Traiesta-ti Vara Alaturi De Hi-q!!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Traiesta-ti Vara Alaturi De Hi-q!!

Mesajde sly » Vin Iun 21, 2002 7:48 pm

aceasta este sloganul de vara asta a postului antena1 ...
dar shi noua emisiune a celor trei tineri de la HI-Q care sper ca va avea o audienta destul de buna mai ales ca spre deosebire de celelalte emisiuni se va transmite intre orele 17-19 cand e mai putin cald...
prima emisiune va fi maine (disco Papparazzi din OLimp) ... pe acest topic veti posta pareri despre emisiune shi despre prestatia celor de la HI-Q...pe acest topic daca vor avea timp vor intra baietii sau dana sa ne anunte noutati despre emisiuni (trupele invitate,etc)
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Vin Iun 21, 2002 11:44 pm

sa recunoastem ca hi-q au avut si emisiuni mai putin reusite! cel putin din punctul meu de vedere! asa ca mai intai savedem emisiunea si dupa aia sa comentam!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Iun 22, 2002 6:16 pm

prima emisiune nu mi-a lasat o impresie prea buna dar e prima emisiune...

in primul rand ff putini oameni din cate s-a obs. la televizor dar asha cum spunea e de-abia prima emisiune ...oricum audienta mare vor avea in iulie ...
a fost o emisiune speciala deoarece maine e ziua ANDREEI B.
invitati: CREAM SHI ANDREEA B. in prima emisiune....
ce sa va mai zic?
astept parerile voastre despre emisiune...s-a dat shi un scuter unei tipe din Mangalia (Denisa)
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Iun 22, 2002 7:14 pm

hehehe in sfarsit primul scooter.. :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Sâm Iun 22, 2002 9:17 pm

emisiunea a fost potrivita pentru o sambata dupa-amiaza calduroasa. eu cred ca au inceput cu dreptul!
cat despre boul care i-a cedat aleia scooterul.... nu mai zic nimic.
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iun 23, 2002 9:07 am

Emisinea ptr. inceput a fost cool... mi-a placut.. :) ...
faza cu ala si cu scooterul.. asta este.. nasjpa de el.. nash putea :)))
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde lucianus » Dum Iun 23, 2002 5:16 pm

Initial trimis de sandrino
Emisinea ptr. inceput a fost cool... mi-a placut.. :) ...
faza cu ala si cu scooterul.. asta este.. nasjpa de el.. nash putea :)))

Si mie mi-a placut prima emisiune.A fost cool
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Dum Iun 23, 2002 8:51 pm

prima emisiune "Traieste-ti vara" : foarte dragutza asa cum ma asteptam de fapt....concursurile nu au iesit din sfera celor cu care eram obisnuita (super de altfel :) ....si in plus - concursul cu bataia in namol - cred ca toata lumea astepta asa ceva....si mai ales baietii :):):) ) iar prezentatorii au fost si mai dragutzi : mihai asa cum ne-a obisnuit - glumet, exploziv, entuziast si pus pe shotii (super baiat :) )...florin - mi-a placut super mult cum a fost imbracat (foarte shic :) ) iar dana - o scumpa ca de obicei , o frumoasa si o dulcica :):)
cat despre "boul" care a cedat fetei scooterul - cred ca a dat dovada de mult bun simt si de o educatie asa cum trebuie, a dat o lectie celor care nu ar fi procedat asa......( si oricum pana la urma fata a ales din prima cheia de la scooter...dar oricum) ...bravo lui pt. asa un gest! remarcabil!
concluzia : a fost o prima emisiune foarte dragutza ...le asteptam si pe urmatoarele care sper sa fie cel putin la fel de faine

allidda :)
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Dum Iun 23, 2002 10:58 pm

allidda draga eu l-am facut pe ala bou asa... in fine nu cred ca a dat o lectie! concursul e concurs si terbuie sa participi pana la sfarsit. in fine, daca ar fi fost prietena sau sotia mea as fi cedat dar ca sa cedez un scooter unei necunoscute... nu prea cred, oricat de mult bun simt as avea...

mi se pare normal sa adpoti pozitia asta ca poate cine stie ajungi si tu in pozitia fetei si... emisiunea a fost buna, dar este loc si de mai bine!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

"Traieste-ti Vara"

Mesajde AnDrEi » Lun Iun 24, 2002 7:41 pm

Ce pot sa va spun decat ca a fost totu` fain .. okei as putea spune.. am fost acolo si ce sa mai .. va pot spune ca emotiile baietzilor au putut fi vazute chiar pe fata lor.. a fost prima emisiune .. deci nu ar trebui sa ii criticam chiar asa de rau .. deci.. prima emisiune "Traieste`ti Vara" a fost faina!

Andrei
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Lun Iun 24, 2002 9:11 pm

sune-ne cum a fost emisiune vazuta de acolo! ceva mai mult decat "a fost faina"!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

OOO

Mesajde forever_clo » Lun Iun 24, 2002 9:55 pm

NU AM DECAT CUVINTE DE LAUDA PENTRU EMISIUNE.........ERA LOGIC SA FIE SUPER,PTR CA EI SUNT HI-Q,NU?
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Pai....

Mesajde AnDrEi » Lun Iun 24, 2002 10:14 pm

Initial trimis de tzepo0o
sune-ne cum a fost emisiune vazuta de acolo! ceva mai mult decat "a fost faina"!


tzepo0o .. ceea ce voi a`ti vazut la TV am vazut si eu .. numai ca voi a`ti vazut in plus fazele cu lipeala eu m`ai putin .. nu am avut cum :D dar .. am trait altfel clipele din emisiune ..

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Lun Iun 24, 2002 11:54 pm

interbarea care se pune acum este: voi v-ati trait vara? sau macar aveti de gand se v-o traiti??? cum?
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde allidda » Mar Iun 25, 2002 12:16 am

lol tzepoOo....buna intrebare!!!....stii melodia celor de la candy : "in vara asta fac tot ce-mi trece prin cap..aaaaa"..? ei bine tocmai ai aflat ce o sa fac eu vara asta......o sa ma bucur de fiecare moment si o sa ma sper distrez....deja am inceput cu derptul de ceva vreme :):)

allidda
Avatar utilizator
allidda
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mar Iun 25, 2002 2:31 pm

Andrei.. fata de alta data .. ai fost foarte modest.. ma asteptam sa aflu` mai multe de la tine .. fie nu conteaza...

Vara... sincer .. vreau sa fac multe.. acu .. cine stie ... sper sa le pot face pe toate ... am sa incerc sa ma distrez atat cat pot si sa ma simt bine.. sa simt ca e vacanta ... sa simt ca sunt tanar si plin de viata ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Pai mey sandrino...

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 25, 2002 4:32 pm

Initial trimis de sandrino
Andrei.. fata de alta data .. ai fost foarte modest.. ma asteptam sa aflu` mai multe de la tine .. fie nu conteaza...

Vara... sincer .. vreau sa fac multe.. acu .. cine stie ... sper sa le pot face pe toate ... am sa incerc sa ma distrez atat cat pot si sa ma simt bine.. sa simt ca e vacanta ... sa simt ca sunt tanar si plin de viata ...


Pai mey sandrino .. de ce am fost modest deoarece asa sunt eu de fire .. iar daca la inceput cand mergeam cu Hi-Q postam un mesaj si intr`un fel nu ma laudam dar spuneam absolut tot ce am facut voi ( nu chiar toti dar majoritatea ) intelegeati altfel asa ca .. acum am raspuns la un mesaj !

Eu unul am inceput vara asta cu dreptu` la fel ca allidda .. mergand cu trupa si totodata prietenii mey adik Hi-Q la mare!

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Mar Iun 25, 2002 5:32 pm

eu sper sa-mi traiesc vara alaturi de prietenii mei de la HI-Q la mega petrecerea de pe 29 iulie de pe litoral...care va fi super shi sper sa fim cat mai multi de pe acest forum..
revenind la emisiune ce sa va mai zic?? a fost prima emisiune shi oricum in iunie nu e prea multa lume la mare ...la emisiunile urmatoare vor fi mai multi oameni...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Okei sly!

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 25, 2002 5:37 pm

Initial trimis de sly
eu sper sa-mi traiesc vara alaturi de prietenii mei de la HI-Q la mega petrecerea de pe 29 iulie de pe litoral...care va fi super shi sper sa fim cat mai multi de pe acest forum..
revenind la emisiune ce sa va mai zic?? a fost prima emisiune shi oricum in iunie nu e prea multa lume la mare ...la emisiunile urmatoare vor fi mai multi oameni...



sly si eu sper ca sa vina mai multi fani pe 29 iulie .. sa ne adunam o gasca imensa si sa petrecem nu ? iar in legatura cu emisiunea.. deeeh acum pe 22 iunie a fost prima emisiune asa ca .. mai dureaza putin pana sa se adune mai multi fani .. mai multa lume !

Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Okei sly!

Mesajde sly » Mar Iun 25, 2002 5:48 pm

Initial trimis de Andrei



sly si eu sper ca sa vina mai multi fani pe 29 iulie .. sa ne adunam o gasca imensa si sa petrecem nu ? iar in legatura cu emisiunea.. deeeh acum pe 22 iunie a fost prima emisiune asa ca .. mai dureaza putin pana sa se adune mai multi fani .. mai multa lume !

Andrei :-)

dar shi cand vor fi multa lume ...??? nici nu poti sa respiri in iulie la emisiune iti spun ca am fost vara trecuta ...bine ca s-a mai schimbat orele ca era o caldura infernala...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Fain

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 25, 2002 5:51 pm

Initial trimis de sly

dar shi cand vor fi multa lume ...??? nici nu poti sa respiri in iulie la emisiune iti spun ca am fost vara trecuta ...bine ca s-a mai schimbat orele ca era o caldura infernala...

sly decat ca disco paparazzi sa fie goala mai degraba sa fie plina .. adik full ( la maxim ) sa nu poti rasufla .. iar faza asta cu caldura ( scuze cacofonia ) nu este datorata in mare masura abundentei publikului .. ci caldurii toride a soarelui :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Fain

Mesajde sly » Mar Iun 25, 2002 6:01 pm

Initial trimis de Andrei

sly decat ca disco paparazzi sa fie goala mai degraba sa fie plina .. adik full ( la maxim ) sa nu poti rasufla .. iar faza asta cu caldura ( scuze cacofonia ) nu este datorata in mare masura abundentei publikului .. ci caldurii toride a soarelui :-)

tu nu ai inteles ce ti-am spus??
anul trecut emisiunea era pe la orele 14-16.00 ori 16-18.00 cred...parca cand era ff cald afara ...shi era full...in disco..
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Mar Iun 25, 2002 10:18 pm

paparazzi va fi full. sunt sigur de lucrul acesta! pentru ca toata lumea are de gand sa isi traiasca vara anul asta si nu exista metoda mai buna ca emisiunea "Traieste-ti vara!"!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Aham

Mesajde AnDrEi » Mar Iun 25, 2002 11:20 pm

Initial trimis de tzepo0o
paparazzi va fi full. sunt sigur de lucrul acesta! pentru ca toata lumea are de gand sa isi traiasca vara anul asta si nu exista metoda mai buna ca emisiunea "Traieste-ti vara!"!


korekt .. cred ca emisiunea "Traieste`ti Vara" se numara .. sau pot sa spun ca este singura emisiune la care te poti duce pe litoral si te poti simiti bine .. adik sa te distrezi pe cinste!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Bau

Mesajde PreferatA » Mie Iun 26, 2002 10:52 am

Initial trimis de Andrei
Ce pot sa va spun decat ca a fost totu` fain .. okei as putea spune.. am fost acolo si ce sa mai .. va pot spune ca emotiile baietzilor au putut fi vazute chiar pe fata lor.. a fost prima emisiune .. deci nu ar trebui sa ii criticam chiar asa de rau .. deci.. prima emisiune "Traieste`ti Vara" a fost faina!

Andrei


andrei eu m`am uitat dupa tine si nu te`am vazut .. erai kumva langa dj star ? ... si sper ka l`ai pupat pe gropitze!!! :kiss:
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mie Iun 26, 2002 1:39 pm

URA !!!!!!!!!!!! abia astept sa o tai la mareeeeeeeeeee }}}}}}}}}}}}}}}}}}}}{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
deja nu mai am rabdare :))))))) URA !!!!!! vreau sa fiu liber sa ma distrez.. alaturi de voi !!!!!!!! }}}}}}{{{{{{{[
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Mie Iun 26, 2002 11:11 pm

sunt sanse destul de mari sa-mi traiesc si eu vara asta la mare! sper sa pot fructifica aceste sanse si sa ma intalnesc cu voi!!!

sandrino: traieste-ti vara si pentru mine, daca din greseala eu nu o fac!!!!!!!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Iun 27, 2002 9:17 am

tzepoo .... okeiu... s-a facut tata.. dar daca o traim impreuna nu crezi ca ar fi mai mijto?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Gresit :-)

Mesajde AnDrEi » Joi Iun 27, 2002 4:03 pm

Mey .. vad ca voi vre`ti ca sa va petreceti vara intre voi .. dar hai sa o traim alaturi de cei de la Hi-Q ce spune`ti ?;-) ( uite asa suntem On Topik :D )
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Joi Iun 27, 2002 9:45 pm

Andrei daca ne petrecem vara intre noi nu inseamna ca nu ne-o petrecem si cu Hi-Q. in al doilea rand vara pot sa mi-o traiesc cu Hi-Q si din fata televizorului. nu cred ca merit eu ca ei sa-si sacrifice pretiosul timp in favoarea mea!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori