pentru prieteni,pentru ...noi

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

pentru prieteni,pentru ...noi

Mesajde axara_me » Dum Iun 09, 2002 1:06 pm

hi-q au fost super sambata seara!!!a fost o atmosfera marfa de tot,mai ales faza cand au aplaudat publicul!ce ziceti?nu sunt ei cei mai tari?
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

Re: pentru prieteni,pentru ...noi

Mesajde PreferatA » Dum Iun 09, 2002 2:43 pm

Initial trimis de andutza
hi-q au fost super sambata seara!!!a fost o atmosfera marfa de tot,mai ales faza cand au aplaudat publicul!ce ziceti?nu sunt ei cei mai tari?



a fost zuper mega distractzie :) florin e fost o gazda de nota 10 :))
Andrei este un simpatik kat despre album trebuie luat neaparat ......... eu nu am avut kand sa il iau dar deabia astept sa se deschida luni magazinele de muzika :) ka sa pot sa il askult in liniste :) + ka melodia Dor de Tine Dor de Noi m`a facut sa plang ...itzi ajunge pur si simplu la inima .Mitza facea tumbe pe scena .. la un momentdat mi`a fost frika sa nu dea in vreun scuter tot sarind :)) iar Dana e o cocheta si jumatate :P plus ka publikul tzinea ku ea:) kand a fost sa traga din tombola :) totzi au cerut`o pe ea:))
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Re: Re: pentru prieteni,pentru ...noi

Mesajde sly » Dum Iun 09, 2002 4:42 pm

Initial trimis de PreferatA



a fost zuper mega distractzie :) florin e fost o gazda de nota 10 :))
Andrei este un simpatik kat despre album trebuie luat neaparat ......... eu nu am avut kand sa il iau dar deabia astept sa se deschida luni magazinele de muzika :) ka sa pot sa il askult in liniste :) + ka melodia Dor de Tine Dor de Noi m`a facut sa plang ...itzi ajunge pur si simplu la inima .Mitza facea tumbe pe scena .. la un momentdat mi`a fost frika sa nu dea in vreun scuter tot sarind :)) iar Dana e o cocheta si jumatate :P plus ka publikul tzinea ku ea:) kand a fost sa traga din tombola :) totzi au cerut`o pe ea:))

ati facut poze???
ps: vreau shi eu pls
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: pentru prieteni,pentru ...noi

Mesajde PreferatA » Dum Iun 09, 2002 5:07 pm

Initial trimis de sly

ati facut poze???
ps: vreau shi eu pls

]
eu n`am avut film la polaroid ka razvan cika nu mi`a gasit :) dar au facut deedee si ku allidda si ku horia
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: pentru prieteni,pentru ...noi

Mesajde sly » Dum Iun 09, 2002 5:13 pm

Initial trimis de PreferatA

]
eu n`am avut film la polaroid ka razvan cika nu mi`a gasit :) dar au facut deedee si ku allidda si ku horia


ok...vreau sa vad shi eu poza de la lansare...!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Dum Iun 09, 2002 8:40 pm

am facut o gramada de poze...eu vreo 36,alexy o gramada si horica vreo 100 si ceva
P.S.: horica...ne vedem la chef

allidda :)
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Dum Iun 09, 2002 10:33 pm

am facut o groaza de poze:) ..
a facut horica vreo 100 si ceva de poze pt site:) sper sa fi iesit bine .....
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Dum Iun 09, 2002 10:39 pm

pai daca tot aveti atat de multe mai dati si pe la aia carora li s-a voalat filmul (la sly ma refer). noi doi (io si cu sly) ne ofticam de murim.
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Lun Iun 10, 2002 8:57 am

Initial trimis de tzepo0o
pai daca tot aveti atat de multe mai dati si pe la aia carora li s-a voalat filmul (la sly ma refer). noi doi (io si cu sly) ne ofticam de murim.

referitor la faza asta sa va povestesc:
shi ma duc eu fericit duminica sa imi iau pozele shi imi zice tipul respectiv de acolo ca s-a voalat filmul...pur shi simplu m-am simtit ff rau duminica din cauza asta deoarece erau niste poze ff reusite shi ma bazam pe ele pt site-ul fanclubului hi-q din iasi dar nu a fost sa fie..(am crezut ca a cazut cerul peste mine duminica asha de rau ma simteam)
ps:poate ma ajutati cu niste poze ...
altom82@yahoo.com
numai ghinioane am...
:(((((
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Iun 10, 2002 9:23 am

sly.. nu fi trist.. pls ... capu` sus.. sunt atatia care au facut poze.. o sa ai destule ai sa vezi :) :B
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Poze de la concert...

Mesajde Florin Hi-Q » Lun Iun 10, 2002 6:55 pm

... a facut Horica (frate-miu') vreo 200, Alexy (le vedem?) si multi prieteni. De asemenea, 2 operatori de la Antena1 si Mihai de la Paneuro au filmat cu 3 camere profi tot concertul. Aceste imagini vor aparea pe caseta video "Hi-Q Piaggio!- povestea turneului".

In plus, am cateva filmulete scurte de la lansare, filmate de prietenii nostri Bogdan Mitu & Cristian Damoc, si sper sa le pot pune pe sit in cel mai scurt timp.

Oricum, cine mai are fotografii sa le scaneze si sa le arate... sunt curios:-)

:-)
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Si eu vreau :-)

Mesajde AnDrEi » Lun Iun 10, 2002 7:04 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q
... a facut Horica (frate-miu') vreo 200, Alexy (le vedem?) si multi prieteni. De asemenea, 2 operatori de la Antena1 si Mihai de la Paneuro au filmat cu 3 camere profi tot concertul. Aceste imagini vor aparea pe caseta video "Hi-Q Piaggio!- povestea turneului".

In plus, am cateva filmulete scurte de la lansare, filmate de prietenii nostri Bogdan Mitu & Cristian Damoc, si sper sa le pot pune pe sit in cel mai scurt timp.

Oricum, cine mai are fotografii sa le scaneze si sa le arate... sunt curios:-)

:-)

Florin .. eu si cu Horica am descarcat pozele sambata noaptea dupa concert la tine`n laptop deci presupun ca inca le mai ai acolo nu? :-) kewl .. iar allidda te rog mult de tot developeaza odata filmu` ala si scoate pozele.. :-)

Hi-Q are the best .. kewl ha?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Si eu vreau :-)

Mesajde sly » Lun Iun 10, 2002 7:29 pm

Initial trimis de Andrei

Florin .. eu si cu Horica am descarcat pozele sambata noaptea dupa concert la tine`n laptop deci presupun ca inca le mai ai acolo nu? :-) kewl .. iar allidda te rog mult de tot developeaza odata filmu` ala si scoate pozele.. :-)

Hi-Q are the best .. kewl ha?

shi eu vreau poze de la lansare pt site...cine ma ajuta???
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Iun 13, 2002 8:48 am

eu unul inca nu am apucat sa vad poze.. pe site nu le-am gasit.. unde sa mai caut ? sau cine le are?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde axara_me » Joi Iun 13, 2002 9:11 am

Initial trimis de sandrino
eu unul inca nu am apucat sa vad poze.. pe site nu le-am gasit.. unde sa mai caut ? sau cine le are?


cum n-ai reusit sa le vezi pe site???cand intri pe site,primul anunt este cel despre lansare .si pur si simplu dai click pe poza aceea mica!!!greu...nu?:))
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

sly

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 13, 2002 11:55 am

Initial trimis de sly

shi eu vreau poze de la lansare pt site...cine ma ajuta???



sly .. cred ca site`ul tau ar trebui sa aiba poze noi pe care fanii Hi-Q nu le`au vazut.. asa ca daca iei poze de pe http://www.hi-q.ro si le pui pe site`u tau .. nu are niki un rost !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Vin Iun 14, 2002 9:32 am

waw... in sfarsit am reusit sa vad si eu pozele ... :) sunt super... pacat ca nu se vad mai bine ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Fain :)

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 14, 2002 9:53 am

Initial trimis de sandrino
waw... in sfarsit am reusit sa vad si eu pozele ... :) sunt super... pacat ca nu se vad mai bine ...

mey sandrino pai trebuia doar sa dai click pe poza dorita si ea se marea :)

apropos care vrea o poza cu mine : http://www.hiq.ro/Poze/poze_lansare_horica/Picture%20020.jpg

Sunt urat stiam :D

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Iun 15, 2002 9:18 am

hahaha te-am vazut Andrei :P ... lool
nu esti chiar asa de urat precum spui tu .. :P
mai rau de mine :P
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Re: Poze de la concert...

Mesajde allidda » Sâm Iun 15, 2002 1:55 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q
... a facut Horica (frate-miu') vreo 200, Alexy (le vedem?) si multi prieteni. De asemenea, 2 operatori de la Antena1 si Mihai de la Paneuro au filmat cu 3 camere profi tot concertul. Aceste imagini vor aparea pe caseta video "Hi-Q Piaggio!- povestea turneului".

In plus, am cateva filmulete scurte de la lansare, filmate de prietenii nostri Bogdan Mitu & Cristian Damoc, si sper sa le pot pune pe sit in cel mai scurt timp.

Oricum, cine mai are fotografii sa le scaneze si sa le arate... sunt curios:-)

:-)


lol florin si ai uitat pe cine era mai importanta.....ai uitat ca cele mai importante poze sunt la mine (apropo m-am uitat mai bine si sunt 2 ) ? :):):)
allidda
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Re: sly

Mesajde sly » Sâm Iun 15, 2002 4:39 pm

Initial trimis de Andrei



sly .. cred ca site`ul tau ar trebui sa aiba poze noi pe care fanii Hi-Q nu le`au vazut.. asa ca daca iei poze de pe http://www.hi-q.ro si le pui pe site`u tau .. nu are niki un rost !

andrei site-ul meu o sa contina poze noi care sunt in premiera pt fanii hi-q dar vor fi shi poze luate de pe http://www.hi-q.ro asha cum sunt shi pe site-ul tau...
daca nu s-ar fi voalat filmul de la iasi ar fi avut parte de niste poze ff stil oricum vor vizita site-ul shi isi vor spune parerea despre el...!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iun 16, 2002 4:14 pm

Andrei te duci la Iasi ca sa vezi site-ul :PP loale.. :a
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Hahahhaha

Mesajde AnDrEi » Dum Iun 16, 2002 7:52 pm

Initial trimis de sandrino
Andrei te duci la Iasi ca sa vezi site-ul :PP loale.. :a


hahaha sandrino :D :D :D :D :D nu mey nu .. ma duk asa in vizita .. iar voi toti sa nu uitati ca sambata seara cand esi si`au lansat noul album a fost super !

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Iun 16, 2002 9:32 pm

uff...
iar despre site-uri :)
abia ashtept sa le vad sa vad despre ce s-a vorbit atat..
sper sa nu fiu dezamagita
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Re: pentru prieteni,pentru ...noi

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iun 16, 2002 11:58 pm

Initial trimis de andutza
hi-q au fost super sambata seara!!!a fost o atmosfera marfa de tot,mai ales faza cand au aplaudat publicul!ce ziceti?nu sunt ei cei mai tari?


Intr-adevar .... sunt cei mai tari shi pt faza cu aplaudatul merita tot respectul nostru...hi`q Rulzzz
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Upsss

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 11:03 pm

Initial trimis de deedee
uff...
iar despre site-uri :)
abia ashtept sa le vad sa vad despre ce s-a vorbit atat..
sper sa nu fiu dezamagita


Andra nu esti singura care asteapta momentul adevarului .. adik cand site`urile vor fi puse pe net si le vom putea vedea :-)

Andrei :-)

P.S. Hi-Q are the best iar gestul cu "aplaudatul" a fost kewl
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Vin Iun 28, 2002 2:03 am

am citit raspunsul lui Florin de pe subiectu "interbare... pentru florin" si cred ca "pentru prieteni" inseamna pentru noi. nu ne ramane decat sa speram ca prietenia asta va dura o vesnicie!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Pentru prieteni ?

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 28, 2002 7:47 pm

Sunt de parere ca Florin , Mitza si Dana cand vorbesc de prieteni vorbesc totodata de fani .. si nu numai .. chiar de propriile lor persoane !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron