Noul Turneu AnTi - SiDa

Forumul asociat fanclubului Hi-Q

Mesajde sandrino » Dum Dec 15, 2002 9:54 pm

Din cate am inteles de la Florin ptr. el a fost o experienta super misto si ar dori sa se mai repete.. ceea ce-mi doresc si eu ... oricum i-a placut enorm de mult sunt convins de asta .. :)
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Dum Dec 15, 2002 10:19 pm

eu nu inteleg cum voi puteti sa luati acest turneu ca pe ceva comercial?!
pe voi chiar va intereseaza doar aspectul comercial?!
eu cred ca hi-q dincolo de aceasta bariera a publicitatii chiar s-ar bucura sa vada ca doi fraieri din satul uitat de lume s-au protejat. pacat ca fanii lor nu inteleg nimic.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde axara_me » Dum Dec 15, 2002 11:34 pm

Initial trimis de Gabyzzu
eu nu inteleg cum voi puteti sa luati acest turneu ca pe ceva comercial?!
pe voi chiar va intereseaza doar aspectul comercial?!
eu cred ca hi-q dincolo de aceasta bariera a publicitatii chiar s-ar bucura sa vada ca doi fraieri din satul uitat de lume s-au protejat. pacat ca fanii lor nu inteleg nimic.


de unde pana unde ai ajuns la concluzia asta? adik cum...fanii lor nu inteleg nimik?! gresesti! zau ca da!
si apoi...nu asta era si scopul turneului...asa cum ai zis si tuh.."ei s-ar bucura sa vada....."
ceea ce spunea andrei... eu cred ca s-a referit la o concluzie asa de sfarsit de "drum". acum ar trebui sa puna in balanta scopurile propuse si cat au reusit sa indeplineasca din ele... si poate cu 1 ocazie vor face lucrul asta mai bine.
U CAN KNOW ME, I`M EASY.
..: amintirea este singurul rai de unde nimeni nu te poate izgoni; si tot ea este singura floare ce o poti culege de pe mormantul unei iubiri pierdute:..
Avatar utilizator
axara_me
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Mie Iun 05, 2002 11:00 pm

turneul anti sida

Mesajde BLONDY25 » Mie Mai 25, 2005 5:23 am

Buna!
Ash vrea si io sa stiu mai multe despre Turneul Anti Sida......daca se poate ..mai multe detalii ...idea e chiar excelenta ,Ei au nevoie de ajutorul nostru ...deci sa-i ajutam.Sant dispusa oricand sa dau o mana de ajutor.
O persoana foarte apropiata a decedat din cauza acestei boli incurbile,ii simt foarte mult lipsa,mereu ma intreb de ce tocmai el si de ce la o varsta atat de frageda...Vreau sa le fiu aproape acestor oameni,stiu prin ce trec stiu cum sufera,la fel a suferit si persoana despre care vb...acesti oameni se simt inutili printre noi.Trebuie sa-i ajutam sa si sa le aratam ca avem nevoie de ei ....
BLONDY25
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 25, 2005 5:06 am
Localitate: BUCURESTI

Anterior

Înapoi la Hi-Q

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori