde VyOreLa » Mie Mai 22, 2002 1:15 pm

.....nu crede-ti ca au fost cam ocupati cu turneul si ar cazul ca dupa ce se termina sa mai intre si ei pe forum ....le simti-ti lipsa...eu da ....
VyOreLa
Junior Member
 
Mesaje: 74
Membru din: Vin Dec 21, 2001 6:23 pm
Localitate: topoloveni

Mesajde sandrino » Mie Mai 22, 2002 6:27 pm

o sa termine mai stai linijtita.. :) ..
ai rabdare...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Eu sunt de parere ca..

Mesajde AnDrEi » Mie Mai 22, 2002 6:56 pm

Eu unul sunt de parere ca si dupa acest turneu Hi-Q Piaggio , Florin & Mihai vor posta pe acest forum


Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Mai 22, 2002 6:58 pm

cu siguranta ...

P.S. .. Andrei .. join IRC ... pls :PP acum...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

I`m on!

Mesajde AnDrEi » Mie Mai 22, 2002 7:02 pm

Initial trimis de sandrino
cu siguranta ...

P.S. .. Andrei .. join IRC ... pls :PP acum...

Sunt pe irC .. :)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Mai 22, 2002 8:16 pm

oricum baietii au mai intrat din cand pe aci shi tot timpul sunt la curent cu se petrece pe aici dar nu au avut timp sa posteze mesaje...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde VyOreLa » Lun Mai 27, 2002 2:24 pm

[...sandrino!!! sa sti ca-mi este dor de ei ....si mai ales ca sunt si fana este normal .....tu nu crezi?
VyOreLa
Junior Member
 
Mesaje: 74
Membru din: Vin Dec 21, 2001 6:23 pm
Localitate: topoloveni

Mesajde lucianus » Lun Mai 27, 2002 9:04 pm

Initial trimis de VyOreLa
[...sandrino!!! sa sti ca-mi este dor de ei ....si mai ales ca sunt si fana este normal .....tu nu crezi?

Este normal.Shi mie mie dor de ei.
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Mar Mai 28, 2002 12:57 am

si mie mi-e tare dor de hi-q si de ........
h3h3h3....}{}{}{
alexa
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mar Mai 28, 2002 7:42 am

alexa si dee.......... cine ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Okeya!

Mesajde AnDrEi » Mie Mai 29, 2002 12:51 pm

Initial trimis de allidda
si mie mi-e tare dor de hi-q si de ........
h3h3h3....}{}{}{
alexa


Me 2 .. dar imi mai este dor si de tine Alexandra :D

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

***uraaaaaaaa!!!!

Mesajde VyOreLa » Mie Mai 29, 2002 6:28 pm

[.....bucurie mare au intrat pe forum ....si mai mare bucuria este ca a intrat si Dana......
VyOreLa
Junior Member
 
Mesaje: 74
Membru din: Vin Dec 21, 2001 6:23 pm
Localitate: topoloveni

Mesajde sly » Mie Mai 29, 2002 8:00 pm

deci asha cum au promis baietii dana a reusit sa isi faca timp sa apara shi pe forum...dar sa stiti ca nu prea o pasioneaza shi nu cred ca o sa intre asha des ca baietii...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Mai 30, 2002 8:53 am

nu cred ca mai conteaza daca va intrat des sau rar e destul ca o sa intre .. nu ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Yeap!

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 30, 2002 12:41 pm

Initial trimis de sandrino
nu cred ca mai conteaza daca va intrat des sau rar e destul ca o sa intre .. nu ?



sandrino ai dreptate .. este destul de kewl ca intra .. rar dar intra .. si va tine legatura cu noi .. cei de pe acest forum :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Vin Mai 31, 2002 2:28 am

asta e chiar o veste buna.....o asteptam de mult pe dana....sa ia si ea parte la discutiile noastre......eu ii urez bun venit si sa se simta cat mai bine alaturi de noi

alexa
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Okeya!

Mesajde AnDrEi » Vin Mai 31, 2002 6:36 pm

Initial trimis de allidda
asta e chiar o veste buna.....o asteptam de mult pe dana....sa ia si ea parte la discutiile noastre......eu ii urez bun venit si sa se simta cat mai bine alaturi de noi

alexa



alexandra .. cu totii stiam ca este o veste buna .. ! :-)


Andrei :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde djdiu » Mar Iun 04, 2002 5:32 pm

Dana s-a inregistrat doar ca sa devina ..sa fie in pas cu baietii. :)
Nici Mihai nu prea umbla p`aci..
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

oare?

Mesajde intoxic8 » Mar Iun 04, 2002 9:52 pm

nu stiu. din cate am vazut io la iasi cred ca vor mai scrie si ei ceva pe aici. totusi nu inteleg de ce atat caz daca intra sau nu pe forum. important este ca fac muzica, si ca va ofera materiale de ascultat si subiecte de discutat. si chiar daca nu ar intra, pentru mine nu ar fi nici o problema. importanta pentru mine este felul lor de a fi.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Aham!

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 04, 2002 11:08 pm

Initial trimis de tzepo0o
nu stiu. din cate am vazut io la iasi cred ca vor mai scrie si ei ceva pe aici. totusi nu inteleg de ce atat caz daca intra sau nu pe forum. important este ca fac muzica, si ca va ofera materiale de ascultat si subiecte de discutat. si chiar daca nu ar intra, pentru mine nu ar fi nici o problema. importanta pentru mine este felul lor de a fi.


Yeah .. ai perfecta dreptate .. noah .. kewl :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde djdiu » Mie Iun 05, 2002 5:16 pm

dar totusi daca s-au inregistrat de ce nu mai vin? S-au plictisit?
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

ai dreptate.....

Mesajde VyOreLa » Mie Iun 05, 2002 6:50 pm

[...mare dreptate ai ..o data ce au intrat de ce sa nu continue...sper sa se tina de treaba ...Mitza ai auzit....
VyOreLa
Junior Member
 
Mesaje: 74
Membru din: Vin Dec 21, 2001 6:23 pm
Localitate: topoloveni

Mesajde djdiu » Mie Iun 05, 2002 7:00 pm

iiuuu hei...io cred ca Mihai a scris si in locu` lu` Mitza!
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Re: oare?

Mesajde sly » Mie Iun 05, 2002 7:14 pm

Initial trimis de tzepo0o
nu stiu. din cate am vazut io la iasi cred ca vor mai scrie si ei ceva pe aici. totusi nu inteleg de ce atat caz daca intra sau nu pe forum. important este ca fac muzica, si ca va ofera materiale de ascultat si subiecte de discutat. si chiar daca nu ar intra, pentru mine nu ar fi nici o problema. importanta pentru mine este felul lor de a fi.

ai dreptate mai tzepoOo ...au shi oameni treaba , tre sa fim intelegatori cu ei deoarece nu multe formatii fac acest lucru: sa stea pe forum shi sa rasp. la mailurile fanilor ...oricum din cate mi-a zis Florin dar shi Mitza ei citesc tot timpul ce se scrie aici shi daca au ceva de postat shi de zis posteaza....ei nu scriu mesaje de dragul mesajelor ...scriu mesaje care sunt ff importante shi de regula ne anunta ceva despre ei, despre album, etc(vezi primul mesaj de pe forum cu albumul) etc...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: Re: oare?

Mesajde djdiu » Mie Iun 05, 2002 7:20 pm

Initial trimis de sly

ai dreptate mai tzepoOo ...au shi oameni treaba , tre sa fim intelegatori cu ei deoarece nu multe formatii fac acest lucru: sa stea pe forum shi sa rasp. la mailurile fanilor ...oricum din cate mi-a zis Florin dar shi Mitza ei citesc tot timpul ce se scrie aici shi daca au ceva de postat shi de zis posteaza....ei nu scriu mesaje de dragul mesajelor ...scriu mesaje care sunt ff importante shi de regula ne anunta ceva despre ei, despre album, etc(vezi primul mesaj de pe forum cu albumul) etc...


DA, cam ai dreptate.Am observat. Scriu ce este important. E ca si cum ai aprea in ceva ravista/ziar si nu ai zice numa` esentialu`.
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Avet`i rabdare

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 05, 2002 9:12 pm

Florin si Mitza vor intra cat de curand asa ca nu disperati !


Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Mie Iun 05, 2002 9:44 pm

voi ati observat ca la scurt timp dupa ce deschide unul din ei un subiect acel suiect primeste vreo 2-3 pagini de raspunsuri in timp record???? cred ca prezenta lor mai indelungata si mai activa pe forum ar afecta grav activitatea de aici.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Yeap!

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 05, 2002 10:04 pm

Initial trimis de tzepo0o
voi ati observat ca la scurt timp dupa ce deschide unul din ei un subiect acel suiect primeste vreo 2-3 pagini de raspunsuri in timp record???? cred ca prezenta lor mai indelungata si mai activa pe forum ar afecta grav activitatea de aici.


da tzepo0o am vazut :-) era si normal nu?

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

mai nu stiu cat de normal e

Mesajde intoxic8 » Joi Iun 06, 2002 10:04 pm

mai topicurile interesante nu sunt deschise de ei! dar topicurile lor au mai multe mesaje. ti se pare normal?
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Iun 07, 2002 5:14 pm

Initial trimis de tzepo0o
voi ati observat ca la scurt timp dupa ce deschide unul din ei un subiect acel suiect primeste vreo 2-3 pagini de raspunsuri in timp record???? cred ca prezenta lor mai indelungata si mai activa pe forum ar afecta grav activitatea de aici.

asha este...deorece unii din userii acestui forum posteaza unele mesaje contra formatiei dar pe un stil ff dur in loc sa fie mai rezervati....daca au ceva de criticat o pot face pe un ton ff linistit ...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori