6 years party :28 iulie /29 iulie ring (costinesti) 2002

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

6 years party :28 iulie /29 iulie ring (costinesti) 2002

Mesajde sly » Joi Aug 08, 2002 8:31 pm

in sfarsit am timp sa va povestesc cum a fost la petrecerea de 6 ani care s-a desfasurat in discoteca ring din costinesti in noaptea de 28 spre 29 iulie ...
totul a fost superb!!
invitate speciale : Blondy care erau din pacate sa strice cheful deoarece trebuiau sa cante pe la 23.30 shi au intarziat ...shi asha showul a inceput cu HI-Q dar mai inainte dj star a facut atmosfera ...impreuna cu sebache, raul, shi multzi altii deoarece era momentul Paneuro...pe care il stiti din turneul HI-Q Piaggio...Cand au urcat HI-Q pe scena totul a fost fantastic , lumea era in delir, discoteca era plina pana la refuz...au cantat 9 piese printre care au mai facut pauze ca sa prezinte piesele, sa mai faca reclama la paneuro shi au facut 3 lipeli in direct ...shi au mai facut un concurs...
la un moment dat oamenii au inceput sa cante singuri la multi ani fara sa le spuna nimeni nimic ...
am sa mai revinin cu amanunte ...asta este prima parte a povestirii
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Sâm Aug 10, 2002 10:17 am

sly .. ma bucur enorm de mult ca a fost super.. si sincer imi pare rau ca nu am putut ajunge .. :-( ... imi cer scuze atat tie cat si celor din formatie :(( ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Nashp! :(

Mesajde AnDrEi » Lun Aug 12, 2002 12:46 pm

Uffffff imi pare asa de rau ca nu am fost .. dar asta este.. poate la anu cand vor implini 7 ani .. :( noah .. acum eu sunt plekat din Bacau pe la Craiova prin Zona .. si nu prea am timp sa mai intru pe net .. dar promit ca data viitoare ma voi ravansa !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

aha!

Mesajde AnDr3y - Radu » Lun Aug 12, 2002 9:29 pm

se pare .. ca a fost super ... ata ete .. viatza merge inainte :) .. poate la anu` .. la 7 ani...

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Joi Aug 22, 2002 11:53 pm

imi pare super rau ca nu am fost si eu acolo ...
sa sarbatoresc impreuna cu ei :(((

poate la anul ...
atunci o sa fie un show si mai mare :))
(de ce.... pentru ca asha vreau eu :)) lol ))
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Vin Aug 23, 2002 8:31 am

eu sper ca la anul totusi sa ne adunam mai multi decat am fost la petrecerea de 6 ani adica numai eu shi alexandra shi maria din constanta!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde AnDr3y - Radu » Vin Aug 23, 2002 6:16 pm

Initial trimis de sly
eu sper ca la anul totusi sa ne adunam mai multi decat am fost la petrecerea de 6 ani adica numai eu shi alexandra shi maria din constanta!!


Probabil .. dar poate daca va fi spusa data exacta nu cum s-a intamplat acu ... toata lumea shtia ca pe 29 .. nush ce si a fost pe 28! :P

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Mar Aug 27, 2002 1:33 am

datorita conditiilor de mediu (ploua rau cand m-am hotarat eu sa plec la mare) nu am putut sa ajung la show. sly stie mai bine cum au stat lucrurile.

poate ca la anul vom insoti trupa hi-q in drumul spre scoala si poate ca ne vom intalni acolo mai multi decat ne-am intalnit anul asta.

dar pana la anul mai este mult timp si cine stie ce se mai intampla!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

bau

Mesajde PreferatA » Mie Aug 28, 2002 12:08 pm

prin Craiova ? :)0 mm dar ce ai facut pe akolo ?:))

pentru andrei e intrebarea
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron