Am auzit ca .. Hi-Q au fost la TEO

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Am auzit ca .. Hi-Q au fost la TEO

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 05, 2002 10:09 pm

Am auzit ca Hi-Q au fost la TEO este adevarat? daca da astept raspuns de la baieti :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Mie Iun 05, 2002 10:27 pm

da mai au fost. prestatia lor a fost rezonabila desi mi s-au putin cam obositi si cam slabiti (vezi DANA). pacat ca TEO le-a consacrat destul de putin timp.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Aham

Mesajde AnDrEi » Mie Iun 05, 2002 10:30 pm

Initial trimis de tzepo0o
da mai au fost. prestatia lor a fost rezonabila desi mi s-au putin cam obositi si cam slabiti (vezi DANA). pacat ca TEO le-a consacrat destul de putin timp.


de ce spui ca Teo le`a consacrat prea putin timp ? si ce este cu Dana? deoarece eu nu am vazut emisiunea ..
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Am auzit ca .. Hi-Q au fost la TEO

Mesajde Alexya » Joi Iun 06, 2002 1:15 pm

Initial trimis de Andrei
Am auzit ca Hi-Q au fost la TEO este adevarat? daca da astept raspuns de la baieti :-)


:( numa de la baieti ashtepti raspunsuri?
:cow:
Alexya
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Vin Mai 31, 2002 7:29 pm
Localitate: Tg-Mures

Mesajde djdiu » Joi Iun 06, 2002 1:27 pm

dar Alexya cum sa astepti raspunsuri de la Dana daca poate nici nu e ea pe forum.
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

ufff

Mesajde RAMIRA_RO » Joi Iun 06, 2002 2:38 pm

uff iarasi sunteti paranoici...daca nu credeti ca dana intra pe forum trimiteti un email si intrebati-o asa greu e?

da au fost invitati cei de la hi-q la teo si eu am urmarit dar foarte putin azi dimineata:((( ca a trebuit sa meg la scoala(damn school)dar am fost f happy pt ca i-am fazut pe cei 3 si dana arata super as usual(nu stiu de ce ziceti voi k nu)
RAMIRA_RO
Junior Member
 
Mesaje: 65
Membru din: Lun Feb 18, 2002 1:06 am
Localitate: oradea

Mesajde intoxic8 » Joi Iun 06, 2002 9:35 pm

mai io am zis ca arata putin slabita, nu am zis ca nu arata bine. toti aratau bine. Ramira sa stii ca nu ai pierdut mai nimic. depinde cat de mult tii la ei.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Iun 07, 2002 5:41 pm

i-am vazut shi eu la teo shi am ramas surprins deoarece am reusit sa-i vad shi pe alt canal in afara de antena1 sau posturi de muzica...aratau destul de bine dar putin obositi asha cum a remarcat bunul meu prieten tzepoOo ...ce detalii sa va mai zic? au cantat: "Tu esti dragostea mea" , i-au dat lui Teo o caseta cu noul album(cd-ul va aparea peste o sapt.) shi au facut publicitate pt concertul de sambata...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Vin Iun 07, 2002 10:08 pm

mai sly TEO a jucat un rol important in dezvoltarea lor ca trupa. ea a fost prima (din cate stiu io) care i-a invitat la o emisiune pe vremea cand ei erau inca niste anonimi din Brasov. asadar nu era frumos din partea lor sa nu vina la emisiunea ei.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 08, 2002 8:05 pm

Initial trimis de tzepo0o
mai sly TEO a jucat un rol important in dezvoltarea lor ca trupa. ea a fost prima (din cate stiu io) care i-a invitat la o emisiune pe vremea cand ei erau inca niste anonimi din Brasov. asadar nu era frumos din partea lor sa nu vina la emisiunea ei.

stiu ca Teo a jucat un rol important in promovarea lor dar nu credeam ca o sa ajung sa-i vad vreodata la un post concurent antenei 1...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Sâm Iun 08, 2002 9:29 pm

Hi-Q nu sunt angajatii Antenei 1, asadar au dreptul sa apara oriunde vor. cu atat mai mult cu cat este vorba despre promovarea noului album intr-o emisiune cu o audienta destul de ridicata. respectul pentru TEO ar fi o alta cauza a prezentei lor la emisiunea ei.
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iun 09, 2002 8:10 am

mi se pare normal ca toti membrii trupei sa fie obositi .. ganditi-va un pic cate concerte au avut.. eram normal ca oboseala sa-ti spuna cuvantul .... nu am vazut emisiunea dar mi-au spus niste prieteni cum a fost .. ... cam atat...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Dum Iun 09, 2002 11:21 pm

pai nu i-a acuzat nimeni ca erau obositi!!!
sambata noaptea am vazut bucati de la lansare pe Zero TV (adica O TV) si mi s-a parut super misto.
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Iun 10, 2002 8:10 am

Ma.. eu nu stiu cum sa va spun dar nu am vazut nimic la televizor despre lansare... :( .. nu am apicat eu sa vad sau chiar nu a difuzat nici un post nimic despre aceasta lansare :(
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Lun Iun 10, 2002 8:59 am

Initial trimis de sandrino
Ma.. eu nu stiu cum sa va spun dar nu am vazut nimic la televizor despre lansare... :( .. nu am apicat eu sa vad sau chiar nu a difuzat nici un post nimic despre aceasta lansare :(

shi ascultam eu sambata la radio piesa hi-q shi ma uitam la televizor cand pe atomic erau tot ei, shi pe otv erau fragmente de lansarea albumului care m-au mai consolat putin deoarece am ratat aceasta petrecere in adevaratul sens al cuvantului....
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Iun 10, 2002 9:14 am

hmm ce-mi pare rau ca nu am vazut si eu :((( ;a
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Ufffff

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 11:23 pm

Initial trimis de sandrino
hmm ce-mi pare rau ca nu am vazut si eu :((( ;a


sandrino si mie imi pare rau .. :-( dar deeeh .. ce parere v`au facut Hi-Q in emisiunea "Teo"?

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

cul

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Iun 19, 2002 9:20 am

hmzz...nu am vazut nici io emisiunea...what a pitty....tztztszt..dar oricum o vad aci in reluare...continuatzi sa povestitzi..c.a e interesant ;P
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mie Iun 19, 2002 10:27 am

Bai eu cred ca s-a cam spus cum a fost la emisiune... citeste si tu mai sus si vezi ce s-a intamplat .. radu
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Hihiih

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 27, 2002 8:38 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu
hmzz...nu am vazut nici io emisiunea...what a pitty....tztztszt..dar oricum o vad aci in reluare...continuatzi sa povestitzi..c.a e interesant ;P


AnDr3y - Radu tu vrei sa spui ca urmarind aceste mesaje incerci sa iti imaginezi cum a fost emisiunea ? :D fain !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Joi Iun 27, 2002 10:53 pm

cred ca ce a fost de spus s-a spus! asa ca nu prea mai are sens acest subiect!

daca vreti sa stiti cum a fost la emisiune cititi primele mesaje!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Vin Iun 28, 2002 3:04 am

right ..gata !!!
:p
subiect inkis ...
frumoasa emisiune.. cu toate ca io nu am vazut-o :D ....
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori