noutati!!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde sly » Joi Feb 13, 2003 5:14 am

numai ca speranta e "prea departe" de noi!!! astept un punct de vedere oficial exprimat pe forum si de mitza&florin sa se calmeze domnul haifi putin cu speculatiile si sa numai zik "ex-hi-q"!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde haifi » Joi Feb 13, 2003 5:12 pm

Initial trimis de sly
numai ca speranta e "prea departe" de noi!!! astept un punct de vedere oficial exprimat pe forum si de mitza&florin sa se calmeze domnul haifi putin cu speculatiile si sa numai zik "ex-hi-q"!!


nu cred ca termenul e folosit gresti, atata timp cat Dana va fi solo...deci ex...de ce sa ne ferim de cuvinte si de ceea ce realitatea "cruda" ne arata...cu degetul
si apoi,lipsa de reactie si re raspuns din partea lor, faptul ca tac,chiar nu va spune nimic?
hai sa fim realisti...
NONE IS AS BLIND AS THOSE WHO WON'T SEE
adicatelea nimeni nu-i mai orb decat cei care nu vor sa vada...
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Feb 13, 2003 8:43 pm

Initial trimis de haifi


nu cred ca termenul e folosit gresti, atata timp cat Dana va fi solo...deci ex...de ce sa ne ferim de cuvinte si de ceea ce realitatea "cruda" ne arata...cu degetul
si apoi,lipsa de reactie si re raspuns din partea lor, faptul ca tac,chiar nu va spune nimic?
hai sa fim realisti...
NONE IS AS BLIND AS THOSE WHO WON'T SEE
adicatelea nimeni nu-i mai orb decat cei care nu vor sa vada...

domnule haifi,
nu trebuia sa traduci fraza din engleza-romana deoarece nu degeaba fac 6 ore de engleza la scoala ...
"ex hi-q" in viziunea mea nu va fi niciodata chiar dak ei se vor desparti deoarece uneori va trebui sa intervina si schimbarea dar nu asa de brusc...melodiile lor raman, toate clipele frumoase raman pentru fanii lor adevarati care isi vor aminti cu placere si totul va fi bine!!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde axara_me » Vin Feb 14, 2003 1:13 am

Initial trimis de haifi


nu cred ca termenul e folosit gresti, atata timp cat Dana va fi solo...deci ex...de ce sa ne ferim de cuvinte si de ceea ce realitatea "cruda" ne arata...cu degetul
si apoi,lipsa de reactie si re raspuns din partea lor, faptul ca tac,chiar nu va spune nimic?
hai sa fim realisti...
NONE IS AS BLIND AS THOSE WHO WON'T SEE
adicatelea nimeni nu-i mai orb decat cei care nu vor sa vada...


de acord cu tine ca nu trebuie sa ne ferim de cuvinte. dar nici sa se intoarcem si sa le asezam asa incat sa iasa ceea ca vrem noi sa auzim.
de ce te iei de tacerea lor? poate ca au si ei dreptul la o mica evadare din viata de zi cu zi. poate ca au probleme ce ii privesc numai pe ei.
hai sa fim realisti: daca tu nu mai intri o perioada pe forum sa zicem 2 saptamani, crezi ca se va deschide un subiect special " haifi ex fan ( sau cum te consideri tuh) hi-q ! "
din cate am citit pana acum ai zis singur ca e un forum deschis celor care vor sa isi spuna parerea. problema e ca parerea ti-o spui atunci cand simti nu la un anumit nr de ore constant.
lipsa de reactie...problema e ca nu prea au avut la ce sa reactioneze...forumul hi-q mi se pare potolit cu useri interesanti
:-: :-: :-:
U CAN KNOW ME, I`M EASY.
..: amintirea este singurul rai de unde nimeni nu te poate izgoni; si tot ea este singura floare ce o poti culege de pe mormantul unei iubiri pierdute:..
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

:-)

Mesajde Florin Hi-Q » Vin Feb 14, 2003 2:10 am

Lasati-o balta.

Hi-Q e Mihai, Dana si Florin!

Asa ca... stati calmi!

:-)
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde sly » Vin Feb 14, 2003 6:42 am

SA incep cu lucrurile frumoase deoarece azi e valentine's si trebuie sa fie o atmosfera frumoasa pe acest minunat forum dedicat prietenilor nostri adik formatiei HI-Q pe care o asteptam sa revina cat mai repede in randul prietenilor lor...
1.Din cate mi-a spus Mitza sper sa nu gresesc desi initial trebuiau ca de valentine's sa cante si prin iasi dar au refuzat din cauza ca vor canta la braila in cele din urma HI-Q vor concerta la Focsani si sper sa nu gresesc...
Florin? :) poti sa ma corectezi...
2 axara_me stai calma ca nu se va face subiect special dedicat lui haifi!! iti garantez io!
3.Desi am mai zis odata ca ma retrag de pe forum si datorita ultimelor topicuri facute pe forum am decis sa raman in umbra si sa numai postez decat unde este nevoie si unde am ceva de zis!!! M-am saturat de "unii useri" care incep sa se supere din motive stupide!!! Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar asta este parerea mea!!!
Oricum acest forum va merge inainte si fara mesajele deoarece nu sunt io pionul principal de pe acest forum si oricum la initiativele mele nu s a raspuns asa cum m am asteptat!!!
io nu voi spune niciodata "EX-HI-Q" sau "Adio HI-Q" chiar dak se vor desparti deoarece in viata uneori intervine schimbarea...HI-Q va ramane forever in inima adevaratilor fani HI-Q (nu zik prieteni)!! sunt fani care nu au avut posibilitatea sa se bucure de un banal autograf si altii plang ca nu au venit la ziua lor!! hmm...+de asta sunt si copii bolnavi carora le plac HI-Q viata lor le este luminata de faptul ca asculta muzica lor!!! este un caz in iasi care a fost facut fericit de prieteni la surprize, surprize...remember?
poate gresesc dar momentan o sa ma limitez cu mesajele pe acest forum ...pana o sa va treziti cu totii!!poate gresesc dar in semn de protest asta e calea care o voi urma momentan pana se vor linisti apele!!
bafta, alexu aka sly!!
va salut!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Vin Feb 14, 2003 10:30 am

dragii mei, hai sa incetam sa mai facem speculatii stupide si lipsite de o baza reala pt ca asa cum a zis si Florin, Hi-Q inseamna Dana, Mihai si Florin si asa vor fi mereu....NU SE DESPART!.....si hai sa ne bucuram de aceasta zi minunata: HAPPY VALENTINE`S DAY!!!! Iubiti si fiti iubiti....pt ca asa e frumos :)
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

hy

Mesajde alisa » Vin Feb 14, 2003 3:46 pm

Ai dreptate allidda cel mai bine ar fi sa ne bucuram de aceasta zi pentru ca numai odata pe an este,si ar trebui sa profitam de ea din plin.
Pacat ca eu nu pot sa fiu la concertul lor din Focasani ,mi-ar fi placut tare mult ,dar asta e.Sper ca si ei sa se distreze de valentine's day.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde haifi » Vin Feb 14, 2003 8:32 pm

Happy Valentine's Day!
O sarbatoare cosmopolita dar care poate fi frumoasa daca iubesti,visezi cu ochii deschisi si crezi ca TOATA LUMEA e a ta!
Eu sunt mai traditionalist,cred ca MARTZISHORUL nostru este mai romantic,mai plin de simboluri si semnificatii si...de ce nu,de IUBIRE!
Asa ca va doresc sa va iubiti,sa iubiti,sa fiti iubiti!
Si asa veti fi tineri si nemuritori...cel putin sufleteste!


:kiss:
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Feb 14, 2003 9:57 pm

In mesajul meu de mai sus am uitat sa va zic la toti cei care postati aici Happy Valentine's day!!! SA FITI IUBITI DE CINE VRETI VOI!!!
pentru toate fetele de pe fanclub deedee, allidda(10x de sms sis -ai fost o dulce), axara_me(macar am facut tot posibulul sa fii vesela si sper sa se adevereasca chestia care mi-ai zis-o ...stii tu :P ), alisa si care mai sunteti sper ca v-ati simtit bine astazi in aceasta minunata zi alaturi de cei dragi voua :"Si cerul si marea au fost cu voi /cand va iubeati pe nisip , Si cerul si marea vor vedea cu voi primul rasarit"
(dedicatie speciala de la dj alexu aka sly)
Vreau sa "Dam muzica mai tare" "Un minut" si sa visam la persoanele iubite care din pacate pentru unii sunt "prea departe" si "as vrea" sa dansam pana in zori cu toti "rock&roll" dar nu stiu cum sa va spun pentru ca ce ar zice "toata lumea" dak v-as spune ca "voi sunteti dragostea mea" chiar dak nu va stiu si as vrea sa lasam la o parte toate clipele urate si sa visam ca "vom zbura printre nori" deoarece sunt "atatea vise , sunt atatea sopte " "atatea voci ce ne striga in noapte" ...
cam asta ar fi prieteni!
in mesajul de mai sus am vorbit serios ca nu o sa mai scriu mesaje pe forumul acesta pana cand o sa va treziti cu totii pentru ca sunt prea multe de povestit si cand unii din fanii HI-Q sunt bolnavi suferind de unele boli grele iar medicamentul lor care le face ziua mai frumoasa este muzica celor de la HI-Q pentru ca le da o mica speranta ca totul va fi bine si stiu ca am facut tot posibilul ca ei sa fie fericiti- e normal sa ma supar pe atitudinea copilareasca a unora de pe aici! nu am vrut sa inchei mesajul asa dar....
Happy Valentine'S day!
"Stiu ca putem Visa
Stiu ca putem iubi
Stiu ca intr o zi
totul va fi bine
Stiu ca urascqubesc"
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Feb 16, 2003 4:27 am

Eu nu cred in aceasta sarbatoare ..si sincera sa fiu mi se pare o tapenie .... in primul rand pentru ca e preluata de la americani ( yuck! ) apoi pentru ca indragostitilor nu le trbuie o zi speciala ca sa se iubeasca.. pentru cei care iubesc ..este in fiecare zi .. ziua lor !!!! .. anyway.. pentru multi cred ca a fost mai mult Balentine`s Day ...decat Valentine`s day :D ....uf you know what i mean .....

In alta ordine de idei sper ca s-au potolit vocile care tot vorbeau despre deaspartirea Hi-Q ! inca o data.... ufff.. tot timpu` tre` sa se ajunga la asta ....
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Lun Feb 17, 2003 3:29 pm

news:
Florin&Mihai au dat duminica un interviu pentru realitateatv
nelamuriri:
1.ce se mai aude de clipul la "dor de tine,dor de noi"?
2.din cate am auzit io numai scoateti nici un nou album anul asta??parca asa ati declarat si la realitatea....
3.in 2004 o sa apara un best of HI-Q?
4. ce se intampla cu http://www.hi-q.ro?
5. pe unde mai aveti concerte?ca e cam mare linistea si mai tineti ne si pe noi la curent!
sper sa primesc si io raspunsuri la intrebari!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde ballooba » Lun Feb 17, 2003 10:03 pm

Initial trimis de sly
news:
Florin&Mihai au dat duminica un interviu pentru realitateatv
nelamuriri:
1.ce se mai aude de clipul la "dor de tine,dor de noi"?
2.din cate am auzit io numai scoateti nici un nou album anul asta??parca asa ati declarat si la realitatea....
3.in 2004 o sa apara un best of HI-Q?
4. ce se intampla cu http://www.hi-q.ro?
5. pe unde mai aveti concerte?ca e cam mare linistea si mai tineti ne si pe noi la curent!
sper sa primesc si io raspunsuri la intrebari!



UN singur raspuns pot sa-ti dau din cate cunosc eu http://www.hi-q.ro este in schimbare
Putina rabdare
butzi butzi!!
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

hy

Mesajde alisa » Mie Feb 19, 2003 12:52 pm

Apropo abia astept sa iasa clipul ca de prea mult timp lucreaza la el.Ce mai sti-ti de clip?
Sly ,m-am simtit super bine pe 14,si eu cred in aceasta sarbatoare si cea a martisorului.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde sly » Mie Feb 19, 2003 7:22 pm

oricum io nu m-am simtit asa de bine de valentine's deoarece nu exista nimeni special in sufletul si dak ar fi fost respectiva persoana ar fi fost "prea departe" de mine! oricum declaratia mea de sus ramane valabila si asa cum zicea sis-ul meu dulce adik allidda intr-un sms catre mine:"Esti indragostit? Da?happy valentine's day...nu? oricum io iti zik happy valentine' s day oricum! poate la anul vom avea mai mult noroc" :)

si acum news:
in revista vip iar apari unele mici rautati la adresa lui FLorin:se zice intr-un articol ca a ramas singurul fara masina in urma terminarii contractului cu antena1 (pana aici nimic nu e rau)dar in urma petrecerii din twice Florin a zis ca isi va achizitiona o toyota avensis dar zicea ceva de dana si vorbea la modul de "fosta HI-Q"
si mai era un articol despre masinile danei si tot asa vorba la trecut ca si cum HI-Q nu ar mai exista!
ps: nu cumparati vip !!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Feb 20, 2003 8:24 pm

news:
MOF RECORDS si Twice te invita in miercuri, 26 februarie 2003, ora 21 in club Twice la "Star Party" cu DJ STAR la butoane si staruri la microfoane!

O petrecere speciala cu multa muzica romaneasca si multe vedete. Invitati permanenti: Hi-Q, TNT, Akcent, Simplu, Marius Moga, Sistem, Alexandra Ungureanu.

Invitatii speciali ai petrecerii: OZone! Va fi o petrecere "despre tine"... Saptamana trecuta cei prezenti au putut asculta ultimul single Candy - "Cazut din cer", iar in prima editie DJ Star a remixat celebrul "Uite asa as vrea sa mor"al lui Gica Petrescu.

Este cea de-a patra editie a petrecerii la care puteti vedea cele mai multe staruri din muzica romaneasca pe metrul patrat. Hituri, atmosfera exploziva, veselie, concursuri, bautura gratuita oferita de URSUS... Si multe alte surprize pe care nu vi le spunem pentru ca... n-ar mai fi surprize!
sursa http://www.mof-records.ro
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Asaaa!

Mesajde Florin Hi-Q » Vin Feb 21, 2003 11:23 am

Initial trimis de sly
news:
Florin&Mihai au dat duminica un interviu pentru realitateatv
nelamuriri:
1.ce se mai aude de clipul la "dor de tine,dor de noi"?
2.din cate am auzit io numai scoateti nici un nou album anul asta??parca asa ati declarat si la realitatea....
3.in 2004 o sa apara un best of HI-Q?
4. ce se intampla cu http://www.hi-q.ro?
5. pe unde mai aveti concerte?ca e cam mare linistea si mai tineti ne si pe noi la curent!
sper sa primesc si io raspunsuri la intrebari!


1. Clipul il filmam saptamana viitoare cu Andreea Padurar, o super regizoare care a facut Partizan, Parazitii ("Bad joke"), Stigma, Voltaj, etc! In sfarsit, abia astept si eu sa-l vad pe tv....

2. Da, e adevarat. Urmatorul album il vom scoate in primavara anului 2004. Dar asta nu inseamna ca nu vor fi piese noi anul asta... wait and see:-)

3. Nu. Best of va aparea, probabil, dupa 10 ani de viata a trupei. Atunci ar fi normal...

4. Situl este in reconstructie, ma kinui cu el!

5. Am avut la Bucuresti si Focsani, urmeaza multe concerte in martie, dar va spun cand semnam contractele si sunt batute in cuie! Ianuarie si februarie sunt luni moarte din punct de vedere concertistic pentru toate trupele. Asta e!

Va promit: anul 2003 va fi anul Hi-Q sau nu va fi deloc!

Curiosi?

...
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Multumesc!

Mesajde AnDrEi » Vin Feb 21, 2003 10:11 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q


1. Clipul il filmam saptamana viitoare cu Andreea Padurar, o super regizoare care a facut Partizan, Parazitii ("Bad joke"), Stigma, Voltaj, etc! In sfarsit, abia astept si eu sa-l vad pe tv....

2. Da, e adevarat. Urmatorul album il vom scoate in primavara anului 2004. Dar asta nu inseamna ca nu vor fi piese noi anul asta... wait and see:-)

3. Nu. Best of va aparea, probabil, dupa 10 ani de viata a trupei. Atunci ar fi normal...

4. Situl este in reconstructie, ma kinui cu el!

5. Am avut la Bucuresti si Focsani, urmeaza multe concerte in martie, dar va spun cand semnam contractele si sunt batute in cuie! Ianuarie si februarie sunt luni moarte din punct de vedere concertistic pentru toate trupele. Asta e!

Va promit: anul 2003 va fi anul Hi-Q sau nu va fi deloc!

Curiosi?

...

Multumesc Florine de raspunsurile pe care ni le`ai dat .. si oricum in luna Martie eu sper sa ne vedem la Bacau :-) la zilele Colegiului National Vasile Alecsandri ( colegiul unde eu invat :p ) .. sper sa puteti vorbi ..oricum o sa va contacteze directiunea colegiului .. ma rog.. in legatura cu siteul .. a trecut cam mult timp .. nu vad nimic.. oare cat mai dureaza? :)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Asaaa!

Mesajde ballooba » Sâm Feb 22, 2003 12:39 am

[

Va promit: anul 2003 va fi anul Hi-Q sau nu va fi deloc!

Curiosi?

... [/B][/QUOTE]


Asta n-am inteles cum adica anul Hi-q sau deloc?
butzi butzi!!
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

breaking news

Mesajde haifi » Dum Feb 23, 2003 9:11 am

back up pentru Dana?
Aseara,la preselecita pentru Eurovision, de pe TVR 1. Alexandra Ungureanu, noua starleta in devenire pe piata muzicala romaneasca LOL a fost insotita de Mitza si de MogaMozart :-)
Poate fi un back up pentru Hi-Q vocalist...Dana? avand in vedere...evenimentele trecute sub tacere...
alte activitati ..conexe se pare,in final Hi-Q =MOF production

se zice ca va fi solo fosta voce backing vocals de la Sistem...aseara insa,desi e o tipa simpatica, melodia si vocea au fost jalnice...poate se aranjeaza la un mixer :-)) bafta! si...poate aflam ce si cum
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Feb 23, 2003 10:34 pm

Si ce lagatura are cum canta Alexandra.. cu hi-q ?Treaba ei ce face... i don`t care..si nici fanii hi-q nu cred ca sunt prea interesati ...
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

LoL

Mesajde AnDrEi » Mar Feb 25, 2003 12:50 pm

Initial trimis de haifi
back up pentru Dana?
Aseara,la preselecita pentru Eurovision, de pe TVR 1. Alexandra Ungureanu, noua starleta in devenire pe piata muzicala romaneasca LOL a fost insotita de Mitza si de MogaMozart :-)
Poate fi un back up pentru Hi-Q vocalist...Dana? avand in vedere...evenimentele trecute sub tacere...
alte activitati ..conexe se pare,in final Hi-Q =MOF production

se zice ca va fi solo fosta voce backing vocals de la Sistem...aseara insa,desi e o tipa simpatica, melodia si vocea au fost jalnice...poate se aranjeaza la un mixer :-)) bafta! si...poate aflam ce si cum

Ma , ce legatura are Alexandra Ungureanu si cu Hi-Q ? Ea face parte din Mof Team .. dar totusi .. a plecat Dana din formatie? Vezi ca .. aberezi .. sincer iti spun!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde SkyGir| » Mar Feb 25, 2003 5:17 pm

Ce cu voi mey ?? HI-q = DANA , Florin si Mihai ..... asa fost , este si va fi ........care parte nu o intelegeti ????
SkyGir|
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Dec 16, 2002 5:10 pm
Localitate: Romania -Iasi

Mesajde Dee Dee » Mar Feb 25, 2003 10:17 pm

A fost invitat Mitza la De 3 X femeie ( impreuna cu Alexandra ungureanu ... ) !
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde haifi » Mie Feb 26, 2003 4:50 pm

Initial trimis de Dee Dee
A fost invitat Mitza la De 3 X femeie ( impreuna cu Alexandra ungureanu ... ) !


...si ce legatura are MITZA cu Hi-Q?...pardon..cu Alexandra...
vezi mesaje de mai sus...no other comment
cat despre aberatii...cineva nu s-a mai privit demult in oglinda
ps
se zice ca MOFU' (Florin,Mihai....2/3 HiQ) vor s-o produca pe respectiva....fullstop
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mie Feb 26, 2003 5:24 pm

domnule haifi lasa-o mai moale te rog mult de tot! desi am zis ca numai postez tre sa iau atitudine si asa cum zicea si Mitza la acasatv HI-Q vor ramane Dana, FLorin, MIHAI, Danutz, Razvan iar partea cu alexandra ungureanu e legata de mofrecords!!
+ca emisiunea nu a fost dedicat muzicii ci altor aspecte mai interesante!
va pup!!! va rog sa terminati cu "Aberatiile" si cu supozitiile stupide deoarece nu vreau sa fiu nevoit sa revin pe forum si sa scriu deoarece in semn de protest de tot ce s-a intamplat aici in ultimul timp am zis ca numai postez!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

lol

Mesajde VyOreLa » Mie Feb 26, 2003 6:43 pm

... nu inteleg de ce uni vor sa dirijeze viata altora....sa se aseze in locul celor barfiti si sa vedeti ca nu va sta bine...treba cu Alexandra Ungureanu nu ne cam intereseaza stim doar ca va fi lansata solo nu impreuna cu Hi-q...
VyOreLa
Junior Member
 
Mesaje: 74
Membru din: Vin Dec 21, 2001 6:23 pm
Localitate: topoloveni

Mesajde ballooba » Vin Feb 28, 2003 9:56 pm

Va zic eu noutate
Hi-q au aparut la videostar la Prima cu dan Fintescu shi mie mi-au placut
A fost Tare rau....:)
Au aparut shi La Strada da nu am vazut emisiunea.:(
butzi butzi!!
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde haifi » Mar Mar 04, 2003 5:27 pm

Libertatea de astazi... :-) prietenii stiu de ce anunta mare bal mare, imnul Big Brother ce va debuta la Prima tv este compus de amicii de la Hi-Q & Moga ...MOF & HIQ...samd
Interviu cu Florin
Sa vedem,sa auzim, sa asteptam
Ireversibil,Irecuperabil,Iremedial,Ireal,Ireverenţios,Ireconciliabil,Ire...
Avatar utilizator
haifi
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 12:00 am

Completare

Mesajde AnDrEi » Mie Mar 05, 2003 9:49 am

Initial trimis de haifi
Libertatea de astazi... :-) prietenii stiu de ce anunta mare bal mare, imnul Big Brother ce va debuta la Prima tv este compus de amicii de la Hi-Q & Moga ...MOF & HIQ...samd
Interviu cu Florin
Sa vedem,sa auzim, sa asteptam

Ca sa faca imnu` la Big Brother .. Florin si Moga au stat in studio la Mof 1 saptamana ..:)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator