Când vor mai veni cei de la hi-q pe mirc?

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Când vor mai veni cei de la hi-q pe mirc?

Mesajde diana f. » Mar Aug 20, 2002 10:06 pm

Daca cineva stie cand vor intra cei de la hi-q pe mirc sã raspundã. Si puteti scrie cat de mult va doriti sa vorbiti cu ei asa daca vor vedea mesajele poate se hotarasc sa viní£ mai repede. Astept mesajele voastre.
diana f.
 

hmz..

Mesajde AnDr3y - Radu » Mie Aug 21, 2002 2:08 pm

Pai poate ... probabil ... vor veni cand vor avea timp .. ca acum cred/stiu ca sunt ocupati cu festivalul de la Mamaia unde vor participa .. oricum in curand ar trebui sa intre ca Florin nu a mai intrat pe Forum de ceva timp .. de Mihai nu mai zic ... iar Dana nu intra deloc .. :(

Hi-Q :rulz:
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

mIRC

Mesajde Florin Hi-Q » Joi Aug 22, 2002 4:20 pm

Voi stiti ca intram foarte des pe #hi-q, cand eram acasa. Dar acum suntem la mare si pana pe 1 septembrie nu putem intra pe net decat foarte rar...:-(


Promisiuni:

-Vom fi pe #hi-q din toamna iar.

-Sit-ul http://www.hi-q.ro va ajunge la versiune 3.0 din toamna asta.

-Lumea va fi mai buna si mai curata:-) just kiddin'


Tzinetzi-ne pumnii la Mamaia!

:-)
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde sly » Joi Aug 22, 2002 7:35 pm

de-abia astept sa vb in toamna cu voi pe minunatul canal de pe irc #hi-q
ceva surprize legate de site-ul http://www.hi-q.ro FLorin?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: mIRC

Mesajde AnDr3y - Radu » Joi Aug 22, 2002 9:48 pm

Initial trimis de Florin Hi-Q
Voi stiti ca intram foarte des pe #hi-q, cand eram acasa. Dar acum suntem la mare si pana pe 1 septembrie nu putem intra pe net decat foarte rar...:-(


Promisiuni:

-Vom fi pe #hi-q din toamna iar.

-Sit-ul http://www.hi-q.ro va ajunge la versiune 3.0 din toamna asta.

-Lumea va fi mai buna si mai curata:-) just kiddin'


Tzinetzi-ne pumnii la Mamaia!

:-)



hmz... cand anume o sa apareti la Mamaia?!?!
Life is a lesson....you learn it when you`re thru...
Avatar utilizator
AnDr3y - Radu
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Iun 15, 2002 11:00 pm

Re: Re: mIRC

Mesajde Dee Dee » Joi Aug 22, 2002 9:53 pm

Initial trimis de AnDr3y - Radu



hmz... cand anume o sa apareti la Mamaia?!?!


pai o sa participe la sectiunea Slagare .... nu shtiu exact in ce seara.. cred ca vineri
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Mar Aug 27, 2002 1:47 am

eu l-am vazut pe Florin pe forum si pe 25.08.2002 sera, insa pe #hi-q nu era intrat si din pacate nici nu aveam cum sa-l rog sa intre pentru ca are inboxul de pe forum plin cu mesaje private si, prin urmare, nu i se mai pot trimite.

in noaptea asta 26/27.08.2002 am vorbit cu DJ STAR pe #hi-q insa nu a stat prea mult timp.

in incheiere: sunt convins ca baietii stiu cat de mult ne dorim sa discutam cu ei si ca atunci cand vor avea ocazia vor intra si pe #hi-q. abia astept sa vad varianta 3.0 a site-ului si cred ca voi face ceva schimbari si pe site-ul de la iasi. (daca nu stiti adresa o vedeti pe ecran sus, unde scrie siteuri cool).
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Mar Aug 27, 2002 9:13 am

eu unul ii inteleg pe baieti... mi se pare normal... numai grija mIRC-ului nu au ei acu.. ganditi-va vestivalul de la Mamaia e destul de importan... :) .. asa ca asteptati :) o sa ne vina si noua randul :P..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde intoxic8 » Mie Aug 28, 2002 9:24 pm

uei sandrino tu vb de ei dar tu... eu nu te vad niciodata seara pe mirc si terbuie sa recunosc ca-ti duc dorul :P . asa ca nu mai gasi scuze altora si misca-ti fundu pe mirc. (seara dupa 22:00).
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde lucianus » Sâm Aug 31, 2002 10:11 pm

Originally posted by tzepo0o
uei sandrino tu vb de ei dar tu... eu nu te vad niciodata seara pe mirc si terbuie sa recunosc ca-ti duc dorul :P . asa ca nu mai gasi scuze altora si misca-ti fundu pe mirc. (seara dupa 22:00).

numai dupa ora 22:00 tzep0o?E bine dak intram la 21:59.Glumeam.DEci,Florin sper sa te tii de promisiune si in
toamna sa ne vedem pe Irc
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Mesajde intoxic8 » Dum Sep 01, 2002 12:35 am

mei spuneam dupa 22:00 pentru ca atunci intru eu. asta este.

cred si sper ca FLorin se va tine de promisiune!
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Sep 01, 2002 10:42 am

tzepoo .. ma simt onorat.. ca-ti este dor de mine :P lol .. si seara dupa 22:00 nu prea am chef sa intru.. de fapt nu pot.. :p
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Am venit acasa!!!!!

Mesajde Florin Hi-Q » Lun Sep 02, 2002 4:15 pm

Initial trimis de intoxic8
mei spuneam dupa 22:00 pentru ca atunci intru eu. asta este.

cred si sper ca FLorin se va tine de promisiune!


Vara s-a terminat si acum suntem la Bucuresti!

Voi intra pe mirc in zilele urmatoare... si mai vb!:0)

Pup ya all (mai ales pe fete) !!
Florin Hi-Q
Junior Member
 
Mesaje: 200
Membru din: Lun Oct 01, 2001 1:05 am
Localitate: Bucuresti

despre concerte

Mesajde _barosanul_ » Mar Sep 03, 2002 9:54 am

sal sunt din pl si sunt fan formatiei voastre si as vrea sa stiu cand mai veniti in ploiesti . Dana imi place noua ta coafura iti sta f bine. Florin eu cred ca ma-m indragostit de tine.mihai esti ffcool in orice videoclip al vostru.
_barosanul_
 

Re: despre concerte

Mesajde intoxic8 » Mie Sep 04, 2002 1:31 am

Initial trimis de _barosanul_
sal sunt din pl si sunt fan formatiei voastre si as vrea sa stiu cand mai veniti in ploiesti . Dana imi place noua ta coafura iti sta f bine. Florin eu cred ca ma-m indragostit de tine.mihai esti ffcool in orice videoclip al vostru.


cred ca-mi scapa ceva!
din aceasta ocazie pun 2 intrebari la care nu tin neaparat sa aflu raspunsurile!

1. ce legatura dare 'despre concerte' cu 'cand vor mai veni cei de la hi-q pe mirc?'

2. _barosanul_ e la masculuin. florin e de sex masculin (din cate stiu :P). sunt sigurul caruia i se pare ceva curios?
Arbeit macht Frei!
Avatar utilizator
intoxic8
Junior Member
 
Mesaje: 446
Membru din: Dum Mar 31, 2002 12:00 am

Mesajde djdiu » Mie Sep 04, 2002 10:09 am

mai jtii ca nyu e gay. Apropo...eu niciodata nu am reusit sa vb cu florin pe mirc. pai atat stiu ca intra cu -alex-. Propun sa faca un bnc si sa il lase acolo si asa verifice mesajele. Nu credeti?
"Uneori se intampla ce nu vrei" ;e :rulz:
I am :cool:
djdiu
Junior Member
 
Mesaje: 264
Membru din: Joi Oct 04, 2001 11:27 am
Localitate: Satu Mare...

Mesajde Andre3a » Mie Sep 04, 2002 10:53 pm

hmm...si mie mi se pare ceva destul de curios...dar poate s-a indragostit de felul lui Florin de a fi,de personalitatea sa...mai stii?!!?
cat despre intratu-l pe mirc....atat baietii,kt si DJ Star,intra...trebuie doar sa stati pe #hi-q si sigur veti reusi sa vb cu ei!
Andre3a
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Joi Mar 21, 2002 1:01 am
Localitate: Romania,Bacau


Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori