De ce nu intru pe acest forum ?

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 7:18 pm

Initial trimis de sly
asha cum spunea shi dana "nu prea ma pasioneaza navigatul pe net " ea raspunde la mailuri asha ca scrietii shi va raspunde ...



sly .. dana are doar o singura adresa de mail nu? si anume Dana@Hi-Q.Ro .. sau .. mai are si alta adresa ? :D .. desi nu prea cred
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 29, 2002 9:35 pm

eu pe adresa aia ii scriu..nu stiu sa aiba alta ...oricum mitza shi florin mai au shi alte adrese de mail...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 9:48 pm

Initial trimis de sly
eu pe adresa aia ii scriu..nu stiu sa aiba alta ...oricum mitza shi florin mai au shi alte adrese de mail...


sly si eu la fel ii scriu pe adresa aia de mail .. normal ca baietii au alte adrese dar nu cred ca Florin o mai foloseste pe aia de pe hotmal :-)

P.S. Dana nu mi`a mai raspuns de mult timp :(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Dum Iun 30, 2002 10:17 pm

Initial trimis de Andrei


sly si eu la fel ii scriu pe adresa aia de mail .. normal ca baietii au alte adrese dar nu cred ca Florin o mai foloseste pe aia de pe hotmal :-)

P.S. Dana nu mi`a mai raspuns de mult timp :(

de ce nu crezi ca o foloseste??
shi mitza are o adresa de mail pe hotmail...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

De ce?

Mesajde AnDrEi » Dum Iul 28, 2002 5:28 am

Initial trimis de sly

de ce nu crezi ca o foloseste??
shi mitza are o adresa de mail pe hotmail...


De ce? Deoarece chiar el mi`a spus ca nu mai foloseste adresa aia de pe @Hotmail.com :-) iar de adresa lu Mitza stiam si eu :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: De ce?

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Iul 31, 2002 12:02 am

Initial trimis de Andrei


De ce? Deoarece chiar el mi`a spus ca nu mai foloseste adresa aia de pe @Hotmail.com :-) iar de adresa lu Mitza stiam si eu :D


:) mda.. shi ce legatura are mailu lu` Mitza cu "De ce nu inru pe aces forum?" am citat din "Dana Hi-Q" .. :) vezi ca ushor ushor o iei pe ... off-topic :)

HI-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde Aiurita » Joi Aug 01, 2002 1:45 pm

Ai niste mesaje de te doare capul! Ai si tu putina grija la mesajele pe care le trimiti...:D
Avatar utilizator
Aiurita
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mar Iul 30, 2002 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Vin Aug 02, 2002 2:31 am

Initial trimis de Aiurita
Ai niste mesaje de te doare capul! Ai si tu putina grija la mesajele pe care le trimiti...:D


Aiurita la cine te refereai ?
AnDrEy - Radu : eu am postat un mesaj OFF TOPIC pe acest subiect pentru ai da raspuns lu sly :) iar in legatura cu intrarea Danei pe acest forum .. din cate vad niki baietii nu prea mai intra :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Aug 08, 2002 11:35 am

Eu sunt sigur ca Florin citeste tot timpul tot ceea ce scriem noi aici ... nu credeti ??
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Aug 13, 2002 4:04 pm

Initial trimis de Andrei


Aiurita la cine te refereai ?
AnDrEy - Radu : eu am postat un mesaj [B]OFF TOPIC
pe acest subiect pentru ai da raspuns lu sly :) iar in legatura cu intrarea Danei pe acest forum .. din cate vad niki baietii nu prea mai intra :-) [/B]


:) da bine shi ce tzipi acu?! io ma referam la toti :P shi la tine shi la sly :) :) :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde K-gula » Mie Aug 14, 2002 5:17 pm

este cam ciudat acest topic daca se ia in calcul ca o data ce postezi in el esti pe acest forum. nu ma refer la cineva anume.

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Aug 14, 2002 6:33 pm

Initial trimis de K-gula
este cam ciudat acest topic daca se ia in calcul ca o data ce postezi in el esti pe acest forum. nu ma refer la cineva anume.

K-gula.


Ea a intrat aici sa ne spuna de ce nu a intrat pana acu shi de ce nu va intra in contiunuare .. e greu de intzeles?! :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde Andreea Pisoi » Sâm Iul 05, 2003 10:15 pm

Hmmm... Eu pot sa bag mana-n foc k Andrei raspunde de pe contu` Danei... Scrisu` e la fel, adik punctuatia.. ;) Parerea mea... La fel a facut si cu contu` Andreei Balan...A incepu` el sa posteze mesaje in locu` ei si a spus ca-i va da Andreei parola si ID. Heh... Andrei, tatah, dupa ce faci prostii pe un forum, vii pe altu`?! RUSINIK!!!
Lasa-ne! Lasa-ne!
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde haifi » Dum Iul 06, 2003 9:55 am

Initial trimis de Andreea Pisoi
Hmmm... Eu pot sa bag mana-n foc k Andrei raspunde de pe contu` Danei... Scrisu` e la fel, adik punctuatia.. ;) Parerea mea... La fel a facut si cu contu` [B]Andreei Balan...A incepu` el sa posteze mesaje in locu` ei si a spus ca-i va da Andreei parola si ID. Heh... Andrei, tatah, dupa ce faci prostii pe un forum, vii pe altu`?! RUSINIK!!!
Lasa-ne! Lasa-ne! [/B]


urat,foarte urat ce se intampla
in cazul asta nu prea cred ca se mai justifica existenta unui forum
cat timp e o minciuna sfruntata
eu zic ca oricum cei de la hiq nu mai intra aici, si cu atat mai mult Dana


asa ca presupun ca daca apare ceva ca din partea ei...trebuie sa aveti .....indoieli


mi-e sila
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

BUNA ZIUA

Mesajde PreferatA » Lun Aug 04, 2003 10:57 am

eu am vb cu dana ieri .. si mi-a zis foarte clar ca ea niciodata nu a intrat pe fanclub.ro si ka ea se uita din knad in kand pe forumul de pe pagina oficiala .. si i=am zis sa intre si aici sa vada ce shi kum ! deci RUSHINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE si mai ales ka florin intra aici .. si putea sa ne spuna ka de fapt nu era dana ..
Rushineeeeeeee inka o data !
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Re: BUNA ZIUA

Mesajde Muzicutza » Mar Aug 12, 2003 11:56 am

Initial trimis de PreferatA
eu am vb cu dana ieri .. si mi-a zis foarte clar ca ea niciodata nu a intrat pe fanclub.ro si ka ea se uita din knad in kand pe forumul de pe pagina oficiala .. si i=am zis sa intre si aici sa vada ce shi kum ! deci RUSHINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE si mai ales ka florin intra aici .. si putea sa ne spuna ka de fapt nu era dana ..
Rushineeeeeeee inka o data !



Nasol daca s-a ajuns pana aici!
:a
Muzicutza
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Mar Aug 12, 2003 8:01 am
Localitate: Bucuresti

he he :)

Mesajde piticstyle » Dum Feb 01, 2004 11:27 pm

Pot sa jtiu si eu de ce nuh mai ejti in trupa Hi-q?sincer nuh m-am lamurit ..am auzit multe zvonuri nuhmai ...vreau sa imi zici tuh ..sincer te admir..sunt un fan de`al tau ...si din punct de vedere cum aratzi si artistic:)see`ya astept reply
piticstyle
 

Mesajde haifi » Lun Feb 02, 2004 7:15 pm

Dana Nalbaru iti poate raspunde daca intri pe forumul dedicat ei...
threadul de aici este...."obsolete"....adik perimat..
:-)
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

no title

Mesajde marutza » Vin Apr 02, 2004 2:03 pm

Salut everybody. Eu sunt noua pe aici, dar sunt o superfana a trupei hi-q. i iubesc super mult si pe baietzi, dar si pe Dana. Nu conteaza cine a fost de vina pentru dezbinarea trioului nitial, important este acum prezentul, poate si viitorul, dar nu trecutul. Cele rele sa se spele, cele bune sa se-adune. Dana,nu te supi pe mine, eu te iubesc mult, dar accesta este forumul baietzilor. Cine vrea sa vb cu tine poate sa intre pe forumul tau. N-am nimic ca intri pe forumul baietzilor, dar intri ca simplu fan, nu ca excomponent. Ata este parerea mea. Vrea cineva sa vb cu mine??? Ajtept!!!
marutza
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Apr 02, 2004 1:44 pm
Localitate: acasa

Mesajde sly » Vin Apr 02, 2004 8:41 pm

marutza dana are un forum si pe acest site...
intra la pop-dance si de acolo direct la forumul dana...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Mar Aug 09, 2005 6:44 pm

Eu postam in locul Danei, off. Acum mi-am dat seama de ce s-a suparat. De asta nici nu am mai intrat si apropos, nu vad rostul. Dar ma rog. Maturizati-va!
Sly salut si bafta la facultate!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron