Muzik lor face minuni!!

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Muzik lor face minuni!!

Mesajde Andre3a » Sâm Iul 06, 2002 8:20 pm

Nu credeti?!sa va spun de ce cred asa ceva...astazi eram in drum spre sinaia si k de obicei imi era rau im masina..f rau...si atunci am pus caseta hi-q si k printr-o minune...dupa primele doua melodii deja ma simteam mult mai bine....!!!:) misto,nu?
deci..a facut muzik celor de la hi-q minuni pt voi?
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde forever_clo » Dum Iul 07, 2002 2:16 am

imi pare bine ca crezi asta (adica, muzica lor face minuni) dar ptr mine inca nu s-a intamplat nici o minune....dar inca mai astept....
oricum de fiecare data cand ascult orice melodie de-a lor ma simt in al-9-lea cer.....
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde sandrino » Dum Iul 07, 2002 10:01 am

Mai... minuni inca nu mi-a facut.. dar pot spun ca atunci cand ascult Hi-Q ma simt super... ma face sa ma simt bine... eu stiu.. poate si asta e o minune .. cine stie ....
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Andre3a » Dum Iul 07, 2002 2:53 pm

mda...asa este..cunosc sentimentul despre care vorbiti!!!:)
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

cul

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Iul 09, 2002 6:45 pm

strong ... n-am patzit nimic deosebit pana acum ... dar daca e cum zice`ti voi ... am sa`mi cumpar o caseta ca tare mi se face rau de la caldura din masina :) ... la dreaq cu cd-urile astea ... ca nu gasesc un cd-player de mashina...:)
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde Kayla » Mar Iul 09, 2002 7:07 pm

Te-ai facut bine de la o melodie?! :confused: Hai, ca trebuie sa imi explicati!
Eu zic ca te-ai simtit mai bine pentru ca iti placea formatia sau melodia! Cred ca ar trebui sa incerc si eu, ca tot asa, am rau de masina!:a
Kayla
 

Mesajde sandrino » Mie Iul 10, 2002 1:22 pm

melutza.. incearca si ai sa vezi ... te asigur ca o sa fie bine.. :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde mirela`Carla_ » Mie Iul 10, 2002 6:37 pm

aveti cea mai mare dreptate .. muzica celor de lsa hi-q te face sa te simtzi mai bine... dar sincer.. nu cred ca face minuni,sau poate,dar mie nu mi s`a intamplat .
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

dreptate....

Mesajde VyOreLa » Mie Iul 10, 2002 8:22 pm

[...eu ma suparam des cu prietenul dar cand ascultam melodiile lor ma simteam mai bine,mult mai bine.....asta se intampla si cand ma uit la posterele lor fiindca prietenul meu seamana identic cu Mitza de la hi-q ....parca ar f frati gemeni....pa
VyOreLa
Junior Member
 
Mesaje: 74
Membru din: Vin Dec 21, 2001 6:23 pm
Localitate: topoloveni

hmz

Mesajde AnDr3y - Radu » Vin Iul 12, 2002 10:19 pm

seara cand ma ashez in pat ... dau drumu la combina shi dau play la cd-ul cu Hi-Q ... asta se intampla in fiecare seara ... ascult vreo 2-3 melodii dupa care nu mai pot de somn ... ma adoarme :) e mai buna decat un somnifer .. try it! :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Mie Iul 17, 2002 12:28 pm

Radu.. am s-o incerc si pe asta... sa vad daca da roade..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Iul 17, 2002 1:20 pm

Initial trimis de sandrino
Radu.. am s-o incerc si pe asta... sa vad daca da roade..


Serios mah in 5-10 minute io imi iau somn :) nu shtiu daca va functiona la toti :) ... oricum incercarea moarte n`are .. shi sperantza moare ultima :P
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde sandrino » Dum Iul 21, 2002 12:41 pm

sincer.. la mine nu prea a mers.. lol .. pe mine in loc sa ma adoarma din contra ma pune in miscare.. imi da energie :P ...
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Iul 21, 2002 5:15 pm

cum naiba sa va adoarma muzica HI-Q???
muzica celor 3 tineri de la HI-Q tre sa va dea o stare de buna dispozitie, de distractie nu o stare de somnolenta dar fiecare cum percepe muzica...!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iul 21, 2002 6:44 pm

sly... eu ce am spus :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDr3y - Radu » Dum Iul 21, 2002 10:08 pm

Initial trimis de sly
cum naiba sa va adoarma muzica HI-Q???
muzica celor 3 tineri de la HI-Q tre sa va dea o stare de buna dispozitie, de distractie nu o stare de somnolenta dar fiecare cum percepe muzica...!!


mey sly dar daca te ashezi seara in pat shi dau drumu la combina/casetofon shi dai volumul la 1/low/min etc ... shi dau drumu la cd/caseta ... te cam ia somnu .. shi in general multi prieteni de-ai mei fac asha shi merge...ziua cand asculti la max... de`ti cad geamurile da...merge...sa de zbengui .. sa sari in sus :) sa te simti bine ..
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde Andre3a » Lun Iul 22, 2002 12:57 pm

oricum...ideea era k muzik lor nu face la nimeni rau,nu?? intr-un fel sau altul,aici depinde de fiecare,ne ajunta..asta e clar!
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Iul 22, 2002 10:09 pm

Initial trimis de Andre3a
oricum...ideea era k muzik lor nu face la nimeni rau,nu?? intr-un fel sau altul,aici depinde de fiecare,ne ajunta..asta e clar!


mda .. aci ai dreptate :) nu face rau la nimeni shi depinde de fiecare cum o percepe ... sau cum spuneam mai devreme de ora la care o asculti shi la ce intensitate! :)

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Uff

Mesajde AnDrEi » Joi Iul 25, 2002 10:43 pm

Mah , azi ma uitam la Tv si am dat pe OTV .. stiti ce era? O inregistrare de la un concert Hi-Q ( COstinesti ) exacat atunci cand era ziua lu Dj` Star .. si credeti`ma ca ma atins la inima .. parca vroiam sa fi fost si eu acolo :-(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iul 28, 2002 1:22 pm

Andrei de ce nu ai fost ?! ...

eu numai cand ma gandesc ca n-o sa pot lua parte la concertul deepe 28 imi vine sa-mi dau pumni in cap.. :( ....
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

?

Mesajde AnDr3y - Radu » Mar Iul 30, 2002 11:57 pm

hmz.. dar de ce pe 28 shi nu pe 29 ?!? deci daca ash fi venit ash fi venit cam tarziu.. hmz...

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Re: ?

Mesajde AnDrEi » Vin Aug 02, 2002 2:50 am

Initial trimis de AnDr3y - Radu
hmz.. dar de ce pe 28 shi nu pe 29 ?!? deci daca ash fi venit ash fi venit cam tarziu.. hmz...

Hi-Q :rulz:


Radule lasa ca o sa mai mergem la mare :-) dar .. in legatura cu acel concert de pe 29 .. i hate me and i`m sad ca nu am fost si eu :-(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Vin Aug 02, 2002 11:51 am

hmm
mi se pare cam ciudat.. am obs ca nici unul cei care au fost pe 29 nu a spus absolut nimic nimic.. din ceea ce s-a intamplat acolo .. :( .. de ce?
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde J'adore » Vin Aug 02, 2002 12:31 pm

mda....cand sunt trista pun un cd hi-q.....and it makes me so happy!
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Nahsp

Mesajde AnDrEi » Lun Aug 05, 2002 1:17 am

chiar sandrino .. nimeni nu pove nik !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Lun Aug 05, 2002 8:56 am

Andrei asta este... daca ei nu vor sa povesteasca ... ce putem face noi ? ...
nimic... :(..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Lun Aug 05, 2002 7:07 pm

prieteni am sa fac eu un topic separat despre petrecerea din ring shi am sa va povestesc tot ce s-a intamplat shi ce a fost mai interesant...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Lun Aug 05, 2002 9:04 pm

Initial trimis de sly
prieteni am sa fac eu un topic separat despre petrecerea din ring shi am sa va povestesc tot ce s-a intamplat shi ce a fost mai interesant...

pai cand ai sa il faci ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Joi Aug 08, 2002 11:27 am

Andrei cred ca ar trebui sa deschidem noi un subiect nou pe tema asta :P .. ca poate asa ... o sa ne spuna .. :
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Aug 14, 2002 6:42 pm

Initial trimis de sandrino
Andrei cred ca ar trebui sa deschidem noi un subiect nou pe tema asta :P .. ca poate asa ... o sa ne spuna .. :


A facut ma un subiect :) .. fitzi mai atentzi copii :)


Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori