Florin la "Academia Vedetelor"

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Florin la "Academia Vedetelor"

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Iun 17, 2002 7:55 pm

Dupa Dana si Mihai iata ca a venit si randul lui Florin sa apara la "Academie"...asa ca peste doua saptamani vom fi cu totii in fatza televizorului...sper...
Succes...si mai da un semn de viatza!:)
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Re: Florin la "Academia Vedetelor"

Mesajde sly » Lun Iun 17, 2002 8:23 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu
Dupa Dana si Mihai iata ca a venit si randul lui Florin sa apara la "Academie"...asa ca peste doua saptamani vom fi cu totii in fatza televizorului...sper...
Succes...si mai da un semn de viatza!:)

dar de unde stii ca FLorin va fi invitat la emisiune??
noi am mai discutat acest lucru ...dar de-abia astept sa il vad la proba cu acvarii!!
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

pai ..

Mesajde AnDrEi » Lun Iun 17, 2002 10:14 pm

Initial trimis de sly

dar de unde stii ca FLorin va fi invitat la emisiune??
noi am mai discutat acest lucru ...dar de-abia astept sa il vad la proba cu acvarii!!



pai eu l`am sunat azi pe Florin de pe mobilu` lu "AnDr3y-Radu"
si am vb cu el si mi`a zis ca era in studiouri si inregistra la Academia Vedetelor

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Lun Iun 17, 2002 10:31 pm

abia ashtept sa-l vad....!!!:)
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Lun Iun 17, 2002 10:34 pm

sper ca prestatia lui sa se ridice la nivelul asteptarilor noastre. sunt sigur ca ne va face sa fim mandri de el (sau cel putin sper asta).!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Uhhhh

Mesajde AnDrEi » Lun Iun 17, 2002 10:35 pm

Initial trimis de deedee
abia ashtept sa-l vad....!!!:)


Andra .. nu esti singura care vrea sa`l vada .. deci mai asteptam inca 2 saptamani :-)

Andrei ( Mereu Aproape )
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde forever_clo » Lun Iun 17, 2002 10:44 pm

O SA VA PLACA EMISIUNEA.................A FOST SUPER,IAR FLORIN DE NOTA 10+
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

yee!!!!!

Mesajde RAMIRA_RO » Lun Iun 17, 2002 10:47 pm

in sfarist il vad si pe Florin la Academie!:) i'm so happy abia astept si sper sa nu intervina ceva...i luv u hi-q
RAMIRA_RO
Junior Member
 
Mesaje: 65
Membru din: Lun Feb 18, 2002 1:06 am
Localitate: oradea

Mesajde Alexya » Lun Iun 17, 2002 11:01 pm

;-)) shi eu shtiam ca florin apare la academie pakat ca numai peste 2 sapt de abea astept:D
Alexya
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Vin Mai 31, 2002 7:29 pm
Localitate: Tg-Mures

Mesajde forever_clo » Mar Iun 18, 2002 12:39 am

Initial trimis de forever_clo
O SA VA PLACA EMISIUNEA.................A FOST SUPER,IAR FLORIN DE NOTA 10+


AICI AI DREPTATE MADA, CloClo
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde sandrino » Mar Iun 18, 2002 8:27 am

In sfarsit :) .. ma bucur mult sa aud asta .. Cu siguranta emisiunea va fi super... sly si eu abia astept sa-l vad pe Florin la proba cu acvarii :> ... yaaa... mai sunt 2 saptamani .. cam mult dar sper sa treaca ushor.. pana una alta }}}}}{{{{{{muah .. hi-Q
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Re: Re: Florin la "Academia Vedetelor"

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Iun 18, 2002 12:28 pm

Initial trimis de sly

dar de unde stii ca FLorin va fi invitat la emisiune??
noi am mai discutat acest lucru ...dar de-abia astept sa il vad la proba cu acvarii!!


Cum zicea shi Andrei...s-a dat un telefon catre Florin de pe mobilul meu shi am aflat ca in acest timp el era in studiourile Antena 1 shi filma pt Academia Vedetelor .... :PPPP ... deci va rog sa anulati orice ati avea in program duminica seara ( de peste doua spatamani) shi sa va uitatzi la Academie!!! :))
PS: Facetzi Galerie:)
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Iun 18, 2002 12:33 pm

Initial trimis de forever_clo
O SA VA PLACA EMISIUNEA.................A FOST SUPER,IAR FLORIN DE NOTA 10+


Yup..:)....el de 10...mihai de 10...dana de 11....deci o mdie de 10,3 :) Hi`Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Galerie ceva ?

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 12:56 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu


Cum zicea shi Andrei...s-a dat un telefon catre Florin de pe mobilul meu shi am aflat ca in acest timp el era in studiourile Antena 1 shi filma pt Academia Vedetelor .... :PPPP ... deci va rog sa anulati orice ati avea in program duminica seara ( de peste doua spatamani) shi sa va uitatzi la Academie!!! :))
PS: Facetzi Galerie:)


AnDr3y-Radu deeeeeeeeh mdea :) noah lasa` ca o sa stam in fata TV`urilor si o sa ne punem si ochelarii 3d sa vedem mai bine proba cu "acvariile" :-)

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Matematica asta...

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 12:57 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu


Yup..:)....el de 10...mihai de 10...dana de 11....deci o mdie de 10,3 :) Hi`Q :rulz:

AnDr3y-Radu .. kewl br0` .. vad ca le ai si cu matematica :) dar acum noah hai calculeaza timp`u cat mai este prima va incepe emisiunea peste 2 saptamani aproximativ..:D

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

cul

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Iun 18, 2002 1:14 pm

imi place viteza...vantu`mi strica freza...:)....shi ash vrea ca timpu...sa treaca cu viteza..ca sa`mi strice freza...pana duminica..:P
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Kewl :-)

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 1:17 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu
imi place viteza...vantu`mi strica freza...:)....shi ash vrea ca timpu...sa treaca cu viteza..ca sa`mi strice freza...pana duminica..:P


AnDr3y - Radu kewl br0 :D dar noah .. poate ca timpu` ne va accentua dorinta de a vedea emisiunea :-) dar kewl ar fi daca ar fi fost invitati toti 3 deodata in emisiune :D

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Iun 18, 2002 8:22 pm

deci peste 2 saptamani voi fi in fatza televizorului la emisiunea asta minunata "Academia vedetelor" shi voi urmari cu atentzie prestatia lui FLorin care sper sa-o intreaca pe cea a DAnei shi a lui MItza!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Bau

Mesajde PreferatA » Mar Iun 18, 2002 9:25 pm

Initial trimis de sly
deci peste 2 saptamani voi fi in fatza televizorului la emisiunea asta minunata "Academia vedetelor" shi voi urmari cu atentzie prestatia lui FLorin care sper sa-o intreaca pe cea a DAnei shi a lui MItza!!


pai tzii mai mult ku florin decat ku mitza sau dana ? adika vrei sa spui ka prestatziile lor nu au fost perfecte ? sau kum ? ce te face sa crezi ka florin o sa aiba o prestatzie mai buna ? ptr ka mai buna de atata nu se poate !
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Yeap!

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 18, 2002 10:18 pm

Initial trimis de sly
deci peste 2 saptamani voi fi in fatza televizorului la emisiunea asta minunata "Academia vedetelor" shi voi urmari cu atentzie prestatia lui FLorin care sper sa-o intreaca pe cea a DAnei shi a lui MItza!!


sly si eu voi fi tot in fata televizorului si voi urmari prestatia lu` Florin care dupa cum ai spus si tu .. sper ca sa fie mai buna decat a lu Dana sau Mitza :-) .. adik primu` invitat Hi-Q a fost Dana ..care nu a stiut cam cu ce se "mananca" Academia Vedetelor .. dupa aia Mitza care incetu cu incetu a stiu .. iar acum Florin .. kewl ha? dupa cele 2 experiente traite de colegii lui de trupa .. el sa fie the best .. adik no.1

Andrei :-)

P.S.PreferatA vezi ce mesaje postezi .. te rog mult de tot
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Yeap!

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Iun 19, 2002 9:31 am

Initial trimis de Andrei


sly si eu voi fi tot in fata televizorului si voi urmari prestatia lu` Florin care dupa cum ai spus si tu .. sper ca sa fie mai buna decat a lu Dana sau Mitza :-) .. adik primu` invitat Hi-Q a fost Dana ..care nu a stiut cam cu ce se "mananca" Academia Vedetelor .. dupa aia Mitza care incetu cu incetu a stiu .. iar acum Florin .. kewl ha? dupa cele 2 experiente traite de colegii lui de trupa .. el sa fie the best .. adik no.1

Andrei :-)

P.S.PreferatA vezi ce mesaje postezi .. te rog mult de tot


Cul :) ... good think-ing...dar trebuia sa`l intrebam ce ia cazut la proba cu acvariile :) ca tare sunt curios sa vad daca s-a speriat putzin :) ....
G0ne with Za sin ... Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mie Iun 19, 2002 10:26 am

Pai nu cred ca s-a speriat ptr. ca este un barbat adevarat si nu se sperie asa usor.. :) acu.. s-a vedea...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Re: Yeap!

Mesajde sly » Mie Iun 19, 2002 7:59 pm

Initial trimis de Andrei


sly si eu voi fi tot in fata televizorului si voi urmari prestatia lu` Florin care dupa cum ai spus si tu .. sper ca sa fie mai buna decat a lu Dana sau Mitza :-) .. adik primu` invitat Hi-Q a fost Dana ..care nu a stiut cam cu ce se "mananca" Academia Vedetelor .. dupa aia Mitza care incetu cu incetu a stiu .. iar acum Florin .. kewl ha? dupa cele 2 experiente traite de colegii lui de trupa .. el sa fie the best .. adik no.1

Andrei :-)

P.S.PreferatA vezi ce mesaje postezi .. te rog mult de tot

ai punctat fff bine andrei!! Florin are deja experienta shi de asta am zis ca prestatia lui se va ridica peste cea a lui mitza shi a danei dupa parerea mea...!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Vin Iun 21, 2002 9:16 am

Oricum nici cu Mitza si nici cu Dana nu ne-am putut face de rusine :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 27, 2002 6:46 pm

Initial trimis de sandrino
Oricum nici cu Mitza si nici cu Dana nu ne-am putut face de rusine :)


Fain .. dar deeeeeeh .. ar fi fain ca sa fie invitat si Razvy :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Joi Iun 27, 2002 10:25 pm

am vazut cateva secvente cu ce va fi la academie in cadrul unui promo si ce pot sa spun... va fi interesant si amuzant din cate am vazut eu acolo. sigur ne va placea aceasta editie a academiei vedetelor!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Presupun ca ..

Mesajde AnDrEi » Vin Iun 28, 2002 7:52 pm

Presupun ca stiti cine a castigat nu ? adik Florin :-) nu spun de unde am auzit doar atat va spun .. Florin is the winner.. like always! :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 29, 2002 10:39 am

numaroate inversa a inceput ...
mai sunt 2 zile pana la emisiune...
sambata 29.06.2002 ....
dupa parerea mea shi eu cred ca FLorin a castigat aceasta emisiune...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Sâm Iun 29, 2002 2:46 pm

wow!
abia ashtrept sa vad...:)
uff.. si voi .. nu ptrebia sa spuneti atatea despre emisiune:)
pt ca nu o sa mai ma uit cu acelasi entuziasm cand shtiu cine va cashtiga:)
oare ? :con: :D
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde allidda » Sâm Iun 29, 2002 2:57 pm

maine seara voi urmari prestatia lui florin la academie....au ajuns ceva informatii si pe la mine si abia astept sa vad ce si cum....sunt tare curioasa ( mai ales ca tre sa mai urmaresc pe cineva :PPPPP) :):):)

allidda
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron