De ce nu intru pe acest forum ?

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Re: Lamurire

Mesajde sly » Vin Iun 07, 2002 5:47 pm

Initial trimis de Mishuman
Dragii mei fani HI-Q. Am intrat de cateva ori pe forum azi si am dat iama prin mai multe topic-uri. La asta de fata, cred ca fiecare dintre voi stie care este raspunsul, chiar daca e mai greu sa-l acceptati.
Fiecare fan isi doreste sa fie cat mai aproape de idolul lui (si nu cred ca e un cuvant mare) si are o doza de neincredere atunci cand asta chiar se intampla.
Eu pot sa va spun ca Dana HI-Q este chiar Dana HI-Q si nu trebuie sa raspunda la nici o intrebare ca sa demonstreze asta.
Asta cred ca o sa va bucure!
Ce cred ca o sa va intristeze este ca nu cred ca timpul le permite celor de la HI-Q sa fie alaturi de voi atat de mult pe cat si-ar dori si din acest punct de vedere, daca nu o sa vedeti multe posturi de la Dana si de la Mihai sper sa nu va suparati. Cred ca Florin (care e internaut si net addicted) o sa fie mai prezent si sper ca asta sa fie suficient 4 the moment.

bine punctat MISHUMAN ...!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Vin Iun 07, 2002 11:01 pm

cu tot respectu MISHUMAN cred ca initiativa Zgubi este laudabila. nu putem avea nici o garantie ca Dana_Hi-Q este Dana de la Hi-Q date fiind aparitiile, in atat de scurt timp a atator vedete.

cred ca este dreptul fiecaruia sa stie cu cine vorbesti, iar ce vrem noi sa stim (deocamdata io si cu Zgubi) este cu cine vorbim.

in ceea ce priveste ocupatia cred asa cum Florin gaseste timp pentru noi poate gasi si Dana si Mihai.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 08, 2002 8:00 pm

Initial trimis de tzepo0o
cu tot respectu MISHUMAN cred ca initiativa Zgubi este laudabila. nu putem avea nici o garantie ca Dana_Hi-Q este Dana de la Hi-Q date fiind aparitiile, in atat de scurt timp a atator vedete.

cred ca este dreptul fiecaruia sa stie cu cine vorbesti, iar ce vrem noi sa stim (deocamdata io si cu Zgubi) este cu cine vorbim.

in ceea ce priveste ocupatia cred asa cum Florin gaseste timp pentru noi poate gasi si Dana si Mihai.

mai tzepoOo dar Dana a zis ca nu o pasioneaza acest lucru..chiar mi-a scris in mail acest lucru...
etc...
Mihai o sa intre in cel mai scurt timp...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Sâm Iun 08, 2002 9:25 pm

intaleg ca nu o pasioneaza, dar ar putea face un compromis de dragul fanilor.

pe mine personal nu ma intereseaza daca intra sau nu. io vreau sa vorbesc cu fanii nu cu idolii.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iun 09, 2002 8:19 am

tezpoo nu esti obligat sa intrii pe acest forum ... :( ...daca vrei crezi ce se vrb aici daca nu nu .. ok ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Dum Iun 09, 2002 11:20 pm

1. vezi ca mi-ai scris gresit numele, dar nu are a face ca au mai gresit si altii.

2. io sunt mai precaut din fire si trebuie sa verific de 2 ori inainte sa cred ceva.
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Iun 10, 2002 8:18 am

oops.. sorry man .. nu am vrut ... a fost fara intentie..
fie... dar ar trebui sa crezi ce se spune pe aici ptr. ca e cat de cat adevarat... :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Lun Iun 10, 2002 9:10 am

Initial trimis de sandrino
oops.. sorry man .. nu am vrut ... a fost fara intentie..
fie... dar ar trebui sa crezi ce se spune pe aici ptr. ca e cat de cat adevarat... :)

bine mai sandrino dar e bine sa fii putin mai atent shi sa te miri cum intr-un timp record au intrat shi rares de la impact shi dana de la hi-q...
oricum dana de la Hi-Q e dana de la HI-Q asha cum spunea shi Mishu :)
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Iun 10, 2002 9:16 am

Imi pare rau ca cei care au fost la lansare nu au intrebat-o chiar pe Dana .. cat despre Rares de la Impact.. de ce nu...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Lun Iun 10, 2002 10:50 pm

aham! cred ca au fost prea bucurosi ca au ajuns pana acolo si au uitat de amanuntul asta.
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Iun 13, 2002 8:43 am

se poate...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

hmm

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 13, 2002 12:12 pm

Initial trimis de sandrino
Imi pare rau ca cei care au fost la lansare nu au intrebat-o chiar pe Dana .. cat despre Rares de la Impact.. de ce nu...



sandrino pot sa iti spun si eu ca Dana Hi-Q este chiar Dana Nalbaru asa ca nu mai avea dubii in aceasta priviinta !

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Vin Iun 14, 2002 9:25 am

eu nu aveam nici un fel de dubii .. e altcineva pe aici cu dubii .. :) intelegi..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Hihihihi

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 14, 2002 10:18 am

Initial trimis de sandrino
eu nu aveam nici un fel de dubii .. e altcineva pe aici cu dubii .. :) intelegi..


sandrino ca de exemplu ?:)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Iun 15, 2002 9:14 am

citeste si tu mai sus si ai sa vezi .. acu vrei sa tii enumar eu ?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde allidda » Sâm Iun 15, 2002 2:05 pm

Dana HI-Q e chiar Dana Nalbaru de la HI-Q dupa cum a zis si andrei asa ca......:)
allidda
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Sâm Iun 15, 2002 4:35 pm

Initial trimis de allidda
Dana HI-Q e chiar Dana Nalbaru de la HI-Q dupa cum a zis si andrei asa ca......:)
allidda

daca e Dana de la HI-Q as vrea sa o mai vad pe aici pe forum ca sa mai posteze unele mesaje...shi eu cred ca e ea ..:p
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Sâm Iun 15, 2002 6:58 pm

o sa intre sa posteze ...stai linistit!...dar vezi tuh.....mai are si lumea treaba: emisiune, concerte.......eu una...am rabdare :)

allidda
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Korekt

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 15, 2002 10:44 pm

Initial trimis de allidda
o sa intre sa posteze ...stai linistit!...dar vezi tuh.....mai are si lumea treaba: emisiune, concerte.......eu una...am rabdare :)

allidda


allidda are dreptate.. si ca orice om .. Dana trebe sa isi vada si ea putin din timpu` ei liber de viata personala
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iun 16, 2002 4:29 pm

Mai ales acu dupa turneul asta ... a fost destul de greu ptr. ea si nu numai prt. ea ... ci si ptr. baieti.. sunt atatea ore de mers cu masina ... atatea nopti pierdute.. etc.. trebuie sa-i intelegem.. acu numai de forum asta nu le arde... cred ca au si ei nevoie de o pauza..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Cul :) (cool i mean..)

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iun 16, 2002 5:59 pm

Salutare lume..sunt nou p`aci...dar oricum...fitzi calmi!!!! Ca pana la urama va raspunde ea...Dana...ca doar n`o sa ne lase cu ochi`n soare....so please be patient!!!!....shi credetzi`l pe Andrei...ca nu vorbeshte prostii:)
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Uh

Mesajde AnDrEi » Dum Iun 16, 2002 6:42 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu
Salutare lume..sunt nou p`aci...dar oricum...fitzi calmi!!!! Ca pana la urama va raspunde ea...Dana...ca doar n`o sa ne lase cu ochi`n soare....so please be patient!!!!....shi credetzi`l pe Andrei...ca nu vorbeshte prostii:)



Bah Radule.. dar de unde ai auzit mah de acest portal si de acest forum implikit ?:) hehehe vad ca lumea se aduna pe aiki :-) .. apropos .. thnx pentru afirmatia ca lumea sa ma creada pe mine.. dar oricum .. Dana va intra in curand ...

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Normal

Mesajde AnDrEi » Dum Iun 16, 2002 6:44 pm

Initial trimis de sandrino
Mai ales acu dupa turneul asta ... a fost destul de greu ptr. ea si nu numai prt. ea ... ci si ptr. baieti.. sunt atatea ore de mers cu masina ... atatea nopti pierdute.. etc.. trebuie sa-i intelegem.. acu numai de forum asta nu le arde... cred ca au si ei nevoie de o pauza..


sandrino nu neaparat .. dar sa stii ca Florin intra mult mai des pe forum decat Mitza & Dana

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Uh

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iun 16, 2002 10:41 pm

Initial trimis de Andrei



Bah Radule.. dar de unde ai auzit mah de acest portal si de acest forum implikit ?:) hehehe vad ca lumea se aduna pe aiki :-) .. apropos .. thnx pentru afirmatia ca lumea sa ma creada pe mine.. dar oricum .. Dana va intra in curand ...

Andrei


:PPPPPP Vorba merge repede mah....shi daca chiar te intereseaza ceva...poti afla multe pe internet despre acel "ceva" :))) e bine ca se aduna...io ash intreba`o pe Dana...de ce e asha de TARE?!?:)) dreaqului innebunesc cand o vad la TV:)))....datzi`va seama ca am intrat in coma cand i saw her live!!! Hi`Q rulzz...und Dana:PP
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde allidda » Lun Iun 17, 2002 12:50 am

o asteptam cu nerabdare pe dana.......:)
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Lun Iun 17, 2002 9:28 am

Andrei probabil intra numai sa citeasca ... dar ar fi mai bine sa mai lase cat si un mesaj ... :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Hmm

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 11:08 pm

Initial trimis de sandrino
Andrei probabil intra numai sa citeasca ... dar ar fi mai bine sa mai lase cat si un mesaj ... :)

sandrino cam da .. dar hai sa mai lasam putin timp pana sa se obisnuiasca si Dana cu acest stil de a posta pe un portal adik pe un forum nu?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iun 19, 2002 3:16 pm

Andrei eu am rabdare... nici o problema... insa sunt altii care nu mai au rabdare :) si noah ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Ufffffffff

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 28, 2002 7:57 pm

sandrino nu cred ca trebuie sa facem din asta o tragedie .. daca Dana nu intra asta este ! .. ghinion .. dar trebuie sa mai ramana o mika care sa ne dea de gandit ca Dana Nalbaru nu si`a facut degeaba contu` nu?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 29, 2002 10:36 am

asha cum spunea shi dana "nu prea ma pasioneaza navigatul pe net " ea raspunde la mailuri asha ca scrietii shi va raspunde ...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron